Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעוצועים החדשים - מי, למה וכמה? (בניית ארסנל כלי עבודה)

עידן ב.מ
שימו לב! השרשור הזה בן 6715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז מה... רק לי חסר ידית מומנט???

מישהו אמר קנייה מרוכזת ????????? :wink:

למי שמכיר באיזור המעשייה בחולון יש חנות כלי עבודה ששמה "ממסר"... המחירים שם ממש זולים והיחס אדיב...

אם אני לא טועה הם לוקחים משהו כמו 7-30 ש"ח על כל מפתח של סיגנט...!!!

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שזה יטריח סתם ויעצבן, אבל האוסף שלנו נוצר מכך שכל פעם שהיינו צריכים משהו, היינו הולכים וקונים אותו. כך במשך כל המכוניות שאי פעם היו לנו. כיום, יש אוסף נכבד, שלפעמים עובר ריענון כי משהו נאבד או נשחק, בסופו של דבר אתה מוצא את עצמך עם כל הכלים שאי פעם תצטרך.

נראה לי חבל לבזבז 1600 ש"ח על כלים שלא בטוח שתצטרך, הם יהיו טובים והכל. אבל לא בטוח שייצא לך להשתמש בהם. חוצמזה, הוצאה כה גדולה בבת-אחת היא די כואבת. כשאתה קונה בחלקים, זה פה 20 שקל ושם 50 שקל. ובסוף יוצא יותר. אבל אתה גם מקבל יותר.

איציק,

אני עוד לא ראיתי מימיי כלים טובים ואיכותיים בACE, הום-סנטר ושות'. את שלי אני קונה בחנויות להספקה טכנית. הם מביאות דברים איכותיים בלבד, במחירים טובים (מוכרים בסיטונאות).

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האדון ביקש טווח מחירים 1500-2000 ש"ח . ונראה לי שהצעתי רלוונטית, לתקציב שהציע האדון.

מנסיוני למכוניות ישנות צריך כלים איכותיים ,הספיק לי התנסות אחת עם כלים לא איכותיים ,

סיפור הבורג העקשן: מעשה בבורג עקשן ו"ישן" שלא נפתח כמעט 20 שנה ,היה ברשותי אוסף כלים ובוקסות שהתאספו לי מפה ומשם,כנראה שהבוקסה לא ישבה היטב על הבורג ,והבורג התעקם.הייתי צריך מסגר בשביל לחלץ את הבורג,סיפור לא פשוט.מאז שאני משתמש בכלים של סיגנט ו-W40 נפתרו כל הבעיות.ד"א יש סטים של סיגנט גם ב-350 ש"ח.

עבודה:טיוטה 4*4 תחביב:הובי איילנד אדוונצר הדבר האמיתי:ספיטפייר mkIII

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל יתעצבן אדון סבירסקי.

אני לא רץ עם הפפילימוס לחנות הראשונה שאני רואה ומגלח את המדפים. אני רואה שבזמן האחרון הפורום מתרס"ר לו, אז כמו במשפט שקראתי באחת החתימות מהסרט "מבצע סבתא": "מתחילים בשיא המהירות ומגבירים לאט לאט.." זו לא הכוונה שלי.

מתחילים בקטן מסט בוקסות, מברגים, מפתחות. אחרי זה רוכשים את הכלים הטיפה יותר יקרים וכבדים: מקדחה, מברגה, D9 ועוד...

אני בסה"כ מבקש הכוונה כדי לקבל פחות או יותר תמונה כללית מאנשים עם ניסיון. מה עוד, שאני לא מרוויח מיליונים שמאפשרים לי לשרוף הכל במכה אחת. אם ישאר עודף - מה טוב.

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם בלי נסיון, אבל:

תצטרך ראצ'טים. אחד גדול, אחד קטן.

מעבר אחד מגדול לקטן ואחד מקטן לגדול.

מאריך לא גמיש. מאריך גמיש.

סט בוקסות מטריות ארוכות

סט בוקסות מטריות קצרות

סט מברגים עם מאריך וראשים שטוחים/פיליפס/כוכב/אלן.

מפתחות אלן.

סט משושים.

ג'ק הידראולי.

מגביהה ג'ק.

סט מפחתות פתיחה-סגירה.

קאליבר איכות.

מטר.

פטיש.

צינור ממטרה.

שטיח.

מים טכניים.

WD40.

שמן לשימון.

:)

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם בלי נסיון, אבל:

תצטרך ראצ'טים. אחד גדול, אחד קטן.

מעבר אחד ....

.....

....שטיח.

מים טכניים.

WD40.

שמן לשימון.

:)

בערך מה שכתבתי כאן...

למה סתם לחזור? ;-)

גם לא מומלץ לקנות כלים בתיפזורת, כאחד שהוא לא ממש שיא הסדר והניקיון (כמו כולנו בלהט העבודה), אני יכול להגיד לך שאם הדברים לא מסודרים מול העיניים והם עגולים וקטנים, הם יתגלגלו משם...

חבל, היו לי סטים כאילו ואחרים, טובים יותר וטובים פחות. בסוף "תרמתי" את רובם לפח, ומה שכן היה טוב (פחות או יותר) נישלח לארגז כלים שיושב באוטו. אחרי זה קניתי את הסט שלי.

לדעתי זה אחלה דבר, פותר לך 90% מהבעיות, העבודה חלקה כי הכל ליד היד ולא צריך לקום או לעלות שוב הביתה כדי להביא איזה מפתח אחר... פעם אחת אתה סוחב את זה ובסוף היום מחזיר.

שוב, לא חייב ליקנות את זה ספציפית, יש כאילו יותר זולים, ב 800 נניח. הקטע, שבישביל עוד 300 ש"ח אתה מקבל כפול כלים :-)...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...