Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עברתי תאונה - האם אני אשם או לא אשם? פרטים בפנים

Niv A
שימו לב! השרשור הזה בן 6048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היא פגעה בך מאחור כשאתה אפילו לא היית במצב נסיעה. זאת אשמתה לגמרי.

אתה לא היית צריך לעצור שם ככה, אבל לא נראה לי שהיא יכולה להשתמש בטיעון הזה כנגדך, כי אם היית נוסע ב5 קמ"ש אז זה היה אותו הדבר, אבל העובדה שהיא פגעה ברכב עומד רק עושה את המעשה שלה ליותר חמור.

אם הוא היה בנסיעה האורות שלו היו דולקים.

יש פה בהחלט רשלנות תורמת לא קטנה מצידו.

זה נכון שהנהגת לא הבחינה בו, אבל היא לא הבחינה בו גם בגלל שהוא חנה לא כחוק.

כנ"ל לגבי הולך רגל שחוצה כביש חשוך שלא במעבר חצייה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאכלס?

אני יודע שזה ינגוד פה הרבה דעות של הרבה חברי פורום.

אבל.....

תשקר, תנצח במשפט.

אם זה היה ההפך היא וכל אחד היה משקר.

פשוט תגיד היה לי בדיוק פנצ'ר בגלגל\ עצרתי את האוטו, \אתה מבחינתך יכול להגיד שגם הדלקת את האורות כי לא את זה ולא את זה אף אחד לא יכול להוכיח.(תגיד מה שבא לך אף אחד לא יכול להוכיח אחרת). במצב הזה הנהגת היא זאת שצריכה לתת הוכחות על דברים.

ובכל מקרה.

היא נכנסה בך מאחורה, היא אשמה 1000%(מבחינת החוק כמובן כן? לא לאכול אותי).

ככה שמבחינת חוק אתה יוצא בסדר.

מבחינת מצפון, האשמה היא עלייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשה לי טובה ושלח לי לפרטי את סוג הרכב שלך ואת מספר הרישויי.

אני אדע שאם אני אראה אותך על אותו כביש שאני נוהג בו לברוח ומהר. אתה עוד עשויי להכנס בי באשמתך המלאה ולהפיל עליי את האשמה כי אתה שקרן ולא בא לך לקבל על הראש!

אתה ישראלי טיפוסי ולא נחמד במיוחד. עשית עבירה? צריך לשלם עליה!!! ככה מתנהלים דברים בחיים! בחיאט, טיפה יושר לפחות!

חוצמזה שאם יתפסו אותך משקר במשפט עם כמה פרטים שלא מסתדרים טוב ביחד - עוד יותר אכלת אותה

GS300.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לכם טעם להתווכח אם אני אשם או לא אשם, היא בעצמה הודתה והיום בבוקר הסוכן ביטוח שלה דיבר עם אבא שלי ואמר במילים האלה "אל תדאג, היא אשמה, אתה לא שקל על הנזק".

עכשיו לשאלה אחרת בנושא- עם הייה קורה לי סתם דוגמא, פגיעה כמו מכות יבשות או משהו כזה, והייתי מצהיר על זה וקורה לאמבולנס, אז היו לוקחים לי את הרישיון?

כי הבנתי שאם יש נפגע, לא משנה עם הוא צודק או לא צודק בתאונה, לוקחים לו את הרישיון לחודש - האם זה נכון?

תודה

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,

הויכוח כאן הוא לא אם היא תמימה ומודה בהכל,

הדיון כאן הוא מה נכון ומה לא נכון ומה יכול להתפתח.

אנשים קוראים את הדיון כאן וממנו לומדים מה יכול להיות או לא להיות.

האם כל הנהגות שהיו נכנסות בך באותה סיטואציה אכן היו כאלה תמימות?

האם אתה באמת מאמין שלך אין אשמה בכלל?

אם אתה באמת חושב כך, הדיון כאן לא תרם לך במאומה וכנראה שאתה תחזור על הטעות הזאת שוב ושוב.

אם כך אתה מסכם את המקרה - תקרא טוב מה כתב לך ויטלי, כנראה שהוא צודק.

ולשאלתך, אתה באמת מאמין שלוקחים רישיון לחודש גם מנהג שלא אשם בכלל ???

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאד מדאיג אותך מה היה קובע שופט.

כדאי לך בכל מקרה להימנע מהתנהגות בריונית כזאת בעתיד . קשה להיות בטוח אם תתקל בנהגת כזאת (אגב,"הודאתה" במקום ובשעת התאונה שווה כקליפת השום) או בנהג יותר ישראלי מצוי , שיעשה את התאונה ל "עם נפגעים" - אתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אני יודע שגם אני לא הייתי הכי בסדר, אבל רוב האשמה נופלת עליה, זהו.

גם נהג מונית היה יודע שגם עם הייתי אשם במקצת, הוא האשם העקרי, כי מי שדופק מאחורה בדרך כלל הוא האשם.

ולשאלתי - כן, אפילו חבר בפורום פתח שרשור שהוא נתקע ברכב של מורה נהיגה, והתלמיד שנהג לא חש בטוב, בא שוטר ולקח לו את הרישיון.

האם אני טועה?

