Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

alpine cda-7893R,/PIONEER 8400/ KENWOOD Z-838

magic
שימו לב! השרשור הזה בן 7862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לשדרג את הרדיו דיסק שלי ולאחר אין סוף תחקירים,נשארתי עם 3 הדגמים שלעיל

בהנחה [ששלושתם מחירם זהה,והעובדה שמעניין אותי רק איכות השמע (ולא מי יותר יפה) איזה מכשיר עדיף רק מבחינת sound-quality?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך לשאלה,הרדיו-דיסק יחובר למגבר v-12 של אלפיין, האם העובדה שלקנווד-z-838 ולפיוניר8400 יש יציאות 4.5 וולט,בעוד אלפיין 2 וולט משנה את התמונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן יכולות לעזור במניעת רעשים אבל אם אין לך רעשים במערכת הן לא יעזרו.

חברה שאתם ממליצים לו על איכות אל תשכחו שאתם ממליצים גם על איך שההדיונט מנגן MP3.

אני יכול להגיד לך שכשערכתי סקר לפני שקניתי MP3 הרבה התלוננו על כך שהפיוניר לא משמיע בצורה טובה MP3, אני לא יודע אם זה נכון, אבל ככה אמרו אנשים שונים.

ואם זה נכון גם אני הייתי הולך על האלפיין (גם אז זה לא היה נכון לאלפיין תמיד יש אחלה רדיודיסקים) אבל אל תשכח לבדוק את כל הפיצ'רים ולהשוות, ואם אתה יכול לברר על הזמן המתנה בין שיר לשיר כי יש כאלה שהם איטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברדיו דיסק רגיל (לא MP3) הדבר החשוב ביותר היא איכות הקריאה וה Decoding של הדיסק.

פיצ'רים למיניהם חשובים פחות ואני אישית יעדיף תמיד דיסק איכותי של Nakamichi או אלפיין בלי שטויות מיותרות אבל איכות מעולה על דולפינים שרוקדים לי על הדק.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הן יכולות לעזור במניעת רעשים אבל אם אין לך רעשים במערכת הן לא יעזרו.

חברה שאתם ממליצים לו על איכות אל תשכחו שאתם ממליצים גם על איך שההדיונט מנגן MP3.

אני יכול להגיד לך שכשערכתי סקר לפני שקניתי MP3 הרבה התלוננו על כך שהפיוניר לא משמיע בצורה טובה MP3, אני לא יודע אם זה נכון, אבל ככה אמרו אנשים שונים.

ואם זה נכון גם אני הייתי הולך על האלפיין (גם אז זה לא היה נכון לאלפיין תמיד יש אחלה רדיודיסקים) אבל אל תשכח לבדוק את כל הפיצ'רים ולהשוות, ואם אתה יכול לברר על הזמן המתנה בין שיר לשיר כי יש כאלה שהם איטיים.

מנסיון אישי אני יכול לומר בבטחה שההדיוניט הצפציפי הזה של פיוניר מנגן מצוין MP3 הרבה יותר טוב מרוב המתחרים באותו המחיר+-, כן האלפיין יותר איכותי בדיסקים מקוריים אבל בצרובים ו-MP3/WMV

אין על הפיוניר (בגלל זה קניתי אותו, אחרי סקר שוק גדול מאוד שעשיתי), אבל זה לא תקף לגבי ה- 7400 בעל השהיות למיניהם ואיכות ירודה מזו של ה-8400 (ליגה אחרת).

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב וללא קשר למכשירים האלו.

אני ממש לא מבין למה אנשים משקיעים במערכת איכותית ואח"כ שומעים בה MP3. הרי הפורמט מטבעו לא יכול לשחזר את כל הצלילים בספקטרום ומרבית האנשים גם לא דוגמים באיכות מרבית , אז מה שווה כל ההשקעה.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין למה אנשים משקיעים במערכת איכותית ואח"כ שומעים בה MP3. הרי הפורמט מטבעו לא יכול לשחזר את כל הצלילים בספקטרום ומרבית האנשים גם לא דוגמים באיכות מרבית , אז מה שווה כל ההשקעה.

אהממ אני חושב שבקידוד נכון של MP3 יש אפילו כאלה שלא ירגישו בהבדל בין דיסק רגיל ל MP3,אבל יש גם קבצים שהם בדיוק כמ ושאתה מתאר.

