Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרו לי לבחור רכב חדש (בסביבות 200 אלף)

Ghost
שימו לב! השרשור הזה בן 6307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצטער לאכזב, אבל אין יותר A3 מנוע 2 ליטר (אולי נשארו כמה בודדות בסטוק).

המנוע 2 ליטר כבר לא מיוצר במפעל של אודי, ומעכשיו את המנוע 2 ליטר האטמוספירי מחליף מנוע 1.8TFSI בעל 165 או 170 כ"ס.

למנוע הטורבו הזה משודכת או תיבה ידנית 6 הילוכים או תיבת הDSG המהוללת של הקונצרן.

המחיר הבסיסי של הדגם עומד על 213 אלף ש"ח כאשר הוא מגיע עירום למדי ולזה אתה גם חייב להוסיף איתורנים ועלוקות בשביל הביטוח.

מחיר של הרכב על הכביש הוא כבר באיזור ה220 לאחר איתוראנים, עלוקות רישוי וכו'..

לטעמי הרכב הזה בלי חבילת האבזור הסטנדרטית (נקראת חבילת SHARP) מגיע יותר מידי "ערום" מתוספות והחבילה הזו עולה כ11 אלף ש"ח ככה שאתה מגיע כבר ל230 אלף לרכב על הכביש.

צריך לקחת בחשבון שלכל רכב אחר שתקנה ברמת המחיר הזו תצטרך להוסיף איתורנים ועלוקות שיעלו כ5-7 אלף ש"ח + אגרת רישוי של כ~2500 ש"ח,

ככה שאם אתה סגור על 200 אלף ולא יכול להוסיף מעבר לכך, תצטרך לרדת קצת במחיר המכוניות.

לאחר שביצעתי קצת השוואה מול הBMW, הגעתי למסקנה (האישית שלי) שאין מה להשוות בכלל בין השתיים.

הBMW אולי מספקת "חווית נהיגה" אבל היא מאוד (מאוד) חלשה, עלובה מאוד (מאוד) מבחינת איבזור ופרט לעובדה שהיא הנעה אחורית אין לה יתרונות לעומת האודי.

סה"כ יש לי את האודי שלי כ5 חודשים ואני מאוד מרוצה ממנה לעומת חבר שקנה את ה120i (מנוע 2 ליטר, לא 1.8 ) קצת לפני ומתכוון לעשות TRADE IN לA3 בקרוב (כנראה של1.8TFSI החדשה).

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה לכולם על התגובות

אני הולך לקנות את הרכב רק בעוד 4 חודש

בכוונה פירסמתי את המודעה כבר עכשיו בשביל שיהיה לי הרבה זמן לבדוק ולהחליט

אתם חושבים שיכול להיות שינוי במחירים או הוזלות מסוימות (לפי שנים עברו)

כי אם אני הולך על כל אחת מהדגמים אני הולך על הרמה הגבוהה ביותר

תגיד Discover הA3 מגיע עם מחשב וGPS וכל השיכלולים? ואיך היא מבפנים (אם יש לך את הרמה הגבוהה)?

והכי חשוב איך היא זזה על הכביש?

בכלל היתי מאוד שמח אם למישהו שיש את אחד הרכבים שצינתי ברשימה (הקטנה שלי) או אחת מאלו שהומלצו לי פה (אוטומט) יכול לתת את דעתו על האוטו

שוב תודה אחלה חברה בפורום הזה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא היה רשום במוטוקאר שהיא מגיע בתיבה אוט'.

גם לפני כמה חודשים הצצתי בקטלוג שלהם וראיתי בפירוש אוקטביה RS אוט'.

* עריכה

לא שמתי לב שעברנו לעמוד 2, אז התגובה מתייחסת לאוקטביה RS :)

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערך (וצערי, וצער כולנו) אף אחד מהרכבים שציינת לא מגיע ברמתו הגבוהה ביותר ברמת המחיר שלך - נהפוך הוא\

כמעט כל הדגמים שציינת מגיעים בגרסאת הבסיס ברמת המחיר שלך.

מה גם שאף רכב בקטגוריה שאתה מדבר עליה לא מגיע בארץ עם מסך (מחשב) מקורי של הרכב ובטח שלא GPS.

אלו שנמכרים עם GPS מדובר על התקנה מקומית. (עניין הGPS נכון לכל המכוניות, כולל סדרה 5, A6, E CLASS והקטגוריות הגבוהות יותר כמו A8/סדרה7/S CLASS).

לגבי המחשב, GPS וכו' - התשובה היא לא.