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

סמוך לשעה חצות ורבע עצרתי את הרכב בכביש חד סטרי בעל שני נתיבים, ונתיב אחד המשמש לחנייה (נתיב החנייה הינו הימיני ביותר, וה2 משמאליו הם לנסיעה)

עצרתי בנתיב שליד נתיב החנייה בישביל שחבר שלי יעלה ויביא משהו מהבית וירד, עניין שהיה אמור לקחת לא יותר מדקה.

עמדתי שם, כיביתי מנוע, ולא הדלקתי 4 ווינקרים.

בעוד חבר שלי שישב לידי יצא מהרכב לביתו, ישב מאחורה עוד חבר, בצד הימני של הספסל האחורי.

לאחר כדקה, אני מדבר עם חבר שלי היושב מאחור, ולשניה אני מסתכל במראה השמאלית ופתאום אני קולט רכב מגיע אלי במהירות של 50-60 קמ"ש ונכנס בי מאחורה.

אני בשוק, יצאתי מהאוטו וראיתי את הנזק - האוטו שלה (סוזוקי בלנו) , כל החלק הקדמי כולל הפנים, בית גלגל, חצי מכסה מנוע, ועוד כמה דברים נמעכו, וכל הפח הגיע לגלגל כך שלא יכלתי לגרור את האוטו כדי לא להפריע לתנועה.

לרכב שלי - סיטרואן C5 לא קרה משהו מיוחד, רק הטמבון נפל והפנס השמאלי נסדק, והפס קישוט השמאלי-אחורי נפל ובדלת האחורית-שמאלית כמה שריטות. אה, וגם פאנצ'ר בגלגל האחורי השמאלי.

לא קרה לי שום פגיעה רצינית, קצת כואבת לי הבטן, ולאישה שנהגה בסוזוקי גם לא קרה כלום.

לאחר 5 דקות אבא שלי הגיע, החלפנו פרטים והיא חיכתה לגרר, ולאחר חצי שעה של המתנה הגעתי הבייתה.

בדיוק לאחר רבע שעה לאחר התאונה, הגיעו 2 ניידות ובדקו שהכל בסדר, לאחר כ10 דקות הם הלכו.

אני הצהרתי שאני בסדר גמור ואין לי פגיעות ואותו הדבר גם היא.

בכל מקרה, מזל שלא קרה לנו שום דבר רציני.

והשאלה המתבקשת היא - מי אשם? אני או היא? לשיפוטכם.

תודה

ניב

חסמת את הנתיב היחיד שהיה פנוי?

לפחות האורות שלך היו דלוקים?

בעקרות אתה צודק אתה יכול לעצור להוריד נוסעים וכל זה... לדעתי היא לא תצא מזה נקיה ולא משנה מה היא תעשה.

קרה לי אותו דבר שנכנסתי במישהו, אבל היה גשם ולא הבנתי אם האוטו שלו נוסע לאט או חונה (בנתיב היחידי שהיה על הכביש :S)

במקומך הייתי גם מנסה להוציא כסף מהביטוח כולם אומרים לי לעשות את זה כשאני עושה תאונה |:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, חסמתי נתיב אחד מבין השניים.

היה שם עוד נתיב פנוי, שלפני התאונה עברו שם מספר מכוניות בזמן שעצרתי.

ואיך בדיוק אני יוציא כסף מהביטוח? כולם אומרים לי שהייתי צריך להתלונן על כאבים והכל, אבל אני לא בן אדם כזה.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם

סמוך לשעה חצות ורבע עצרתי את הרכב בכביש חד סטרי בעל שני נתיבים, ונתיב אחד המשמש לחנייה (נתיב החנייה הינו הימיני ביותר, וה2 משמאליו הם לנסיעה)

עצרתי בנתיב שליד נתיב החנייה בישביל שחבר שלי יעלה ויביא משהו מהבית וירד, עניין שהיה אמור לקחת לא יותר מדקה.

ניב

אני יודע שגם אני לא בסדר , הכוונה שלי הייתה שם להשאר פחות מדקה, ואכן לא היה שם אפשרות חנייה אז עמדתי שם.

ניב

לא, חסמתי נתיב אחד מבין השניים.

היה שם עוד נתיב פנוי, שלפני התאונה עברו שם מספר מכוניות בזמן שעצרתי.

ניב

ניב,

כביש עם שני נתיבים כדבריך.

נתיב אחד לחניה שהיה מלא ולכן עמדת בנתיב שנוסעים בו -

מאיפה ואיך צץ פתאום מקום שמכוניות יכולות לעבור דרכו ?

הרי לא היה מקום לחנות ובגלל זה חסמת את הכביש, כך לדבריך.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב,

כביש עם שני נתיבים כדבריך.

נתיב אחד לחניה שהיה מלא ולכן עמדת בנתיב שנוסעים בו -

מאיפה ואיך צץ פתאום מקום שמכוניות יכולות לעבור דרכו ?

הרי לא היה מקום לחנות ובגלל זה חסמת את הכביש, כך לדבריך.

תקרא את הסוגריים

(נתיב החנייה הינו הימיני ביותר, וה2 משמאליו הם לנסיעה)

Toyota Yaris TS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6048 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...