Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עצה ברכישת מיאטה NC - מחירים, אמצעי מיגון וכד'

nirp
שימו לב! השרשור הזה בן 6270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קיים סיכוי סביר שאני יוצא למסע חיפושים אחר מיאטה NC מודל 2006/7 (עקב המחסור בכל צבע שאינו כסף במחסני דלק מוטורס).

רציתי את עצתכם במספר נושאים:

1) ידוע לי שמיאטות במצב טוב נמכרות מעל מחיר המחירון. איזה מחיר נחשב סביר ל-2006, ואיזה ל-2007 במצב דנדש עם קילומטרים סבירים ומטה? (נהוג לשקלל את חודש הקניה? - נדמה לי שבמחירון של לוי יצחק יש השפעה לחודש)

2) בהנחה שהרכב כבר יבוא עם אי אילו אמצעים נגד גניבה, אבל אולי הביטוח שאני אעשה ירצה יותר - מה המקובל באיבטוח מיאטה דור שלישי?

3) אילו תוספות היו מקובלות בשנה-שנתיים האחרונות שיכולים לדרוש עליהם תוספת, וכמה נחשב סביר? (אין לי צורך בצעצועים כגון חיישני חניה, אבל אם לרכב יש, אני מניח שירצו עבור זה עוד כסף)

4) במידה שהוחלפו מידות צמיגים - מה מאושר למיאטה דור שלישי מלבד המידות שבאות במקור?

תודה,

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר,

מיאטה NC נמכרת במחירון ואף מתחת למחירון.

ז"א - ניתן למצוא רכבים שנת 2006 במחירים הנעים סביב 152-158 אלף ש"ח וזה מתחת למחירון.

ככל שיורדים בשנים (מיאטה NB שנים 2003,2004,2005) וככל שהאקזמפלר שמור יותר - נדרשת תוספת מעל למחירון.

כך לדוגמא - NB ידינית מהשנים 03-04 תסחר באופן מוחלט מעל המחרון (נוציא מקרה SENDA שלא מייצג).

לא נתקלתי במיאטה NC שנמכרה מעל המחירון ולמיטב ידיעתי כולן נסחרות בסדר גודל של 2000-5000 מתחת. מדובר בסה"כ ברכבים בני שנה ופחות שסופגים את הנפילה הגדולה של המחירון. מה גם, שאותם מוכרים מודעים לכך שבתוספת תשלום מסויימת אתה יכול פשוט ללכת על חדש ואתה תהא יד ראשונה ותקרע ניילונים (לא מבין מה יש בקריעת הניילון שמושך אנשים...:shock:)

ולכן - לעניות דעתי ניתן לרכוש כל NC שיוצאת לשוק כיד שנייה במחיר שנמוך מהמחירון. על תוספת זמזמם רוורס ו/או דיבורית ו/או פיצ'יפקעס אחרים לא נהוג לשלם כל תוספת.

טוב, תקנה כבר במקום להתייעץ כל כך הרבה (בתגובה לשרשור שלך במועדון הרודסטרים).

עידן

---

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיאטות ישנות יותר נמכרות מעל המחירון בחלק מהמקרים, מיאטות חדשות - אין סיבה שתימכרנה מעל בדיוק כפי שאין סיבה שכל רכב כמעט חדש יימכר מעל. תן להם עוד כמה שנים ואולי גם הן תתחלנה להיות מאוד סחירות.

בנוסף, כמובן שלא האמנתי לרגע שבדפי יד2 שורצות "הרבה" מיאטות NC, ולכן בדקתי - אף לא אחת. אבל יש מיאטה מודל 92' שהבעלים שלה חושב משום מה שהוא יכול למכור אותה ב-85000 שקלים. אנשים הזויים...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר לא "לקפוץ" על המיאטות שם במעל 160K? ;-)

הבנתי, תודה.

המחיר של אמצעי המיגון "נבלע" במחיר מחירון גם כן, או שעל זה מוסיפים קצת?

ול- silver-mr2 - אני מעדיף להתייעץ הרבה לפני, ולא לשמוע "חבל שלא שאלת" אחרי...

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כרגע ביד 2 3 מיאטות NC למכירה.

על פניו הכי שמורה שנראת שם שנת 06 יד ראשונה כמובן עם 14K על השעון, המחיר שנדרש, 155K, אדומה.

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=22&SubModelID=186&FromYear=2005&UntilYear=2006&Hand=&Auto=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=

עריכה: יש אחת בצבע אפור עם 7000 ק"מ, 150K ש"ח אבל היא מוצעת מסוכנות רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו הכי שמורה שנראת שם שנת 06 יד ראשונה כמובן עם 14K על השעון, המחיר שנדרש, 155K, אדומה.

http://www.yad2.co.il/Cars/Car.php?AreaID=&ModelID=22&SubModelID=186&FromYear=2005&UntilYear=2006&Hand=&Auto=0&fromPrice=&untilPrice=&Info=

עריכה: יש אחת בצבע אפור עם 7000 ק"מ, 150K ש"ח אבל היא מוצעת מסוכנות רכב.

תודה, כבר העפתי מבט שם.

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

היא כבר לא למכירה....:twisted:

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה לספר לנו משהו? :-P

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...