Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האודי A4 2.0 TDI VS פאסט 2.0 TDI

Gabi
שימו לב! השרשור הזה בן 6469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת התלבטויות לפני רכישה

המעומדות

האודי A4 מנוע 2.0 TDI גיר רגיל(עדיפות!)

פולקסוואגן פאסט מנוע 2.0 TDI טיפטרוניק

פלוסים

האודי לדעתי יותר מרשימה חיצונית ויותר איכותית

מינוסים

הפסאט הרבה יותר מרשימה פנימית ועל הדף

מושבי עור,חלון גג,הגברת בלימה בחרום

ביטול כרית נוסע,שחרור מרוסן של כריות אוויר,בקרת אחיזה/משיכה

ועוד..

מה אתם הייתם בוחרים ולמה?

Skoda Superb Elegance 1.8 TSI

Alfa Romeo 159 2.4JTDm 20V 200hp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קטין, חסרים לך כמה דברים חשובים בהשוואה ובכלל בהודעה ..

למשל תקציב ?

צרכים ?

שנים (איזה מודלים(

אוהה וכמובן אין פסאט 2 ליטר דיזל וגם אין אודי כזו אלא רק 1.9 ליטר טורבו דיזל .

חוץ מזה אין לי נסיון עם שתי המכוניות הנ"ל כך שחוות דעת אני לא אתן, פשוט רואים בבירור שההודעה שלך חסרה כמה נתונים משמעותיים שתצטרך לענות עליהן כדי לקבל תשובה אז עדיף כבר עכשיו .

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה לבן - אני מניח שהוא מדבר על רכב חדש.

פאסאט TDI חדשה עולה כ-210 אלף מחיר התחלתי.

אודי A4 TDI 2.0 חדשה עולה כ-260 אלף מחיר התחלתי.

מבין השתיים הפאסאט תתן הכי תמורה לשקל. האודי תתן את תחושת היוקרה העדיפה, בעיקר מבחינת ה-FEEL וכמובן מבחינה מותגית.

אם לאבזר את האודי כמו הפאסאט יעלה יותר מדי, אז הבחירה תהיה פשוט מותג מול איבזור. שתיהן מכוניות טובות בסופו של דבר.

מעבר לכך, אם ינתן תקציב, אפשר יהיה להמליץ על מכוניות עדיפות, אולי.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,

למרות התיקון המוצדק שקיבלתי אני דווקא הבנתי שמדובר ברכב משומש מפני שהוא כתב (עדיפות לידני) באודי , כאשר האופציה הזו פתוחה בכל מקרה אם הוא קונה רכב חדש - ידני 6 הילוכים אגב

בכל מקרה אשמח לקבל הבהרה ממנו לגבי תקציב צרכים וגם אם מדובר ברכב חדש או יד שנייה :)

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שוב

מדבר כמובן ברכב חדש מהחברה

וכמו שכתבתי שניהם מנועי 2.0 TDI אני ממש לא טועה

את האודי יש גיר רגיל מה שבפסאט אין!

התקציב נע 250-270 אני מדבר על הפסאט דגם הייגליין עם רפודי עור חימום מושבים גג שמש

המחיר של הפסאט הייגלין הוא 251,990 ¤

מחיר האודי A4 אין רמת גימור לפי מה שחפשתי הוא 255,300 ¤

שוב יש עדיפות להאודי בנהיגה?או במשהו אחר ממש לא מעניין אותי מותג..

אמשח לקבל עוד דעות..

Skoda Superb Elegance 1.8 TSI

Alfa Romeo 159 2.4JTDm 20V 200hp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא אני ייתן לך עצה חכמה.

עזוב אותך לרגע מכך התוספות האלו, ריפודי עור זה חתיכת סיוט - קר בחורף ולוהט בקיץ, דורשים המון טיפול וחארי חצי שנה כבר לא נראים טוב. מתייבשים, מפתחים סדקים וקשה מאוד לנקות ולטפל בהם.

בד איכותי הרבה יותר טוב.

סאנרוף זה טריק נחמד, אבל מרבית האנשים אחרי החודשיים-שלוש הראשונים כבר לא משתמשים בו.

בסופו של דבר מה שחשוב זה הרכב.

אם אתה קונה דיזל אני מניח שהרכב הזה הולך ליסוע הרבה, מה שאומר שהנהג צריך להרגיש בו נוח.

חובה לקחת נסיעת מבחן על שני הרכבים לראות באיזה מרגישים יותר נוח, יכול להיות שפתאום תגלה שאתה לא סובל את מיקום ידית ההילוכים באודי וזה משגע אותך, או שהדש-בורד בפאסאט מפריע לך, דברים כאלו הם מה שיעסיקו אותך בעת בעלות הרכב ולא הריפודי-עור (שבכלל כדאי לוותר עליהם).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם לא היה פער מחירים בין שני המכוניות, עדיין הפולקסוואגן עדיפה על האודי.

היא מרווחת בצורה משמעותית!, לזכותה עומדת גם רמת איבזור גבוהה יותר (בטח בהתחשב בפער המחירים), רמת הנוחות שלה עדיפה על האודי-שהיא מכונית מאוד נוקשה ולא רכה.

הפאסאט גם נהנית מיתרון בולט במבחני הריסוק, עיצוב הפנים שלה (לדעתי) עדיף ומרשים יותר, תא המטען של הפאסאט גדול ויעיל משמעותית על זה של האודי.

לגבי הנאה מנהיגה, שני המכוניות לא מצטינות בזה, הם אולי יציבות אבל ממש לא ספורטיביות ומהנות לנהיגה.

אני לא מסכים על הטענות בזכות ה- A4 ("מכונית טובה"), בעיני האודי הזו (בעיקר בדור הזה של הA4) היא מכונית מאוד לא מוצלחת/מגובשת והתמורה למחיר שלה די גרוע, למעט תדמית (פוזה) אין לה יתרון ממשי על הפולקסוואגן.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...