הרכב לא מגיע עם מחשב (אני מניח שאתה מתייחס ל MMI) כסטנדרט, אלה זו אופציה.

במידה ואתה מזמין אותה עם הרכב זו עלות של כמה עשרות אלפי שקלים (נאמר לי שבאיזור ה30),

בהתקנה לאחר קניית הרכב זה עולה כ15 אלף ש"ח (מדובר על מכשיר מקורי של AUDI שמותקן בסדנא שעובדת עם צ'מפיון (נקראית A CLASS)).

GPS גם כן אופציה. במידה ויש לך את המסך - אז אפשרי לחבר אותו למסך, זה עולה כ6-7 אלף שקל בנוסף לעלות המסך.

במידה ואין מסך - אז תקנה PALM.

לגבי "כל השכלולים" זה תלוי למה אתה מתכוון..

בגדול, אין יותר מידי פיצ'פקעס שמגיעים עם הרכב כסטנדרט והכל תוספת מחיר.

דברים שכן מגיעים כסטנדרט באודי ולא מגיעים בBMW הם - ג'נטים (בסדרה 1 מקבלים טאסות :?), מערכת "בקרת אקלים מפוצלת" לעומת מזגן מכאני פשוט בBMW,

בנוסף באודי יש לך ידית כזאת ליד בין המושבים הקדמיים, בBMW זאת תוספת של כ1500 ש"ח! (WTF?!)

ועוד כל מיני דברים, אבל הם לא דברים "טכנלוגיים" ככה שאי אפשר לפנות אליהם כ"שכלולים".

סאן רוף, מחשב דרך, שליטה על הרדיו מההגה, מושבי עור, מערכת מקורית + 6 רמקולים וסאב - כל אלו הם אופציות, חלק מגיעים בתוך החבילת איבזור הבסיסית (שעולה כ11 אלף ש"ח) וחלק תוספת מיוחדת.

בסה"כ מגוון האופציות נרחב (מאוד מאוד) אם כי חלק מהם יקר להחריד כאשר הוא מגיע מקורי מהמפעל לעומת התקנה מאוחרת יותר בארץ.

לדעתי, הA3 זזה טוב מאוד על הכביש. יש לה אחיזה מצויינת והיא זריזה ונמרצת (לטעמי). אני מאוד אוהב את האוטו ואת הנסיעה שלו.

למיטב זכרוני, בסוכנות יש לנסיעת מבחן רק את הדגם 1.6 ואת ה2.0T, כאשר ה1.6 היא 3 דלתות והטורבו היא 5 דלתות.

במידה ואתה לוקח את הרכב לנסיעת מבחן, אל תיקח את התצורה ההפוכה למה שאתה מתכוון לקנות.

אם אתה רוצה 3 דלתות - תיקח לנסיעת מבחן את ה3 דלתות.

אם אתה ורצה 5 דלתות - תיקח לנסיעת מבחן את ה5 דלתות.

ההבדל בהרגשת הנהיגה והנסיעה ברכב משמעותי לדעתי.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

.

לאחר שביצעתי קצת השוואה מול הBMW, הגעתי למסקנה (האישית שלי) שאין מה להשוות בכלל בין השתיים.

הBMW אולי מספקת "חווית נהיגה" אבל היא מאוד (מאוד) חלשה, עלובה מאוד (מאוד) מבחינת איבזור ופרט לעובדה שהיא הנעה אחורית אין לה יתרונות לעומת האודי.

).

ככה שוחטים את הפרה הקדושה ביותר בשוק הרכב הישראלי (ועוד בערב שבת) ? :-P

הרי איך שכתב הרכב רואה את הסמל עם הפלופלור על האוטו הוא מיד שוכח את כל הגישה הביקורתית שיש לו וישר הוא משבח ומקלס את היצירה החדשה מבאווריה.

אין איבזור? חפיף העיקר הניהוג. עיצוב מזעזע? מדובר בפריצת דרך עיצובית ובחדשנות מדהימה. תקלות על ימין ושמאל? זה מחיר הקידמה הטכנולוגית. וככה זה נמשך ונמשך ואין את הילד שיצעק שהמלך הוא עירום.

תהנה מהאודי - אחלה רכב :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הולך להציע משהו שעוד לא הציעו כאן:

הונדה סיוויק החדשה (5 דלתות).

