Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיליון 200 של אוטו

עומר
שימו לב! השרשור הזה בן 7883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל מתוך שלוש כתבות עם פוטנציאל צילום אדיר (ואני לא יכול להדגיש את המילה "אדיר" מספיק) רק הכתבה על ה-996 המשופרת זכתה לתמונות סבירות.

התמונות בכתבה על הרייסים אולי "ארטיסטיות" מבחינת צבעים, אבל גם נסיעה בקו ישר ומשעמם לכאורה, אפשר לצלם בדרכים טובות ומלהיבות בהרבה, שיתאימו לכתבה.

המקרה הקשה ביותר הוא הכתבה של M3 מול STI. עזבו את זה שהנושא נטחן עד דק, ולמי בכלל יש כוח לקרוא את הכתבה (קראתי בערך את הסיכום).

מה התמונות הללו?! מכוניות כאלה מצלמים עם הזנב בחוץ!!! בהחלקות, בתקיפת פניות! לא מתוך האייפקס, כשכל התמונה מטושטשת ורואים את שתי המכוניות נוטות הצידה...

גם על השער אני לא משתגע, השער של 'רכב' של החודש טוב יותר (מה לעשות, ווייפר חדשה ואדומה נראית טוב יותר מ-996 אפורה").

אבל גם 200 זה משהו. זה אומר שאפשר להחזיק מגזין מכוניות בארץ, גם אם זה בגלל שלפעמים אין ברירה לחובבי הרכב ('קאר' ו'איוו' חייבים להיות טובים - אחרת לא ייקנו אותם; 'אוטו' לא - כי אין אלטרנטיבה אחרת, או לא היתה, עד לאחרונה).

לי אישית יש כאן הרגשה של פוטנציאל מפוספס. 'אוטו' כן יוצאים עם גליונות טובים מאוד אחת לכמה (היה אחד לפני שניים, שלושה נדמה לי) וזה לאו דווקא אחד הגליונות הטובים שלהם. אין בו תמונות טובות במיוחד או כתבות שנונות במיוחד. זו לא הכתבה הראשונה על רייסים, ובטח לא האחרונה, ואפילו שכבר בחנו M3 ובחנו STI, דווקא לדעתי M3 מול STI - נדוש ככל שזה יהיה - היו צריכות להיות בשער.

בטאמן

(-;

האוטו ב'ליטל', אז במקום לנהוג כתבתי...

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי, וזה אכן לצערי, קטעתי רצף בן 6 שנים למגזין אוטו, הוא פשוט לא מעניין אותי יותר.

הוא הפך להיות מגזין אפור ומשעמם (מבחינתי), כדי למכור יותר, ולא ממש מתאים לחובבי נהיגה ספורטיבית.

מנוי למיטב תוצרת אירופה הוא הדבר האמיתי לחובבי נהיגה ספורטיבית, לכל החומר המודפס בארץ פשוט אין את זה, וחבל :!: .

Cars roll off the assembly line with a body,It's our mission to give it a soul

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטו ב'ליטל', אז במקום לנהוג כתבתי...

גם אתה בליטל???

זה שיא חדש אני חושב...

3 אנשי פורום בליטל באותו יום מבלי לתכנן את זה מראש..!

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

-1970, ח"כ מנחם פורוש אל שר התיירות, בנוגע לקיום גרנד פרי ישראלי ראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהיא כבר לא חסומה כי יוסי נוסע במכונית שלי ברגעים אלו ממש...

מתי לעזאזל באת??? אני שם מ7 בבוקר!

ובוא נעבור לה"פ או שתפתח כבר ICQ.

"הדבר זר לרוחנו. המשיכה לתיירות לארצנו היא בכותל המערבי, בקברי אבותינו, במערת המכפלה ובקבר רחל. לא מסלול מירוצים!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתם לב שכל פעם שמישהו בליטל גם רוני שם :?:

:lol::lol::lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגבים?!מגבים, רוני? אתה צריך ללכת למוסך בשביל מגבים ?!?!?!?!

נכון, רשום שם עוד משהו או שניים, אבל זה הראשון ברשימה!!!

מגבים!

וזה, ערן, למה רוני נמצא שם כל אי-מתי שמישהו אחר נמצא שם.

