Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ח"ח לליטל

RedR
שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ,

הרכב שלי ביקר היום בליטל כדי להחליף את המותחן של הרצועה , הזיהוי שזה המותחן נעשה לאחר הרבה עבודה ( היו לי רעשים בלתי מובנים מהמנוע ) , גם כן עם עזרו לי לזהות בעיה בפרונט שהייתה לי ולהפנות אותי לכיוון פרונט .

אני רוצה לציין שהיחס היה פשוט מציין , טיפלו בי בחום ובמהירות וסבלו את ההתרקצצות שלי ואת הנוכחות הבלתי נגמרת שלי ליד האוטו .

גם המחיר היה מצויין .

ח"ח לליטל ,לבאסם , לשביט חננייה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן נכנסתי למוסך גדול ויפה של פג'ו, עם אחלה יחס, מאחורי היכל הספורט בת"א (ליד ינמומטר), ב.ג. או משהו כזה... הם דרשו על גומייה לציריה 420 ש"ח לא כולל עבודה ומע"מ.. שערוריה! לעומת זאת בבניין הסמוך במוסך רגיל קיבלתי גומיה כזו בפי 3 פחות...

האם בליטל זה אותו סיפור? אני שואל בגלל שאני רוצה לעשות טיפול כולל לרכב, לכוון קרבורטור, לבדוק רצועות, לנקות הכל ולהביא אותה למצב נורמלי..

לא נעים לי כל כך להגיד בגלל שהבחור שקניתי ממנו נמצא בפורומים, אבל באופן כללי קיבלתי ממנו את הרכב במצב די רע, ואני לא מוכן לאפשר שהרכב שלי לא יהיה מצוחצח, שהוא לא יהיה תקין ושיהיו איתו בעיות...

כל רכב שנמצא אצלי מטופל בצורה הטובה ביותר שאני יכול לעשות...

לכן אני רוצה לטפל, וכסף אין לי.. אז או שאני אמשיך לעשות את זה לאט לאט במוסכים רגילים שאני בודק, או שאני אפנה לליטל אם הם שפויים...

Live fast, die young - leave a better looking corpse

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מזמן נכנסתי למוסך גדול ויפה של פג'ו, עם אחלה יחס, מאחורי היכל הספורט בת"א (ליד ינמומטר), ב.ג. או משהו כזה... הם דרשו על גומייה לציריה 420 ש"ח לא כולל עבודה ומע"מ.. שערוריה! לעומת זאת בבניין הסמוך במוסך רגיל קיבלתי גומיה כזו בפי 3 פחות...

האם בליטל זה אותו סיפור? אני שואל בגלל שאני רוצה לעשות טיפול כולל לרכב, לכוון קרבורטור, לבדוק רצועות, לנקות הכל ולהביא אותה למצב נורמלי..

לא נעים לי כל כך להגיד בגלל שהבחור שקניתי ממנו נמצא בפורומים, אבל באופן כללי קיבלתי ממנו את הרכב במצב די רע, ואני לא מוכן לאפשר שהרכב שלי לא יהיה מצוחצח, שהוא לא יהיה תקין ושיהיו איתו בעיות...

כל רכב שנמצא אצלי מטופל בצורה הטובה ביותר שאני יכול לעשות...

לכן אני רוצה לטפל, וכסף אין לי.. אז או שאני אמשיך לעשות את זה לאט לאט במוסכים רגילים שאני בודק, או שאני אפנה לליטל אם הם שפויים...

אני מציע לך לגשת למוסך N.G.S באזור התעשייה חולון...

לא מוסך מורשה... אבל מקום מקצועי... יחס על הכיפאק...

לאחרונה החלפתי שם נוזל קירור... שמן גיר... בלמים ...

והמחירים סבבה !

ובכלל ... אם תטפל שם... תבקש מהבחור, אני בטוח שהוא ישמח לעבור לך על האוטו ולהגיד לך מה כדאי לבדוק \ לתקן \ להחליף ... בהצלחה!

ניר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלם לכם, המוסך המדובר רק דואג לפרנסתו ויתקיים רק בזכות טיפשים !!!

לעולם אל תיכנסו למוסך גם לא למלא אויר בגלגל הרזרבי.

כל מי שנכווה מהם מוזמן לשלוח לי הודעה בפרטי. אולי יחד נרים אותם על טיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה להגיד בדיוק , אבל מחיר פשוט סבבה ,חסכתי לפחות 100 - 150 שקל יחסית למחיר רגיל במוסך מורשה .

נו בחייך כמה עלה? מה אתה עושה קונצים עכשיו.

אייל

המהירות היא רוע השטן, הסיבובים הם אהבת האלוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...