Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשה למידע על שיפורים לסיאט לאון טורבו

yair_t
שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

יש ברשותי סיאט לאון טורבו דגם FR

אני רוצה לשפר אותה משמעותית,מה הכי טוב לדעתכם לעשות?

אפשר להתחיל מצ'יפ, זה נותן לא מעט, אח"כ צנרת (לא חוקי) ואם אתה גם אוהב לפנות אז לא יזיקו איזה בולמים ספורטיביים.

אם אתה באמת רוצה להשתגע השמיים הם הגבול - טורבו גדול,אינטרקולר קדמי,שינויים במרכיבי מנוע....

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו צריכים לנחש לאיזה כיוון אתה רוצה לשפר אותה (כוח/ניהוג) וכמה כסף אתה מתכוון להוציא על זה?

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , הבנו שאין מספיק מידע .

אני מאמין שהוא ייתן פרטים בפעם הבאה שהוא יכנס , אין צורך להמשיך ולדרבן אותו לתת פרטים .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את המאמר ה"דביק" שלי על שיפור סיאט לאון טורבו, ממש בראש העמוד של הפורום הזה.

יש שם פרק ארוך של שיפורי מתלים ופרק מקוצר על מנוע.

במגזין הגה התפרסמה אתמול כתבת פתיחה על הלאון טורבו, תוכל גם לצפות בוידאו שיש שם, אחת מהלאון היא שלי, נחש איזה, מצ"ב לינק:

http://www.motocar.co.il/news/new.aspx?0r9VQ=KLIL&Pn6Vq=E

כשתפרט מה אתה רוצה, ישתדלו לענות לך יותר

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם !

ראשית,תודה על התגובות,מצטער שלא השארתי יותר פרטים...

אז ככה ,אני מוכן להוציא סכום התחלתי של 5,000 ש"ח ונראה שהכי כדאי להתחיל עם צ'יפ כי אני יותר בקטע של יותר כוח,180 כ"ס מספקים,אבל אחרי שנתיים עם הרכב צריך שינוי...

הבנתי שיש כל מיני סוגים של צ'יפים אשמח לדעת מה הכי טוב ,אמין שמספק את הכוח הרב ביותר.

יאיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכח הכי גדול = הכי פחות אמינות (ולהיפך)

תעשה חיפוש, היה לפני כחודשיים דיון עם הרבה פרטים, על כל הצ'יפים של VAG

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פלט דיינו על המספרים האלה?

אפשר לראות אותו?

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

5000 שקל יספיקו לך לציפ וצנרת 2.5 ווסת 4 באר...היה לך הבדל משמעותי בהספק ובתחושות של האוטו.

ציפ תוכל להשיג אצל גיא פרילינג, E&A,וספוילד....כולם טובים תעשה סיבוב התרשמות אצלם ואז תחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...