לפי דעתי המחירים הכי שווים היום הם של JVC והוא אחד המהירים בשוק בקריאת MP3 והשמעתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, אבל יש מוזיקה ויש מוזיקה-

אין לי בעיה לשמוע ב-MP3 סוג מסוים של מוזיקה (או יותר טוב ואיכותי ב- WMV)

סוג של מוזיקה שלא מוסיף ולא גורע הצלילים שהקידוד מוריד, אבל יש סוג של מוזיקה שזה כן מורגש וכן מפריע, ה-MP3 כלכך נוח שזה שווא את זה.

מוזיקה שאני רוצה שבאמת תעביר לי את כל חווית הצלילים, אני פשוט הולך וקונה דיסק מקורי, מוזיקה שלא חשוב לי אם כל הצלילים קיימים או שאני יודע שתימאס עלי אחרי כמה פעמים שאני אשמע אותה, אני פשוט מוריד מהנט בתור MP3 וזה לא שווה לקודד אותה חזרה ל-WAV פשוט צורב הכל לדיסק עם ספריות ווואלה יש לי דיסק שמשמש כצ'יינג'ר וגם נותן את אפשרות ה- ID3 TAG

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מקדד את הMP3 ב192KBPSרוב האנשים לא יבדילו באיכות בטח לא תוך כדי נסיעה ברכב ואם הם יבדילו אז רק בחלק מהפעמים(לא בנסיעה ברכב). 256KBPS כבר אני מוכן לשים כסף שלא תשמע הבדל. אני זוכר שלפני כמה שנים כבר קראתי גם על ניסויים שעשו עם MP3. ברור שב128KBPS תשים לב (בניסוי ההוא לא כולם שמו לב) אבל ככל שזה עולה פחות ופחות מבדילים עד שפשוט לא יכולים.

אז ברכב במיוחד זה יתרון ענק, ובכלל גם עם שמות השירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

MP3 ברכב זה פשוט מעולה.

יש לי את זה כבר יומיים ואני לא מבין למה לא שמתי את זה ממזמן (אולי שיקול כספי :roll: )..

יצרתי דיסק של 135 שירים, הרבה זמן להקשיב לו..

ובכלל כמה שירים עבריים הולכים להיכנס על דיסק אחד.. :D

- איציק -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי ברכב היה בזמנו מכשיר MP3 של Alpine (לא זוכר דגם, היה בהשאלה כששלי היה בתיקון) וההבדל היה בהחלט מורגש.

למרות שבכל שירי ה MP3 שמתי לב לחיזוק ניכר בתחום הבאסים (כנראה משהו בפורמט) ה Super Tweeter אצלי ממש לא עבד (התדרים האלו לא קיימים ב MP3) וגם באסים מתחת ל 30hz לא היו בנמצא.

אז נכון, בכל להיטי ה MTV למיניהם שנמאסים אחרי שבוע זה לא משנה, אבל אם אתה שומע מוזיקה שאתה אוהב, ממש לא הפורמט.

לגבי איכות הדגימה , כשאתה דוגם לבד הכל טוב ויפה אבל זה לא המצב ורובנו מורידים מהרשת ורוב השירים לא דגומים באיכות מדהימה.

אני עדיין לא חסיד גדול של הפורמט ואני בטוח שגם ב 192KB , במערכת איכותית יישמע ההבדל.

Leon Cupra 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב בוא נתחיל שאם היה לך פעם נגן של אלפיין אז כנראה שבאמת אולי הוא לא היה מי יודע מה, כי הנגנים הישנים לא היו משהו.

דרך אגב MP3 לא חותך תדרים נמוכים הוא חותך את הגבוהים, והוא עושה זאת ע" כך שנגיד ויש שלושה תדרים גבוהים מופקים 14000HZ 14005 13995 כשאחד מהם חזק משמעותית מהשניים האחרים הוא חותך אותם, ודרך אגב גם אם הוא לא היה חותך אותם סביר להניח שלא היית מצליח ללשמוע את התדרים החלשים יותר במיוחד שגלל ששלושתם תדרים מאוד קרובים. ככל שאתה מקדד בצורה איכותית פחות הוא יחתוך יותר ככל שאיכותי יות הוא יחתוך פחות עד לשלב שלא תוכל לשמוע הבדל, אוליי במקרה הטוב היית שומע הבדל אם היית באולפן מבודד עם מוניטורים ומקשיב טוב טוב. אבל אנחנו נוסעים באוטו.

אה ודרך אגב כבר קראתי על חברה שניצחו תחרויוות SQ עם דיסק MP3!

שנית מאוד מאוד תתקשה למצוא מוסיקה שיש בה תדרים מתחת ל30HZ.

אה ודרך אגב תוריד באמצעות WINMX שירים אתה יכול להוריד בכל איכות שאתה רוצה בניגוד לKAZAA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...