Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להם מותר לנו אסור

כפיר 78
שימו לב! השרשור הזה בן 6391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תסתכלו על הצד החיובי של השוטרים.
אף אחד לא מחפש שום דבר רע !

אתה פשוט צריך להבין ששוטר חייב למלא פקודות ולתת דוגמא אישית , זה כמו להגיד שנשיא המדינה יכול להטריד מינית או אין שום בעיה שהרופא ייעשה כמה טעויות במהלך ניתוח !!!

ברור שכולם עושים עבירות כאלה ואחרות אבל האכיפה של השוטרים צריכה להיות הרבה יותר חזקה אך במקומות שבאמת יש צורך.

אני ייתן דוגמא :

ביציאה מאשדוד ( בבוקר ) יש תמיד פקק ענק בגלל הרכבות ,

עכשיו במקום לשים שוטר שיכוון את הרמזור ויסדר את התנועה , מה עושים ? שמים ניידת שתופסת את כל מי שמנסה להיכנס שמאלה מנתיב שאמורים לנסוע ישר !!!

לא שזה לא נכון אבל רכב שהם עוצרים חוץ מ500 ¤ שהנהג מקבל , עומד מאמצע הצומת ועוד יותר מפריע לתנועה !

עכשיו תגיד שזה לא אבסורד .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שמים ניידת שתופסת את כל מי שמנסה להיכנס שמאלה מנתיב שאמורים לנסוע ישר !!!
מצטער אם זה אני לא מסכים אחת מהבעיות בכבישים ובמדינה בכלל זה חוסר סבלנות והשתנה בקשת על הזולת.

יש פקק תעמוד כמו ילד טוב ואל תעשה שמיניות באוויר, ממהר ? צא חצי שעה מוקדם יותר!

blade_206 הנאמר כאן לא מכוון אליך באופן אישי כמבצע העבירה שאחעה התייחסתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך חוקה יכולה להיות חרא אם היא עדיין לא קיימת?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו במקום לשים שוטר שיכוון את הרמזור ויסדר את התנועה , מה עושים ? שמים ניידת שתופסת את כל מי שמנסה להיכנס שמאלה מנתיב שאמורים לנסוע ישר !!!

לא שזה לא נכון אבל רכב שהם עוצרים חוץ מ500 ¤ שהנהג מקבל , עומד מאמצע הצומת ועוד יותר מפריע לתנועה !

עכשיו תגיד שזה לא אבסורד .

כל הכבוד להם!

הכי אני שונא בכביש את אלה שלא יכולים לעמוד כמו בני אדם בפקקים.

יש כאלה שעוקפים דרך פס לבן\אי תנועה יש כאלה דרך השוליים ויש את אלה שבאים בנתיב שפונים ורק בשנייה האחרונה חותכים.

זה מרתיח אותי חלאות כאלה ואני עובר את זה על בשרי כל בוקר.

בדרך מהבית שלי יש פקק של איזה 200 מטר בגלל רמזור. אני ואבא שלי כל בוקר עומדים בפקק ויוצא לנו לחכות מקסימום 10-5 דקות, ובכל זאת תמיד יש כאלה שנכנסים דרך המפרץ חנייה עוקפים כאילו על מנת לפנות ימינה ואז נתקעים בנתיב לפניה ימינה כדי לנסות להתגנב ישר.

אנשים כולה 5 דקות! תפסיקו כבר לדאוג רק לתחת שלכם!

אני לא אומר שזה יותר חשוב מלאכוף עבירות תנועה אחרות אבל אני בהחלט חושב שזה דבר טוב

VW PASSAT 1.8T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער אם זה אני לא מסכים אחת מהבעיות בכבישים ובמדינה בכלל זה חוסר סבלנות והשתנה בקשת על הזולת.

יש פקק תעמוד כמו ילד טוב ואל תעשה שמיניות באוויר, ממהר ? צא חצי שעה מוקדם יותר!

blade_206 הנאמר כאן לא מכוון אליך באופן אישי כמבצע העבירה שאחעה התייחסתי.

מה שניסיתי להגיד פה בעצם זה שאני לא בעד אלה שעושים את העבירה הנ"ל אלה מה שאני מנסה להגיד זה שבמקומות שגם ככה יש פקק אז לא צריך לגרום לו לגדול עוד יותר , ושנית עם השוטרים באמת היו מסדרים את התנועה אז הפקק הספציפי הזה גם לא היה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אי פעם ייצא לכם לחקור את הנושא קצת, תגלו שברוב המקרים (לא כולם, לכל אלה שתכננו לקפוץ ולהגיד שהם ראו שוטר יעיל), ברוב המקרים ניידת מייצרת פקקים ושוטרים גורמים להגדלת הפקק או ליצירת פקק, וזה כמו הסיפור על הזקנה והכפר שאני לא אספר פה מפאת חוסר זמן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...