Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגי אנטון בחולון?

meir_gi
שימו לב! השרשור הזה בן 4281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להחליף ארבעה צמיגים ולפי המלצות הפורום ניגשתי פעמיים לצמיגי אנטון ביפו, אולם תמיד היה מפוצץ שם ללא מקום חניה, בקיצור הבלגן חגג.

כמובן שלא המתנתי ונטשתי את המקום.

לאחרונה שמעתי שיש צמיגי אנטון בחולון באזור התעשייה ברחוב האורגים. האם זה סניף של אנטון מיפו? האם רמת המחירים שם זהה פחות או יותר לסניף ביפו? אשמח לקבל הבהרה בנושא ממי שיודע.

תודה

מאיר

אני מכיר טוב מאוד את צמיגי אנטון בחולון, ניהלתי איתם "רומן" של כמעט חודשיים בנסיון להשיג F1 GSD3 שהסתיים בהרבה הבטחות וללא הצלחה. חוצמזה עשיתי אצלו פנצ'רים ושופינג לעוד כמה צמיגים. סה"כ השרות שם מאוד נעים, אין שום בעייה של צפיפות, חניה או עומס (לפחות אני לא נתקלתי בעומס). בעיקר אפשר לדבר איתם בהגיון ובנחת, כולל על תאריכי ייצור, מה שכנראה אי אפשר עם אלה שביפו. המחירים ממוצעים, לא נתקלתי במציאות.

אם כבר בעניין אז אם מישהו יכול להמליץ באיזה פנצ'ריות יש בכלל טעם לחפש GSD3 או SportMaxx טריים, אני אשמח להכוונה. כבר עברתי הרבה. כוסאומו המדינה הזאת, בא בנאדם, נהג ספורטיבי, רוצה צמיג, באמא שלי רוצה צמיג, אבל שיהיה בדגם שלו... כוסאומו. (חותמת?)

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם כבר בעניין אז אם מישהו יכול להמליץ באיזה פנצ'ריות יש בכלל טעם לחפש GSD3 או SportMaxx טריים, אני אשמח להכוונה. כבר עברתי הרבה. כוסאומו המדינה הזאת, בא בנאדם, נהג ספורטיבי, רוצה צמיג, באמא שלי רוצה צמיג, אבל שיהיה בדגם שלו... כוסאומו. (חותמת?)

את הGSD3 שלי רכשתי בצמיגי פורטל ברחוב ריב"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על "צמיג ישיר" בפתח תקוה. באתי ועליתי ישר על הליפט. איזון סבבה בלי שריטות על הג'אנטים. באותו מחיר של אנטון (אלא אם אתה מתמקח שעה ב"אנטון").

אנטון מעולם לא הצליחו לעשות לי איזון כמו שצריך וגם באמת מפוצץ שם (ביפו) ולך תמצא חנייה בלי שיגלחו לך את המראה.

הם גם הצליחו לשרוט ג'אנט נדיר (של GTI6) ועל זה לא נסלח להם לעולם!

אשמח לקבל כתובת של צמיג ישיר בפתח תקוה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטון אכן צפוף יחסית, אבל לא תמיד, תלוי מתי באים.

לפעמים לא ממתינים בכלל בתור.

הוא עושה איזון לכל הגלגלים, גם לאחוריים.

פעם אחרונה שרכשתי אצלו נשארו לו רק צמיגים יחסית לא טריים כ"כ במידה שלי, אז הוא חיפש לא מעט זמן במחסן וגם השאיר אותי לבדוק שם אם אני מוצא משהו (אחרים היו יכולים לומר לך - אין לי, זה מה יש וכו', הוא לא ניסה לשכנע אותי לקחת משהו ישן) עד שמצאתי מה שרציתי.

הוא הרכיב צמיג אחד הפוך, אבל סידר את זה בלי לצייץ שחזרתי אליו.

והמחיר? חסכתי 150 ש"ח לצמיג מההצעה הכי זולה (450 במקום 600).

