Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוזוקי ג'מני - כדאי או לא ?

דבר חלש
שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אתמול שאלתי בנוגע לסוזוקי ליאנה וטויוטה יאריס. תודה למי שהשיב.

היות וטרם החלטתי איזה רכב לרכוש ברצוני לשאול את המומחים / חובבים שאלה נוספת :

האם כדאי לרכוש סוזוקי ג'מני ? -

היום פגשתי בחור שמחזיק ברכב זה. הוא הילל ושיבח את הרכב. אמר שזה כבר הג'מני השני שלו והוא מאוד מרוצה מהרכב מהרבה בחינות. בין היתר הדגיש שאפילו כרכב שטח הוא בסדר גמור.

שאלותי למומחים :

1) אם הרכב סביר מדוע לא מחזיקים רבים ברכב זה שהרי מחירו נמוך מכל ג'יפ אחר.

2) מה החוזקים ומה החולשות של הג'מני ?

3) האם כדאי לרכוש סוזוקי ג'מני מבחינת עלות / תועלת וכו' ?

בתודה מראש.

"דבר חלש".

יש לך עוד. סע. סע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיכרות שלי עם הרכב (לחבר טוב יש אחד), באמת עולה כי הוא סביר בשטח. מה שכן בכביש הוא די זוועתי - לא כל כך נוח ולא ממש מהיר.

בנוסף שכח ממושבים אחוריים - לא ניתן לשבת שם לאורך זמן (אלא אם כן אתה בן 10).

למה הרבה אנשים לא מחזיקים אותו?

אני אישית הייתי הולך כבר על CJ6 אם הייתי רוצה גיפ זול. הגימני הוא מעין פשרה (למרות שהתחזוקה תהיה לטובת הגימני).

בנוסף יש את הסמוראים והויטרות מהדגמים המוקדמים, שכבר מציגים יכולת טובה בשטח.

PUG-306 XSI MK2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב אומנם זול לרכישה אבל אם אתה לא מחפש רכב שטח זול ולא מתכוון לרדת לשטח אין לך מה להתקרב לרכב הזה, הוא נופל בכל הבחינות כרכב כביש מכל רכב בתקציב שלו.

הוא מאוד צפוף מבפנים, המושב האחורי צנוע, הבגאז' עוד יותר. הרכב איטי להחריד, מאוד לא נוח ודי ספרטני.

יש לו יכולת שטח טובה למדי, האמינות טובה כיאה לסוזוקי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבעלים של אחד כזה

הרכב בעל יכולת שטח טובה מאוד ויכול להיות פתרון הגיוני למי שאוהב לטיל ואין ידו משגת להחזיק גיפ גדול.

על הכביש הרכב קופצני ובעל איכות נסיעה מ ז ע ז ע ת. אבל זה המחיר שמשלמים עם יכולת השטח.

ניתן לשפר את יכולת הכביש ע"י החלפת בולמים וזה לא סיפור זול

האמינות כל בכל סוזוקי, מעולה

צריכת הדלק באוטומטי סביב 1:10 שזה די גרוע

בידני 1:13

הגירסה האוטומטית מומלצת יותר בשטח.

המושב האחורי מכיל רק 2 כיסאות אבל בניגוד לקודמי אני חושב שהן לא נוראיות ויש מספיק מקום מאחור.

תא מטען ! אין שזה חיסרון לא קטן.

פרטים נוספים ב JEEPTRIP.COM פורום סוזוקי.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם,

• ימים ספורים לפני החלטה איזה רכב לרכוש - אני מתלבט בין סוזוקי סוויפט לבין סוזוקי ג'מני.
  • מסתבר שחיידק השטח טרם דבק בי ולכן הדילמה בנוגע לכדאיות רכישת הג'מני גדלה.
  • בכל זאת, הפרמטרים בגינם הג'מני עדיין רלוונטי לרכישה הם : מחיר הדומה לרכבי המיני וצורתו של הרכב שבשלב זה מוצאת חן בעיני (ישיבה בגובה + קומפקטיות + מראה כללי לטעמי). כמובן שלא אלה הסיבות שיטו את הכף מה גם שטרם ביצעתי נסיעת מבחן בג'מני ולכן טרם חוויתי את חוויית קופצניותו בכביש עליה קראתי בפורומים. יתכן ולאחר נסיעת מבחן בשבוע הבא אעדיף את הסוויפט.

שאלתי :

• האם כדאי לרכוש ג'מני בהינתן שלא ישמש לטיולי שטח ? או שהוא אינו מתאים ?

בתודה,

"דבר חלש"

יש לך עוד. סע. סע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעיון נוסף בהתייחסותכם ראיתי שחלק מהתגובות לעיל כללו התייחסות לשאלה שלי מהיום ושללו רכישת ג'מני אם הוא לא מיועד גם לשטח. אם יש מי שסבור אחרת (דהיינו שיש תועלת מהותית לרכוש הרכב כרכב עירוני בלבד וכדאי להעדיפו על פני רכב מיני כגון הסוויפט) אשמח לשמוע על כך.

"דבר חלש"

יש לך עוד. סע. סע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נהגתי באף אחד מהרכבים...

אבל מהתרשמות ונסיעה קצרה בג'ימני, אם אתה לא בעניין של טיולי שטח כדי לשקול ולחכות לסוויפט.

ליום יום: מחפש את המיועדת.... כרגע הצעצוע VTR סקסו 1997

לאשה ולסופ"ש: פורסטר 2016 X ממוגן עם הגבהה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין כוונה לרדת לשטח, שם הג'ימני חזק תוותר.

אמרו לך פה כבר כמה פעמים, אני אוסיף גם - הרכב ר-ע בכביש. לא נוח, לא בטוח (אקטיבי ופסיבי), רועש, לא נעים, צפוף, לא לא ולא.... הסוויפט תהיה טובה יותר בהפרש משמעותי בכביש, עם שש כריות אוויר, יותר אבזור, יותר נוחות, במחיר זול יותר (אם משווים אוטומטי גם בג'ימני).

בקיצור כפי שכבר רשמו לך כאן, תוותר. (ואם אתה רוצה בכל זאת, קח נסיעת מבחן שתכלול נסיעה בכביש המהיר, אח"כ סע בסוויפט ותרגיש את ההבדלים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לכביש? הג'ימיני? אולי קצת פוזה אבל מעבר לזה הסוויפט תהיה מתאימה יותר.

א ב ל....עם האוכל בא התאבון..אחרי טיול אחד בשטח ושתראה איך הגיפון הקטן הזה מנקנק גיפים שיקרים מימנו פי שלוש. מגלים עולם קסום של טיולים/אנשים/אתגרים.

בכל מקרה תאם נסיעת מבחן ותחליט בעצמךץ

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6465 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...