Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד למטורפים (או איך מבודדים רכב)

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 5501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תקשיב אלי, מקומך עם ,כל הכבוד, הוא במחלקה סגורה בבאר יעקב.:screwy:

אתה סכנה לדמוקרטייה!:mm_eek:

אופיר רודניצקי, דיאגנוסטר מומחה לרכבי קבוצת VW AUDI SEAT SKODA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

נראה לך שזה גם עוזר\יעזור כל הבידוד הזה מתחת לשטיח ובמקומות שאף אחד לא חשב לעצמו לבודד או שיקרה לך מצב איתמר, שדיי התאכזב מהבידוד שהוא עשה במקומות האלו?

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לך שזה גם עוזר\יעזור כל הבידוד הזה מתחת לשטיח ובמקומות שאף אחד לא חשב לעצמו לבודד או שיקרה לך מצב איתמר, שדיי התאכזב מהבידוד שהוא עשה במקומות האלו?

גיא.

אני מאוד מקווה לטובתו של אלי, שמדובר בחומר ייעודי לריצפת הרכב, שהמבנה וסוג החומר שלו הם אחרים לחלוטין. אם לא, אז כל זה לא ממש שווה משהו, כמו שהוכיח בעבר איתמר.

אלי - אשמח אם תפרט באיזה חומר השתמשת!

אה... ו...

אתה משוגע! :lol:

יום טוב!:shock:

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משוגע? שאלה רצינית? :shock:

אגב הכול עבד מכה ראשונה! אין סימנים לפירוק! ואין מנורות לאפס!.

חוץ משפספסתי בשן אחת את המיקום של ההגה. והוא היה עקום טיפה ימינה. וזה סודר אחרי חמש דקות.

הכול עובד. כמו שעון גרמני (טוב גרמנים איך לא יעבוד? )

טוב. תמונות יותר מאוחר. המצלמה ברכב.

98% מהרכב מורכב.

טיפה הסטוריה על הרכב

קניתי אותו בתאריך 16/11/06.

פירקתי אותו בתאריך 18/11/06. (פורקו כל החיפויים. שטיחים מאחורה. כסעות מאחורה. כל הבג'ז, כל הדיפונים + הגג. מה נשאר ( חיפויי דלתות+ פלסטיקה פנימית + דש בורד. + כסעות קדמיים ושטיח מרכזי)

ואמרתי שבתוך חודש מקסימום אני מסיים.

טוב חודש עבר. גם חודשיים. וגם שלושה. טוב ש נ ה עברה. אבל...... (מנהלים זה מתבקש) הרכב כמעט גמור. והיום אני יסיים להרכיב אותו. (חסר כרגע 2 פלסטיקים אחרונים!) והרכב מורכב כמו שקניתי. (רק הרבה יותר נקי.) ואטום.

טוב. חוזרים לעבוד. אגב על הדרך. התקנתי את הדיבורית (שאני שונא. ספיריט). התקנה כמו שצריך. וסידרתי כל מיני דברים קטנים על הדרך. פלסטיקים וחוטי חשמל סודרו במקום.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי אותו בתאריך 16/11/06.

ש נ ה עברה. אבל...... (מנהלים זה מתבקש) הרכב כמעט גמור. והיום אני יסיים להרכיב אותו. (חסר כרגע 2 פלסטיקים אחרונים!) והרכב מורכב כמו שקניתי. (רק הרבה יותר נקי.) ואטום.

האם במהלך השנה הרכב לא נסע ? הקפאת את הטסט במהלך התקופה ? האם המצבר נגמר לך ? האם עשית לרכב טיפול מכאני לאחר שהוא עמד כשנה ?

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב לא נסע?

בעבועה נסע, נסעתי איתו נסיעה לא קצרה , כיסא אחורי לא היה , הוא הוסיף כיסא אחד כדי שאדם נוסף יוכל לשבת.

רמקולים היו כמו ששומעים בניידים האלה של gps של הmp3 אם אתה מכיר.

קיצר בלאגן , אבל הרכב נסע כמו שצריך , וכהרגל אלי הוא נסע על 180. וממשיך לדבר כאילו כלום לא קורא....

גם נהג מצויין וגם גאון מערכות , מה צריך יותר מזה . קצת שיפורים במנוע והעסק סגור , אז יהיה לו את אחת המכוניות הטובות בישראל (לא מחייב רק במהירות) , לפחות לדעתי זה הדברים שאני מחפש ברכב שלי .

יעקב

שכחתי משהו : אלי הסקלה מזייפת אה ?

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב אלי, מקומך עם ,כל הכבוד, הוא במחלקה סגורה בבאר יעקב.:screwy:

אתה סכנה לדמוקרטייה!:mm_eek:

לגבי הדמוקרטייה אני בספק .

לגבי המחלקה אני די בתוך .

יותר נכון לומר סכנה לרכבים רוצח בפוטנציה.:2gunfire:

אלי אתה יודע שאני מחקה לשמוע את הרכב עובד לא את המערכת כי המערכת שלך תהיה מוחנה אי שם בסוף שנות ה2000 משהו סביב 2987:roflmao::roflmao:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יודע שיהיה שם W7 ביום שישי :twisted::-). נראה מה יהיה.

גיא.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב.

הבטחתי עוד תמונות.

התמונה של הירעות. היא הארגז השלישי!

כרגע יש 44 יריעות של סקנד סקין על הרכב!!

תודה רבה לאפי 4X4 ויחיאל. שעזרו וקיבלו אותי בשעה מאוחרת. ואירגנו לי את היריעות.

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

6.JPG

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה כל התענוג עולה?

מה,ללא בידוד אם סמים 5000 ש"ח על מערכת לא שומעים פיצוץ,אני מתקשה להבין למה לעשות את כל זה ,מה לא יהיה רעש רקע רק מוסיקה? אני לא מבין בחיים שלי לא שמעתי על בידוד רכב בטח לא ככה, איך תמכור את הרכב בעתיד??

לא מצליח להבין סלח לי . כמה זמן אתה מבלה ברכב שצריך השקעה כזו .:?:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבלה מספיק שעות.

אבל עשיתי את זה בגלל שזה התחביב שלי.

ולגבי איך למכור. זה לא מעניין אותי. ומי שיקנה את הרכב שלי. לא יפסיד תהיה בטוח.

תמונות נוספות בקרוב. כרגע אני עושה 3 הגדולים + החלפת הראשים למצבר. + הפתעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באותה מידה אתה יכול לשאול בעלים של בוגאטי ווירון,

למה הוא צריך 1001 כ"ס?

פרארי אנזו לא תספיק?

ואם כבר, למה לא פיאט אונו? היא גם תסיע אותך ממקום למקום.

ומה תגיד לצלמים? שקונים מצלמות באלפי שקלים,

שלא לדבר על עדשות בסכומים בני 5 ספרות?

הוא עושה את זה כי הוא רוצה,

לא בגלל שהוא חייב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...