Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן C3 2003 דיזל בבקשה תגובה מהירה

torenhei
שימו לב! השרשור הזה בן 6406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש אוטו קומפקטי זול ודיזל.

הוצע לי סיטרואן C3 מהשכרה\

104,000 ק"מ.

טופלה בצורה מסודרת במוסך מורשה.

12 אלף ש"ח מתחת למחירון.

עם הבעיות הבאות (בהתאם לדו"ח בדיקה):

א. אגן שמן מעוך.

ב. דלת שמאל אחורית עברה תיקון וגם עמוד אמצעי (בין שני הדלתות).

ג. מראה שמאלית חשמלית לא תקינה.

ד. צריך לעשות פוליש לפנסים קידמיים מכיוון שהם מלוכלים....

כדאי לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי קונה רכב מהשכרה ללא קשר למצבו- זאת דעתי האישית!

רכבים מהשכרה ננהגו בד"כ ע"י מספר רב של נהגים שכ- 90% מהם קרעו את הרכב (מה איכפת לי, הרכב לא שלי- למה לא להנות!?)

פרט לכך, יהיה לך מאד קשה למכור את הרכב בעתיד. (ואם תמכור קח בחשבון הורדה של 25-30% משווי הרכב במחירון, במיוחד בהתחשב בעובדה שגם ככה לסיטרואן שוק משומשות חלש בארצנו).

סיטרואן C3 דיי נפוצה, חפש לך אחת מיד פרטית ושמורה.

בהצלחה ושבוע טוב

עידן

Black Nissan JUKE TEKNA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, ממש אין הרבה C3 דיזל פרטיות.

למעשה, אין כמעט בכלל, 90% היו בהשכרה/ליסינג, או, יותר גרוע , בחברות שמירה למינהן.

שנית, לרכב המדובר יש פגיעה בעמוד (קורה B) שהיא פגיעת שילדה.

אם מדובר בבדיקה, שמציג לך הגורם, שמוכר את הרכב, ולא בבדיקה, שאתה עשית, ואתה עדיין מעוניין ברכב, קח אותו לבדיקה נוספת מטעמך, במקום שאתה בוחר.

כמה קילומטרים אתה מתכוון לעבור בשנה?

האם ביצעת חישוב עלויות?

דיזל במכונית קטנה כדאי היום רק למי שנוסע באמת הרבה מאוד, ובהמשך דיזל הולך להשתוות לבנזין מבחינת עלויות, והיתרון היחידי שישאר הוא רק צריכת דלק נמוכה יותר במנוע דיזל. C3 דיזל נחשבת לאחת המכוניות החסכוניות מסוגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיזל במכונית קטנה כדאי היום רק למי שנוסע באמת הרבה מאוד,

ובהמשך דיזל הולך להשתוות לבנזין מבחינת עלויות, והיתרון היחידי שישאר הוא רק צריכת דלק נמוכה יותר במנוע דיזל.

בוקי,

מחיר אגרת הדיזל למכוניות פרטיות הושווה למחירי המסחריות (הנחה של כ 800 ש"ח)ולכן אני לא מבין את הקשר הודעתך למכוניות קטנות.

כשיוששוה מחיר הדיזל למחיר הדלק ישאר כאמור ייתרון החסכוניות של מנועי הדיזל אבל אל תשכח בבקשה הנחה בתחנות הדלק בגובה של עד 2 ש"ח לכל ליטר!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדברי בגירה.

הפחתת אגרת הדיזל וההעלאה במקביל של מחיר הסולר אמנם מקטינה את החיסכון למי שנוסע ממש הרבה, אבל מצד שני החסכון מורגש אפילו בקילומטראז' נמוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה שלי היתה לכך, שבמכוניות קטנות גם גירסת הבנזין (ידנית) בדרך כלל חסכונית יחסית, ולכן הפערים לא מאוד גדולים. מחיר הסולר לפני ההנחה גבוה היום ממחיר הבנזין כמעט בשקל. רוב התחנות נותנות הנחה של 1.40 עד 1.70, 2 שקל עדיין לא יצא לי לראות.

המס ומחיר הדלק אכן הולכים להשתוות, ולדעתי גם ההנחה הזאת תיעלם, ומי שיקנה דיזל, יעשה זאת בזכות יתרונות מנוע דיזל וצריכת דלק נמוכה ולא בזכות הדדלי מס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6406 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...