Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות לגבי מצלמה: לקנות את הדגם החדש או לחסוך ולקנות במכירת חיסול את הדגם הישן

itsik170
שימו לב! השרשור הזה בן 6142 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי בשבוע שעבר, את ה-5600.

היא בדיוק עונה על הצרכים שלי (מחליפה קנון A70 שאובראול לא הייתי מרוצה ממנה כ"כ...).

עלתה לי 1290 שקלים, עם מטען, ארבע סוללות נטענות, כרטיס ג'יגה, ותיק נשיאה. אחריות לשנתיים.

הייתי בדיוק באותה התלבטות, אבל החלטתי שה6500 יקרה באיזה אלפיה, והייתי גם צריך להוסיף כסף לזכרון וכו', שכאן, הגיע בלי להוסיף כסף.

מצלמה עם מהירת תגובה, נוחה, ויעילה. דיברתי עם איזה ארכיטקט שאמר לי שאצלו היא מצלמת הכל, והוא משתמש בה המון בעבודה שלו. בקיצור, מומלצת...

תתחדש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטווח מחירים שציינת אני הייתי הולך בכלל על הקנון S3-IS, גם היא מצלמה דמוי SLR, ונחשבת לטובה בקטגוריה, ועכשיו שנכנס לשוק הדגם שמחליף אותה (S5-IS) המחיר שלה הוזל משמעותית.

גילוי נאות- אני אישית רכשתי בעצמי בתקופה האחרונה 3 מצלמות מדגם זה (אחת לי ועוד 2 למכרים),זאת לאחר הרבה בירורים אודות המצלמות בסגנון הזה בפורומים בחו"ל,שם נטען ללא כל ספק שזו המצלמה המובילה מסוגה,ובפער לא קטן מהמתחרות שלה.

למצלמה הזאת יש מספר יתרונות על פני המתחרות:

1.זום X 12

2.מערכת הדגשת צבעים (צריך לראות תמונות שיוצאות מהמצלמה כדי להבין,פשוט מדהים !)

3.מסך בעל מפרק ויכולת כיוון זוית מלאה.

4.שימוש בכרטיסי SD ותמיכה בכרטיסים מהירים (חשוב ביותר למי שאוהב לצלם רצפי תמונות מהירים,או ספורט).

5.שימוש בסוללות אצבע רגילות-לא צריך סוללות מיוחדות ויקרות שלפעמים תוקעות אותך כשהן נגמרות.

6.יכולת תגובה מהירה מאוד,ויכולת צילום וידאו ברמה גבוהה (אם כי מצריך כרטיס זכרון עב-נפח).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למצלמה הזאת יש מספר יתרונות על פני המתחרות:

1.זום X 12

2.מערכת הדגשת צבעים (צריך לראות תמונות שיוצאות מהמצלמה כדי להבין,פשוט מדהים !)

3.מסך בעל מפרק ויכולת כיוון זוית מלאה.

4.שימוש בכרטיסי SD ותמיכה בכרטיסים מהירים (חשוב ביותר למי שאוהב לצלם רצפי תמונות מהירים,או ספורט).

5.שימוש בסוללות אצבע רגילות-לא צריך סוללות מיוחדות ויקרות שלפעמים תוקעות אותך כשהן נגמרות.

6.יכולת תגובה מהירה מאוד,ויכולת צילום וידאו ברמה גבוהה (אם כי מצריך כרטיס זכרון עב-נפח).

מוזר... דווקא אני שמעתי שה S6500 של פוג'י מובילה בפער גדול. יש לה את היתרונות הבאים על המתחרות:

1. עדשה רחבה - שימושי בהרבה מאשר זום ענק (מתחיל ב 28 מ"מ לעומת 36 מ"מ אם אני לא טועה בקנון). X10.7 בכל מקרה.

2. איכות תמונה מ-ט-ו-ר-פ-ת יחסית לאחרות ב ISO גבוה. ואיכות התמונה בכל מצב רגיל אחר (בחושך ההבדלים מתעצמים).

3. מסך 2.5 אינץ' גדול בהרבה, ורזולוציה כפולה משל הקנון. (זאת של קנון העלובה).

4. גם לו יש מקום לסוללות AA...

5. יכולת תגובה מאוד מאוד מהירה, ווידאו שממש לא נופל ממנו (אם כי אין מייצב).

6. חיישן תמונה ענק ביחס לכל המצלמות P&S בשוק 1/1.7 מול 1/2.5 וזהו הסופר CCD המוכר לטובה.

חיסרון אחד הוא באמת המחיר של הכרטיס, אבל הוא מתקזז עם המחירים של המצלמות.

יש עוד הרבה על מה להתווכח, אבל הבחור כבר קנה מצלמה אחרת ואין טעם.

חוץ מזה edan82 אתה כותב כאילו אתה משווק אצל קנון, ולראיה כל מה שהזכרתי.

מנהל אתר LFS הישראלי.

סימולטור הנהיגה הטוב בעולם.

http://www.lfsisrael.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים בעניין ה-S6500, החיסרון שלה הוא משקל גבוה (700 גרם עם סוללות), גודל פיזי (לאו דווקא חיסרון, אחיזה טובה), כרטיסי XD (יקרים פי 2 מ-SD מקבילים).

התוצאות מעל 800 ISO כבר לא משהו בכלל, ב-3200 ו-1600 היא לא משהו בכלל.

עם זאת, היא עדיפה מול ה-S3 לטעמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה edan82 אתה כותב כאילו אתה משווק אצל קנון, ולראיה כל מה שהזכרתי.

משווק של קנון אני לא,ואני גם לא רוצה להיות,אבל מבקר בפורומים לצילום אני כן,ושם לרוב ממקמים את הקנון מעל יתר המתחרות שלה בקטגוריה.

מכאן ועד זה שאני משווק של קנון......לא נסחפת קצת ידידי ?

אגב,אותו מייצב תמונה שאתה מדבר עליו, תבדוק את ההשפעה שלו לעומק ותבין כמה הוא משמעותי (לאו דווקא בקנון,אלא בכלל בדיגיטליות,ובייחוד בצילום עם זום).

אגב,למרות המחיר הגבוה, השימוש בכרטיסי ה-XD הוא דווקא יתרון לפוג'י, מפני שהוא יכול לספק מספר צילומים גבוה יותר בהשוואה לאותו נפח כרטיס ב-SD (בסביבות 30% יותר).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...