Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת נורית בלוח שעונים ברנו קליאו....

יוסי®
שימו לב! השרשור הזה בן 7875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחת הנורות בלוח השעונים בקליאו שלי (מודל 98') נשרפה... האם ניתן להחליף לבד? ואם התשובה חיובית - כיצד עושים זאת מבלי לגרומ נזק ללוח השעונים? (שריטות, רעשי פלסטיק וכו'...)

הקליאו שלי כרגע היא 1.4. כשהיא תגדל היא תהיה MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההחלפה עצמה אינה בעיתית.

שלב 1. פירוק הדש בורד: בצד ימין כשפותחים את הדלת בצד ימין של הרכב נמצא בורג ובורג שני מצד שמאל ושלשה ברגים ליד השימשה הקדמית.

שלב 2. פירוק לוח המכוונים שני ברגים נגלו לעינינו כאשר פירקנו את הדש בורד מעל הלוח מכוונים.

שלב 3. ישנם שני ברגים מתחת ללוח מכוונים שכדי להגיע עליהם יש לפרק את הפלסטיקים שנמצאים מתחת לוח המכוונים כ3 ברגים בערך.

לאחר שחרור כל הברגים יש לשחרר בעדינות את צמות המתח וכבל הספידומטר של לוח המכוונים.

הנורות בלוח המכוונים הינם אונברסליות ומורכבות משני גדלים הגדולים של 3W כמו של אור החניה נועדו לתאורת לוח המכוונים בעת הדלקת האורות. ונוריות קטנות כמו במפסקים לנוריות אזהרה.

לאחר ההרכבה יש לבדוק שכל הנוריות כולל נוריות האזהרה דולקות מצב סוויץ דולק.

החלפתי כבר בשני מכוניות קלאו 94 ו98. וכן בג'אסטי וכן בקאיה. ותאמין לי בקלאו היה לי הכי קל.

למקרה שאתה צריך עזרה אתה מוזמן לפנות והעזור בשימחה.

בהצלחה. :lol:

השליטה במכונית הינה המהנה ולא המהירות.

שלוט בכוחות הפועלים על הרכב ותלמד להנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שישי או שבת (לומד במהלך השבוע יותר מידי (-: ) ואם אסתבך - אחזור לכאן....

תודה ! :D

הקליאו שלי כרגע היא 1.4. כשהיא תגדל היא תהיה MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7875 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...