עד כמה שאני לא מבין את התמחור שלה, היא פחות או יותר בתקציב.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק והסקודה אוטביה ממש לא הסגנון שלי הם משפחתיות כאלו

כמו שאמרתי לפני היה לי עד עכשיו מאזדה 6 שמאוד אהבתי אבל אני רוצה עכשיו משהו קטן יותר (באו נגיד שהמקומות מאחורה הם רק בגדר "שיהיה")

הסיאט היחידה שנראת לי היא הלאון אבל לא ראיתי גרסה אוטומט אז היא לא ממש על הפרק

הביימר גם נראה לי ירדה מהפרק כי באמת לפי מה שאתם אומרים היא לא נותנת תחרות לאוודי וגם ככה אני מעדיף את העיצוב של האודי

גם מה307CC אני יורד, ובקשר למיני אתם יודעים אם יש גרסת קופר S אוטומט (כי אם לא אני יורד גם ממנה)

אז מה שנשאר בנתיים זה ככה: האודי 3 דלתות 1.8, מאזדה מיאטה, ושחקנית חדשה היא הגולף GTI בגרסת ה3 דלתות אוטומט

אני יודע שכולם קצת יותר מהמחיר שלי אבל אני יחסוך קצת כסף ולא יוותר על אחת מהם

עכשיו רק נשאר לבחור בניהם (ולדבר עם מאזדה לשאול אם הם מביאים את המיאטה בגרסה שאני רוצה)

מה דעתכם עד עכשיו ושוב תודה תודה תודה

עריכה:

יש למישהו מושג מה הולך לגבי הVW החדשה EOS מחיר מתי היא מגיע וכדומה?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הEOS כבר פה(איכסנ איזה אוטו מכוער אלהים יודע מה עובר עליהם ב VW , זה בטח המכ"ל החדש הזה שלהם).

מחירה כ 350000 . איך אומר ז'ק מהמבזק:"תשכח מזה!"

אני הייתי בכל מקרה הולך פה על המיני . נראה לי מכל סיבה אפשרית.

כמו כן אם כבר קטנה למה לא POLO GTI החדשה?

אלפא 147?

JETTA 2.0 FSI עולה 165K.

ומה עם וולו C30 ?

אגב אני לא מוצא מחיר מה עם הונדה TYPE R?

307 (לא ה CC אוטו יפה אך ללא שוק לאורך זמן) 3 דלתות 2.0 XSI טיפטרוניק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה שוחטים את הפרה הקדושה ביותר בשוק הרכב הישראלי (ועוד בערב שבת) ? :-P

הרי איך שכתב הרכב רואה את הסמל עם הפלופלור על האוטו הוא מיד שוכח את כל הגישה הביקורתית שיש לו וישר הוא משבח ומקלס את היצירה החדשה מבאווריה.

אין איבזור? חפיף העיקר הניהוג. עיצוב מזעזע? מדובר בפריצת דרך עיצובית ובחדשנות מדהימה. תקלות על ימין ושמאל? זה מחיר הקידמה הטכנולוגית. וככה זה נמשך ונמשך ואין את הילד שיצעק שהמלך הוא עירום.

תהנה מהאודי - אחלה רכב :-D

קשקשן. הרי לא קראת כתבת מבחן אחת. כתבי הרכב בארץ קטלו את ה-1. מי פחות מי יותר.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק והסקודה אוטביה ממש לא הסגנון שלי הם משפחתיות כאלו

כמו שאמרתי לפני היה לי עד עכשיו מאזדה 6 שמאוד אהבתי אבל אני רוצה עכשיו משהו קטן יותר (באו נגיד שהמקומות מאחורה הם רק בגדר "שיהיה")

הסיאט היחידה שנראת לי היא הלאון אבל לא ראיתי גרסה אוטומט אז היא לא ממש על הפרק

הביימר גם נראה לי ירדה מהפרק כי באמת לפי מה שאתם אומרים היא לא נותנת תחרות לאוודי וגם ככה אני מעדיף את העיצוב של האודי

גם מה307CC אני יורד, ובקשר למיני אתם יודעים אם יש גרסת קופר S אוטומט (כי אם לא אני יורד גם ממנה)

אז מה שנשאר בנתיים זה ככה: האודי 3 דלתות 1.8, מאזדה מיאטה, ושחקנית חדשה היא הגולף GTI בגרסת ה3 דלתות אוטומט

אני יודע שכולם קצת יותר מהמחיר שלי אבל אני יחסוך קצת כסף ולא יוותר על אחת מהם

עכשיו רק נשאר לבחור בניהם (ולדבר עם מאזדה לשאול אם הם מביאים את המיאטה בגרסה שאני רוצה)

מה דעתכם עד עכשיו ושוב תודה תודה תודה

עריכה:

יש למישהו מושג מה הולך לגבי הVW החדשה EOS מחיר מתי היא מגיע וכדומה?

