Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בורר מצבים במזגן לא פועל.

Coolio
שימו לב! השרשור הזה בן 6311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בזמן האחרון בורר של המצבים הפסיק לעבוד ברכבי (סוזוקי בלנו 98') והאויר של המזגן תמיד יוצא מן הפתחים הקדמיים לכיוון הנוסעים, ואם אני מנסה להעביר למצב שיפשיר לי את השמשה הקידמית הנורה של ההפשרה נדלקת אך המזגן עדיין מוציא אויר רק לנוסעים הקדמיים וכך גם בכל המצבים.

המזגן תקין וחוץ מהבעיה הנל המזגן מקרר ומחמם.

יכול להיות פיוז?

אשמח אם תציעו תקלות אפשריות.

תודה,

תמיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן? אז בוא תגיד לי אם זה זה- יש לי חמישה כפתורים 1 מצב רגיל 2 לכיון הנוסעים ולרגליים 3 רק לרגליים 4 לשמשה הקדמית ולרגליים 5 רק לשמשה הקדמית, ופה נדלקת נורה כתומה ולא ירוקה.

ואני לוחץ על הכפתור החמישי.

There's not much you could do or say to phase me

People think I'm a little bit crazy

I get it from all angles, even occasionally Doc Dre-zie'll

Have to step in every once in a while to save me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן? אז בוא תגיד לי אם זה זה- יש לי חמישה כפתורים 1 מצב רגיל 2 לכיון הנוסעים ולרגליים 3 רק לרגליים 4 לשמשה הקדמית ולרגליים 5 רק לשמשה הקדמית, ופה נדלקת נורה כתומה ולא ירוקה.

לא משנה על איזה כפתור אני לוחץ האויר עדיין יוצא מהפתחים הקדמיים לכיוון הנוסעים.

נ.ב- הנורה של אותו מצב נדלקת אך האויר יוצא רק מהפתחים הקדמיים לכיוון הנוסעים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריס הבורר בין המצבים לא עובד. לפי התיאור שלך של הכפתורים זה ככל הנראה תריס חשמלי כך שיכול להיות שזה פיוז אם כי מערכות כאלו יושבות בדרך כלל על פיוז משותף.

בדוק בספר הרכב את שרטוט הפיוזים כדי לראות אם יש פיוז שאחראי למערכת האיוורור, למרות שאני חושד שמדובר במשהו שחשמלאי צריך לבדוק.

אגב, בהפרעת הזהות הדיסוציאטיבית שלך הצלחנו לטפל. חזרת להיות בן אדם אחד ואנו מבטיחים שההפרעה לא תחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6311 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...