המחירים שלו בין הזולים ביותר שיש.

לפעמים אין זמן ללכת לחפש בכל הארץ צמיגים, ופשוט רוצים ללכת למקום שיודעים שהמחיר זול והצמיג טרי.

אנטון מוכר סטוקים בכמויות, והוא מרוקן מלאים כמו שאף פאנצ'רמעכאר אחר בארץ לא עושה, ככה שהסיכוי למצוא אצלו דברים טריים הוא יותר גבוה לדעתי.

אני גם לא מחפש לחסוך "כמה שקלים", אבל אני מעדיף לשלם 450 שקל וליסוע על צמיג איכותי מפירמה מוכרת לעומת צמיג עלום שם באותו מחיר בפנצ'רייה אחרת.

מה שנכון לגביי אנטון שצריך להשגיח ולבדוק מה הם עושים, מבחינתי הייתי עושה את זה בכל מקום אחר גם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוק.

לטוב ולרע.

אני שונא שווקים.

למי שביקש כתובת של צמיג ישיר - הנה

nakamichi - אם מגיעים לאנטון ב 7 בבוקר, אז לא יהיה מלא כל כך. זה נכון. לגבי החיסכון, בצמיגים במידה שלי לא היה הבדל במחירים לבין צמיג ישיר לבין אנטון ביפו. תוסיף על זה שעה חיסכון בזמן (כי עבדו על האוטו מייד) והגעה בשעה נוחה ותבין מי עדיף. במקרה שלך - 600 ש"ח חיסכון שווים את ההגעה לאנטון. במקרה שלי לא. :)

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מה שנאמר על צמיגי אנטון מוצדק כנראה רק בתנאים מסויימים.

אני נסעתי מרמלה ליפו סמוך לסגירה (10 בלילה), קיבלתי רבעיה שהזמנתי מראש בני שלושה חודשים.

הפירוק, הרכבה והאיזון היו מקצועיים, שני אנשים עבדו לי על האוטו, לא היה שם רכב אחד מלבדי, ולא עזבתי עם שריטה אחת יותר ממה שבאתי.

בנוסף המחיר לצמיג בודד היה יותר נמוך בערך ב100 שקל יותר מכל מקום אחר שבדקתי.

לסיכום, אם אתה מכתיב את התנאים מההתחלה ובא בזמן טוב, אתה יוצא עם כל היתרונות, לי בכל אופן היה שווה לנסוע מרמלה אליו.

Jealousy is misery, suffering is grief

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אסד, תרים את המאזדה שמה וזרוק את הג'אנטים שלה פה"...

אסד הוא דווקא האח מהסניף החולוני, הרגוע יותר... :lol:

צמיגי רמת אביב", בתחנת דלק של דרך נמיר ליד סמינר הקיבוצים.

שירות טוב, עבודה מקצועית.

ומחיר בשמיים , כיאה לרמת ההכנסה של תושבי האזור.

רכשתי אצל צמיגי רמת אביב (של בועז דגן, חבר מועדון החמש), רביעיית bridgestone potenza s-03 לפני שנתיים,

במידה 205/50R16. צמיג מעולה. גם המחיר היה מעולה, בייחוד בהתחשב בעובדה שלא הפריע לו שאני משלם באשראי,

אך השירות שקיבלתי מהעובד שלו היה קצת פחות מעולה: להרים את האוטו עם ג'ק אחד עבור שני הגלגלים של אותו צד, זו חאפריות לשמה. :roll:

שימו לב (כמו בכל מקום, בעצם).

דניאל

01-01-00_0548.jpg

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנטון גם מקבל כרטיסי אשראי.

מחלק לכמה תשלומים שתרצה (10-12) ומוציא קבלות.

ברור שיום שבת בצהריים עמוס אצלו, אבל הוא בין המעטים שפתוחים.

בשאר השבוע - אתה לא תמתין יותר מחמש דקות.

