Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד 750 שח לקופת המשטרה, או שמא יש לי סיכוי?

DaviX
שימו לב! השרשור הזה בן 7612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיפור שכך היה, נסעתי לי לתומי בכביש 443 לפני ההשתלבות לכביש מספר אחד ומכוון שאני יודע שכמעט תמיד יש שם ניידת, נסעתי על 90 (באמת!) בכל אופן לשמאלי (הייתי בנתיב השמאלי) עקפה מכונית ואני נשארתי על מהירות 90, בסוף קטע הכביש אחרי שהשתלבתי כבר ליימין עצרה אותי שוטרות. (בלה בלה בלה) בקישתי לציין שהיה ליידי מכונית ושלפי דעתי המרחק שהיא צילמה הוא יותר מ800 מטר שאלתי אותה אם יש לה רישיון בכלל להפעיל לייזר והיא אמרה שכן הניידת הייתה מוסוית (מאזדה 323 אפורה) לוחית רישוי בפרטי למי שמתעקש.

בכל אופן, אם באמת נסעתי על 90, האם יש סיכוי שיאמינו לי במשפט?

זהו דו"ח ראשון שאני מקבל, ולא בא לי להוציא 750 על משהו שלא עשיתי. האם הממלז מצלם או רק שומר נתוני מרחק/מהירות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור שכך היה, נסעתי לי לתומי בכביש 443 לפני ההשתלבות לכביש מספר אחד ומכוון שאני יודע שכמעט תמיד יש שם ניידת, נסעתי על 90 (באמת!) בכל אופן לשמאלי (הייתי בנתיב השמאלי) עקפה מכונית ואני נשארתי על מהירות 90, בסוף קטע הכביש אחרי שהשתלבתי כבר ליימין עצרה אותי שוטרות. (בלה בלה בלה) בקישתי לציין שהיה ליידי מכונית ושלפי דעתי המרחק שהיא צילמה הוא יותר מ800 מטר שאלתי אותה אם יש לה רישיון בכלל להפעיל לייזר והיא אמרה שכן הניידת הייתה מוסוית (מאזדה 323 אפורה) לוחית רישוי בפרטי למי שמתעקש.

בכל אופן, אם באמת נסעתי על 90, האם יש סיכוי שיאמינו לי במשפט?

זהו דו"ח ראשון שאני מקבל, ולא בא לי להוציא 750 על משהו שלא עשיתי. האם הממלז מצלם או רק שומר נתוני מרחק/מהירות?

על הדו"ח אמור להיות רשום המרחק שהיא מדדה אותך ממנו,מהו?

If you treat your car like a racing car, then it will develop expensive racing problems

If it's stupid but it works, it isn't stupid.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה רשום מהירות 120.00

ממרחק של 542. מטר

יאמר לזכות השוטרת (שאולי עשתה את זה רק בגלל שידעתי מה קורה שם) שהיא איפסה אותו לאחר שדיברנו..

אני נסעתי עדייו על 90

לא על 120

יש לי קייס בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לך לכתוב (תוך 30 יום מקבלת הדו"ח) מכתב עם בקשה לביטול הדו"ח, אפילו בלי שום סיבה, סתם "נא לבטל את הדו"ח".

אחרי שתקבל תשובה שלילית, בקש להשפט. את כל הבקשות, שלח בדואר רשום ביום האחרון האפשרי.

הסיבה שדברים אלו עוזרים, היא הבלאגן המטורף בו שרויה משטרת התנועה ובתי המשפט לתעבורה. בין כל תכתובות הדואר, עוברים חודשים. אם יעברו שנתיים מיום העבירה, האשמה בטלה. בדרך, יש גם סיכוי טוב שהם ישכחו/ יאבדו את התיק שלך.

אני ביקשתי להישפט על עברה דומה, ושלחו לי תאריך משפט (בטעות) שיוצא ביום שישי בערב. המשפט כמובן לא התקיים, ומאז לא שמעתי מהם.

גם אם בסוף תגיע למשפט, דבר עם התובע לפני שנכנסים, תגיד לו שאתה בטוח שאתה זכאי, ואתה מוכן להלחם במערכת מלחמת חורמה משפטית בשילוב עורכי דין מיומנים.

מתוקף עצלנותם, (מאבק משפטי כנ"ל דורש מהתובע לשבת שעות ארוכות, להכין את התיק להזמין את השוטר כעד וכו' וכו') נוטים התובעים להציע בנקודה זו פשרות, למשל שתודה ב- 10 קמ"ש פחות ממה שנתפסת ותשלם קנס נמוך יותר.

אם באמת לא נסעת במהירות שתפסו אותך, קח עו"ד טוב, שיבדוק את הדו"ח לו מספר סידורי קטן באחד משלך, כלומר הדו"ח אותו קיבל הנהג שנתפס לפניך באותו מקום. סיכוי טוב שבאופן מפתיע תופיע בו אותה מהירות ואותו טווח בדיוק.

(add lightness' (Colin Chapman'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו? וגם מישהו יוכל להסביר לי אם הממלז מצלם את התמונה של המכונית או שהוא שומר נתונים ותו לא?

וגם פעם היה איזה אתר שכתב איך אפשר לתקוע טיפה את המערכת

איפה אני משיג את זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניתי לך בקשר לממל"ז הוא לא מצלם כלום, וגם לא שומר כלום. רק מראה את המהירות והטווח עד כיול/כיבוי/שימוש הבא.

http://www.topspeed.co.il/images/Fuckthepolice.jpg

בנוגע לעוד מידע בקשר למכשירים השונים וכאלה: topspeed.co.il / speedtrap.co.il .

אם יש התפתחויות תעדכן אותנו, בהצלחה :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרטים חדשים

לאחרונה שמתי לב שלוחית הרישוי הקדמית שלי עקומה רצח

כלומר

נניח במבט מלמעלה נקבל את הצורה הבאה

-----/

האם זה יכול להשפיע על קריאת ממל"ז יען כי הממלז מתמקד על לוחית הרישוי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לא סביר שישפיע, קטן מדי.

ב. אם ישפיע, נראה לי שכל סטיה ממישור ניצב לקרן (המצב הטבעי של הלוחית) תטה את התוצאה לטובתך.

ג. מה שכן עלול להשפיע זה אם ישנם משטחים רועדים / מתנדנדים, שבעצם נעים במהירות שונה קצת ממהירות הרכב.

My responses are limited. You must ask the right questions

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7612 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...