בטאמן

(-;

שאפילו לא סיפר ליוסי על הבעיה בחלון, כדי לנסון לתקן אותה לבד עם הספר החדש של היינס שהוא קיבל היישר מלונדון...[/b]

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם בגלל שמילאו לו יותר מדי שמן.

והוא העליל עלילה שלמה על זה ששברו לו את המדיד שמן רק בשביל לקבל אחד חדש (וכמובן שגם קיבל מיוסי אחד...).

ככה עושים רוני??? הא?!

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם שנתים של "הגה",אני חייב לומר שיש משהו במה ש"בטאמן 16V" אומר.הצילומים מנסים להיות גרנדיוזים במקום להציג את הרכב בפרופורציות המתאימות ולא מדובר במקרה חד פעמי אלא במגמה בת כמה שנים(לא רק במבחנים אלא בסיקור תערוכות גם כן).אני חייב לומר שלמרות שהפסקתי את המנוי ל"הגה" שנה שעברה(שומר אמונים למקור) הצילומים שם הסבירו טוב בהרבה על מימדי הרכב ועיצובו בכלל.

נ.ב: איך עושים מנוי למגאזין תוצרת חוץ,לאיזה כדאי ומה העלות השנתית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי, איזה צחוקים, יורדים עלי מה?? קודם כל לא נשבר שיא, לפני כשבוע כשבאתי לעשות טיפול לרכב, פגשתי בבוקר גם את ערן VTR וגם את בועז וולקן, אז עכשיו צריך ארבעה אנשים מהפורום בשביל לשבור שיא.

חוצמזה לא הייתי במוסך בכלל מאז תיקון הסאן-רוף, וגם לפני זה במשך כמה חודשים, אז אל תעלילו עלילות שווא!! :wink:

לבטאמן - ספיקינג אוף "רכב" - אהמ...

ולא נכנסתי למוסך בשביל מגבים!! נכנסתי בגלל השמן ומדיד השמן, ובגלל תפוח אחד (לא כזה שאוכלים :p ), על המגבים נזכרתי רק אחרי שהגעתי, לחסוך לעצמי נסיעה לאוטו דיפו וקנייה שם - על הכן רכבך לחורף שמעת? :wink:

ערן וישי - אני אטפל בכם אח"כ.

ואלי - ציפיתי ממך ליותר מ"הגה", שהוא נחות מ"אוטו" בכל דבר.

בנוגע למגזין תוצרת חוץ - לנהג הספורטיבי EVO הכי טוב. מלבד זאת גם טופגיר, קאר ואוטוקאר מצוינים. יש לי דוגמאות של כולם בבית אם אתה רוצה. ניתן לעשות מנוי דרך האינטרנט או דרך סטימצקי, אני מעריך. העלויות גבוהות יחסית, במיוחד לאוטוקאר שמגיע כל שבוע.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא "תן למוסך שיכין את רכבך לחורף" :lol: . . .

וחוצמזה, מה, טיפול בהגה קצת רועד ובמנוע מזייף זה לא הכנה לחורף? מה, אני אמור לנסוע לאט בחורף?

אגב - ידעת שיש לנו ברכב סעפת יניקה עם קוטר משתנה? זה מסביר את הצורה המוזרה של הסעפת - שים לב שהצינורות לא גליליים אלא מתחברים לבלוק המנוע.

בטאמן

(-;

לי יש סעפת פליטה עם קוטר משתנה באוטו, מה לכם יש?

ברינג און דה סבבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש מנוע עם הספק קרוב למה שמוצהר :wink:

מה לך יש :?:

חח....

ד"א ערן גם אני הפסקתי לפני איזה 5 דליוניות רצף של 5 שנים כמעט...

_\"""""""/_

0|||||||0]

|_|-+-|_|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנו יש מנוע עם הספק קרוב למה שמוצהר :wink:

מה לך יש :?:

כמו למשל מצערת נפרדת לכל צילינדר, ועוד כל מיני שטויות לא שימושיות שבסופו של דבר יהרסו לנו את המנוע...

אנחנו מגרש הניסויים של פז'ו... :wink:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7883 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...