Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרו לי לבחור רכב חדש (בסביבות 200 אלף)

Ghost
שימו לב! השרשור הזה בן 6308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם...

אני חדש בפורום כמו שאתם רואים אז דבר ראשון נעים מאוד.

אני רוצה לקנות רכב חדש בחודשים הקרובים התקציב שלי הוא 200 אלף עם אפשרות לחריגה לפה ולפה.

אני לא מבין גדול ולא נהג מרוצים אני אוהב רכבים קטנים ומפנקים ואוטומטיים (לא אוהב ידני :-D ).

מה שחשבתי עליהם עד עכשיו זה הרכבים הבאים:

Audi A3, Mazda MX5, BMW 1s, Mini Coper, Peugeot 307cc

האודי כרגע היא הבחירה הראשונה שלי (גרסת בנזין 2.0).

אבל אם המאזדה תגיע לארץ בחודשים הקרובים בגרסה אוטומט היא תהיה הבחירה הראשונה שלי.

היתי שמח לשמוע את דעתכם אולי יש לכם עוד הצעות מענינות על דגמים שלא צינתי..

או את דעתכם על הדגמים שכן צינתי.

עד לא מזמן נהגתי כל מאזדה 6 גרסת פרימיום, מאוד אהבתי אותה אבל אני מחפש משהו קצת יותר קטן זריז וצעיר.

אם לא צינתי את זה ברור אז אני קונה רכב חדש מהסוכנות.

תודה רבה מקווה שלא שחכתי לציין כלום.

תומר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי תוכן הנושא הכסף לא משחק תפקיד ואם כן למה ללכת על חדש מסוכנות. יש המון הזדמנויות של רכבים כמעט חדשים עם ק"מ נמוך בהרבה פחות כסף. אבל בכל זאת אני לא הולך על מאזדה!!בשום פנים לא הייתי שם 200,000 ש"ח על מאזדה (לא מכיר מאזדה נוחה).

תתחדש8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיתון THE MARKER עשה מבחן כזה (המכונית הכי טובה עד 200 אלף) והמנצחת היתה BMW סידרה 1.

עיתון THE MARKER באמת עשה מבחן כזה רק שהיו שני מכוניות שהקדימו (עפ"י בחירת הבוחנים) את הבימר. הסובארו פורסטר והפולקסואגן פאסאט.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתקציב שלו הוא יכול לקנות רק את 118 , בעלת המנוע החלש יותר של ב.מ.וו.

סדרה אחת לטעמי יקרה מידי ולא מקבלים תמורה גבוהה לכסף.

האודי A3 אופציה מאוד טובה, ומיאטה אוט' תעלה יותר מ200K לפי ההערכה שלי.

ניב

מבולבלים? גם אנחנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קונה רכב חדש כי יש לי מימון (לא משנה למה) של 50 אלף מהמדינה וזה תקף רק לקניה של רכב חדש

המיאטה היום עולה 180 אז הגרסה של הגג הקשיח האוטומטית בטח תעלה בסביבות 200 שזה בסדר בשבילי

השאלה אם היא בכלל מגיעה לארץ ואם כן מתי ובאמת כמה יהיה המחיר שלה

בקשר לנוחות שלה לפי מה שביררתי אומרים שזו אחת המכוניות היותר מהנות לנהיגה

הסובארו פורסטר והפולקסואגן פאסאט ממש לא הקטע שלי.

ישמח לשמוע עוד ממכם המומחים

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לנוחות שלה לפי מה שביררתי אומרים שזו אחת המכוניות היותר מהנות לנהיגה

מכונית מהנה לנהיגה אינה בהכרח נוחה

עידו

מחפש פיאט פנדה 4X4 דור ראשון (שנות השמונים)

כל היודע דבר או אף חצי דבר על אחת, אנא צור קשר בה"פ, תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיאטה היום עולה 180 אז הגרסה של הגג הקשיח האוטומטית בטח תעלה בסביבות 200

מיאטה ידנית עם גג קשיח עולה כמעט 240K, אז אוטומטית (אם תהיה) בטח לא תכנס לך בתקציב. המחירון של המיני קופר האוטומטית נכנס אומנם לתקציב שלך, אבל קח בחשבון שהרכב מגיע די ערום וכל תוספת עולה ה מ ו ן כסף.

אם אתה מחפש איכויות ניהוג רד מה-307CC.

הרשימה שלך לא כ"כ ארוכה. אני מציע לך לעשות נסיעות מבחן ולראות בעצמך מי הרכב שהכי מתאים לך.

[LEFT][B][FONT=Times New Roman]Damn it boy, you are about as useless as a cock-flavoured lollipop.[/FONT][/B] [FONT=Times New Roman][I]Coach Patches O'Hulihan[/I][/FONT][/LEFT]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לכלול גם 147 2.0 סלהספיד ברשימה.

אני לא בקיא במחירים של הגולף, אבל הGTI היא גם אופציה נחמדה.

GTI האוטומטית עולה סביב ה240.

פולו אמורה להכנס בתקציב,

אבל למה לא לשקול סיאט? איביזה קופרה, או אפילו לאון FR.. נראה לי גם יתאימו לדרישות שלך. (וגם אם אני לא טועה נכנסות יופי בתקציב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיאט ידניות.

האפשרות הכי טובה, לדעתי, היא למתוח את התקציב ולקנות גולף GTI. התיבה האוטומטית שלה (DSG) היא לא פשרה - היא יתרון, וכל יתר האוטו נהדר אף הוא. שלוש דלתות DSG אמורה לעלות באיזור 230K.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיאט ידניות.

האפשרות הכי טובה, לדעתי, היא למתוח את התקציב ולקנות גולף GTI. התיבה האוטומטית שלה (DSG) היא לא פשרה - היא יתרון, וכל יתר האוטו נהדר אף הוא. שלוש דלתות DSG אמורה לעלות באיזור 230K.

הלאון אוטומטית. (בגרסאת FR שלדעתי נכנסת בתקציב) (היא עולה כמדומני 200, יש לה מכלולים של הגולף GTI, היא גדולה יותר, וזולה יותר לאחזקה מהGTI, לדעתי זה אחלה אוטו,שמעתי עליו רבות, הוא נראה טוב, חזק וכו'..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניב, גם האוקטביה RS מגיעה רק עם תיבה ידנית (ושוב, טוב שכך).

ד"א, גם לי יצא לראות RS קומבי כחול-תכלת (כמו שנמסר לעיתונאי רכב) והיא נראית מצויין!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6308 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...