Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד למטורפים (או איך מבודדים רכב)

Soundman
שימו לב! השרשור הזה בן 5501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא עושה את זה כי הוא רוצה,

לא בגלל שהוא חייב.

בחייאת, על מי אתה עובד!

הרי כולם יודעים שזה הקולות הכריחו אותו לעשות את זה... הקולות!! :twisted: מוההאא הא הא הא!

:wink:

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 134
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בחייאת, על מי אתה עובד!

הרי כולם יודעים שזה הקולות הכריחו אותו לעשות את זה... הקולות!! :twisted: מוההאא הא הא הא!

:wink:

יוני הצלחתה לגלגל אותי אל הבוקר :roflmao::roflmao::roflmao:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני הצלחתה לגלגל אותי אל הבוקר :roflmao::roflmao::roflmao:

יחיאל. אני לא מעמין. רק עכשיו אתה יודע. שזה הקולות? אתה לא רציני. אנחנו כבר יודעים את זה כמה חודשים.

וכולנו מסכימים שזו בעיה. אני, אלי, וסאונדמן. שלושתינו !

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי זה נכון שאתה מכניס לשם את הסאב שהראת לי בבית ?

צריך חלונות ממוגנים בשביל זה ,הדבר יחתוך את הרכב ל-2 !

יעקב

pioneer 5050+dellD820 CarPC .Focal Utopia Mid - Focal utopia tweeter - Focal Utopia Woffer @ CrossOver Utopia .JBL 75.4 .EARTHQUAKE 1142 rms @ 3ohm . The Monster : JL W7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד 96 תגובות ולא מעט שלך אלי, ועדיין אני לא יודע איזה רכיבים מיועדים למרכבה שלך.

תעדכן פה/בה"פ מה שבא לך.

ו... קבל ח"ח איכותי, זה לא פחות ממטורף ולא פחות ממה שציפיתי ממך.

אתה מגיע מחר?

פסיכי :twisted:

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה לא להפוך את השרשור לבדיחה. (אני, אלי, וסאונדמן. לא אוהבים את זה.)

ויונתן. מחר נראה.

ושומכר, אתה מוכן להשתתף בניסוי? אתה מוכן להשתתף בניסוי? אתה מוכן להשתתף בניסוי? אתה מוכן להשתתף בניסוי?

נ.ב.

הרכיבים סודיים. אפילו אני לא יודע איזה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

OK. הבטחתי תוצאות

אז כך. הרכב שקט!

והרבה יכולים לאשר את זה. הוא שקט הרבה יותר מהרבה רכבים חדשים יותר.

כמעט ואין רעש מנוע. גלגלים ממש בקושי. וזה בכבישים מרעישים.

ובמהלך הנסיעה לעפולה. בדקתי את זה הרבה זמן. הרכב שקט. הוא לא מרעיש כמו דיזל. הוא שקט יותר מהרבה רכבי בנזין!

הבעיה היא ברעשי רוח במהירויות לא חוקיות. מגיע מאזורי החלונות. אני בודק את הנושא בימים אלו.

היה קשה! מעוד קשה להחזיר את הריפוד המקורי.

כי מה שיש זה סקנד סקין. (כ0.2 מ"מ) עליו את החומר A (כ 1 ס"מ.). ועליו הבידוד המקורי ואז השטיח המקורי.

היה קשה. להחזיר את השטיח. היה צריך לחתוך כל מיני מקומות. והזה סרט למצוא כל מיני קליפסים מקוריים מתחת ל 4 שכבות של חומרים שונים). אבל הצלחתי.

הרכב מורכב כמו שלא היה מעולם אצלי. נקי. ומסודר. במיוחד לתחרות הוא עבר ניקוי יסודי.

לגבי שווה או לא. אני נהננתי מכל רגע. ולי זה היה שווה.

ואני יחזור על זה שוב עם צריך ובכיף.

דברים נוספים שעשיתי לקראת התחרות. ובכללי.

עשיתי מינוס חדש! ליד המצבר.

עם משחזת שיפתי את הפח.

ריתכתי בורג גדול לשילדה. ריתוך עמוק.

יש כבל 2G באורך כרגע 15 ס"מ. מולחם בשני הצדדים לנעלי כבל של חברת חשמל. צד אחד לבורג החדש בשלדה. והשני למצבר.

ועל הדרך הוספתי מינוס נוסף. קרוב למצבר. (יש אחד מהתושבת אלטרנטור לתושבת מנוע בצד של השלדה)

המינוס הוא - מאחד הברגים של התושבת מנוע. (הצד של המנוע). לצד של הרכב. לבורג שמחזיק את התושבת של התושבת מנוע. כבל 4G באורך של 5 ס"מ. עם נעלי כבל מולחמות.

תמונות לא צילמתי. אז אני יצלם ויעלה.

בנוסף. אני יעלה תמונות של הרכב מורכב ונקי

ודברים נוספים

גיא כתב

נראה מחר מה אתה והאוטו שלך שווים :evil:

אני חושב ששמעת מה הרכב שלי שווה.

ושלקחתי מקום 2 מבחינת התחרות.

אבל מעשית אני מקום 3. מקום 2 היה בחור עם 2 IDMAX וההפרש בינינו היה 0.3 DB. זה ביזיון בשבילו!. והיה לו איטום ברכב!

תמונות (מימין לשמאל)

הג'אנטים שלי (כן יש שם 7) אחרי ניקוי מחכים לצמיגים.

כבל הפלוס מחכה להשחלה. (ליד דיסק להבין את העובי של הכבל! )

צמות של הכבלים לרמקולים! תמונה לפני שהכנסתי אותם לגומי מבודד. (יעלו תמונות)

2 תמונות של הכסאות שלי. מפורקים. הבד החיצוני בניקוי. על הדרך ניקוי של הספוג. ותיקון של קרעים בספוג.

אחרונה והיחידה שאני מופיע . במהלך העבודה. זה אחרי שהייתי ער כ 30+ שעות. נרדמתי ברכב. באמצע העבודה. (3 בבוקר). היה נוח. הרצפה רכה. ופנויה. היה הרבה מקום לרגליים (אין כסעות)

זהו בינתיים

בקרוב תמונות נוספות

01.JPG

8.JPG

9.JPG

7.JPG

10.JPG

02.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...