תודה

תראה, גם לי כיום יש 6 פרימיום, והתעניינתי לגבי הסיאט לאבא שלי, הסוכנות בטלפון אמרה לי שיש גרסא אוטמטית (שהיא DSG), אם אתה יורד מהמאזדה ללאון, אתה בהחלט עובר לרכב קטן יותר, אם אתה שקלת גולף GTI, אז דע לך, שכמדומני המנוע ועוד מכלולים מהGTI עברו ישר אל הלאון, ומה עוד, שכל הסיפור, הרבה יותר זול, כמדומני 200,000 שקל (וטיפין), עבור הלאון בגרסאת הFR, אני ממליץ לך, במיוחד שאתה אומר שהרכב היה על הפרק, אבל "גילית" שאין אותה בגרסא אוטו', עכשיו שאני "מתקן" אותך, לך תתעניין ותבדוק!

בהצלחה עם זה.

עמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשקשן. הרי לא קראת כתבת מבחן אחת. כתבי הרכב בארץ קטלו את ה-1. מי פחות מי יותר.

תרגיע - קראתי יותר ממבחן אחד ויש לי מנוי לירחון רכב מוביל. החבר'ה רואים את הסמל עם הפלופלור ושוכחים הכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרגיע - קראתי יותר ממבחן אחד ויש לי מנוי לירחון רכב מוביל. החבר'ה רואים את הסמל עם הפלופלור ושוכחים הכל.

לא יודע מה זה מגזין רכב מוביל, אבל מגזין אוטו ממש לא אהב את ה-120 שנבחנה בגיליון 224. הסיכום היה שהיכולת הדינמית שלה מעולה וההיגוי מצוין, אבל היא צפופה ולא שימושית, בעלת פנים קמצני ביותר ובעיית נוחות קשה על כבישי ישראל. וזה עוד לפני תג המחיר המוגזם בהחלט.

מעבר לכך. ה-325 קופה נבחנה לא מזמן (גיליון 251) ונמצאה בינונית ביותר - שוב היכולת הדינמית נפלאה, אבל נוחות הנסיעה בעייתית במיוחד והמחיר מוגזם בהחלט.

ולכיוון השני - נהגתי בב.מ.וו סדרה 5 מול מרצדס ויגואר מקבילות, נהגתי בסדרה 3 וגם בחלק ממתחרותיה - אין מה לעשות, מדובר במכוניות מצוינת בכל קנה מידה. זה לא עניין של ויכוח. לפעמים, אתה יודע, אם כולם אומרים לך אותו הדבר, כולם באמת צודקים.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה או ככה אני כנראה ירדתי מהבימר אחרי הכל גם העיצוב שלה לא ממש מושך אותי

הלאון נראת אופציה נחמדה שאני יבדוק בקרוב

POLO GTI, אלפא 147, JETTA 2.0 FSI וה307 ממש לא נראות לי.

מה שכן הC30 עושה רושם של אוטו ממש מעניין שווה בדיקה אבל המחיר שלו לא פורסם עוד

וכן כל השאר שצינתי עוד לפני עדיין על הפרק (קופר S אוטומט,אודי 3 דלתות 1.8, מאזדה מיאטה, הגולף GTI 3 דלתות אוטומט)

כמובן הכל קשור לכמה בסופו של דבר אני יוכל להוציא וכמה הם יעלו בעוד 3-4 חודש וכמובן כמה נסיעות מבחן...

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל- GHOST ואחרים, ברצוני להבהיר לכם שהיום סוכניות רכב עושים הכל למכור, במיוחד מכוניות הפרמיום.

כלומר, אתה יכול ללכת לסוכנות ולהוריד את המחיר משמעותית, אני חושב קצת תחושת ביטחון אצל BMW אתה יכול לקבל את ה-120 המתוקה במחיר של 118.

בן דוד שלי קיבל 50,000 ש"ח הנחה על SLK מהסוכנות (דומה למחיר משומשת). ולפני זה הנחה ענקים על A6.

צריך פשום לכנס לשם ולהתמקח, ולהראות שיש לך הצעות על רכבים דומים מחברות אחרות ושהכסף מוכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שזה ככה גם על מכוניות לא של חצי מליון ומעלה?

כאילו לקבל 50 אלף הנחה על רכב של 800 אלף זה הגיוני אבל לא על רכב של 230 אלף

מה אתה חושב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6307 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...