אני מוכן להשקיע חמש דקות, אתה יודע מה, אפילו שעה ולעמוד ליד הבן-אדם ולבדוק אותו ואח"כ שלוש שנים ליסוע על צמיגים יותר איכותיים באותו מחיר.

וכמו שאמרתי כבר, אני לא מצאתי פנצ'רייה יותר זולה, או באותו מחיר.

האמת? גם לא חרשתי את הארץ לאורך ולרוחב ע"מ למצוא, בדקתי את אנטון פעם או פעמיים עד שהבנתי שמחירים כאלו קשה לנצח.

ואני לא מתמקח איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעיתים יש מותגי צמיגים טובים שכלל לא מגיעים למלאי של אנטון וניתן למצוא אותם במחירים טובים במקומות אחרים.

לדעתי, למרות כל הניסיון הטוב שיש לי אצלו לאחרונה (סט חישוקים חדש ו-dunlop sp9k),

חבל ללכת למקום אחד בעיניים עצומות, בלי לבדוק את האלטרנטיבות הנאותות שציינו בשרשור.

איש הישר בעיניו יעשה.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שקצת התאכזבתי מאנטון לאחרונה.

ביקשתי צמיג לסובארו B4 שנת 2007, שבה חייבים צמיגים זהים בכל הגלגלים, כך שזה או להזמין אחד זהה לשלושה האחרים, או להחליף רביעייה, ולקח לו יום שלם לברר לי , בסופו של דבר הוא חזר אליי עם מחיר יותר יקר מכל פנצ'רייה אחרת שהייתי בה,ואמר לי שאני אצטרך לחכות יום יומיים...

20VT, אם יש לך הצעה מעניינת לצמיגים במידה שלנו (205/55/16) אני מוכן להצטרף לקניה קבוצתית, אני צריך זוג אחוריים חדשים (קדמיים יש לי גודייר חדשים, האחוריים במצב טוב אבל דגם חרא).

אם תהיה לי הצעה מעניינת, אני אעדכן אותך.

בקשר לצמיגי רמת אביב ,קרה לי מקרה איתם בפולו שהתפוצץ לי צמיג אחורי כמה ימים אחרי שתיקנתי בו פנצ'ר... (הצמיג היה כמעט חדש). אמנם אני לא מתחשבן בד"כ על סכומים קטנים, אבל תיקון פנצ'ר ואיזון מגנזיום ב55-60 שקל, זה מאוד יקר.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד עם צמיגי בית עובד של גילי.

שירות אמינות וכל מה שתרצו יש חניה תחנת דלק שטיפה וקיוסק במקום קניתי ממנו ג'אנטים מגנזיום וצמיגי פירלי ואני מרוצה מאוד מהשירות והמחיר

Seat Ibiza Cupra 07:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר הרבה זמן אני טוען שאנטון הם לא מציאה גדולה.

ההמלצה שלי היא על צמיגי כחלון, בראשון או באזור. שניהם שייכים לאותה המשפחה, השירות שם טוב והמחירים טובים.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי בצמיג ישיר

לא הייתי שם יותר מ 15 דקות. החלפתי זוג צמיגים(185.65.14) לקלבר במחיר מעולה של 500 שקל.

אותו צמיג אחד ברעננה (צמיגי יוסי) הציע לי אחד ב 600 שם קיבלתי שתיים ב 500 !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עוד מקום מומלץ שפתוח גם בשישי שבת :

"צמיגי אחים חילו"

דרך בן צבי 39 תל אביב יפו ( לא רחוק מ"אנטון" )

03-6833806

קבלתי שם מחיר מעולה ושרות מהיר .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לקבל כתובת של צמיג ישיר בפתח תקוה.

תודה

השילוח 7 פ"ת (קרית מטלון)

מצטרף להמלצות על צמיג ישיר, לפני יומיים החלפתי 2 צמיגים (מישלין אקסלטו) - 450 ש"ח לצמיג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...