Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנחה בדלק

SPORT
שימו לב! השרשור הזה בן 6102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטן הדלק מהול עם מים לכן המחיר זול יותר...

הנסיעה אחרי תדלוק שם מביאה תחושה כאילו האוטו "סוחב פחות"

נסו ותראו

מתן

בלי חלילה להעליב או לפגוע בדיאגנוזה שלך לגבי תגובות המנוע לאחר התדלוק, אתה כנראה לא מבין הרבה.

בנזין ומים אינם מתערבבים. כשרוצים למהול בנזין, המהילה מתבצעת עם נפטא שזה תוצר לוואי של נפט המשמש בעיקר בתעשיה. המהילה הזאת גורמת לירידה באוקטן ומכאן לצילצולים במנוע ולשאר התופעות המוכרות לנו שמתרחשות בעקבות מהילה.

אגב, בעקבות המהילה המאסיבית שהיתה, הממשלה העלתה את המס על הנפטא שאינו מיועד לתעשיה, במטרה להפוך את המהילה ללא כדאית.

פעם אחת שמעלים מיסים ואני מרוצה :-)

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחירי הדלק הגואים – הפיתרון!!!

מחירי הדלק הגואים – הפיתרון!!!

העבירו הלאה זו הדרך להצליח

[email protected]

מחירי הדלק עולים ואתם כועסים?

יש פיתרון! אבל כולם צריכים להירתם למאבק!

לא לאמור מישהו אחר יעשה את זה במקומי אלא כל העם ביחד

מאוחד למען מטרה צודקת אחת!

הפיתרון הטוב ביותר הוא לצאת למאבק בחברות הדלק – מיד לאחר חרם הצרכנים המתגבש ב 10.10.05 אנחנו נלמד אותם לקח.... כי לאחר החרם נהיה חייבים לתדלק והם לא יפסידו כלום בחישוב החודשי לכן לאחר החרם צריך לתת לחברות הדלק להלחם בשבילנו ולא לצחוק עלינו ואיך?

ממחר כל המדינה מתדלקת רק בחברה אחת שכולם מסכימים עליה ובמקרה כרגע אלון היא הזולה ביותר אז נראה להם שאנחנו הולכים על הזול ביותר! בצורה זו נגרום לשאר התחנות לעמוד בצד ולהזיל ריר והן יהיו חייבות להוריד מחירים נפתח את השוק לתחרות בעצמנו וזו הדרך הטובה ביותר ברגע שהחברות ייראו שאף אחד לא מתדלק אצלן הן יצטרכו להוזיל מחירים ואז נעבור לחברה הזולה ביותר וכך הלאה ואני לא מדבר על ההוזלה הביזיונית של 12 אגורות בתדלוק עצמי אני מדבר על הוזלה מקסימאלית וזה רק השלב הראשון את המסר נעביר דרך אתרי האינטרנט העיתונות וכדו' וכך נביא להפסקת מונופול המחירים בנוסף נאלץ אותם את בעלי הממון לפנות בעצמם ולדרוש הורדה במיסוי אנחנו נכתיב את המחירים לא הם!

פרטים נוספים בקובץ המצורף.

בואו נתחיל שנה חדשה ונראה להם שאנחנו לא טיפשים!!

אם מישהו צריך הוכחה לזה שהם מסוגלים שימו לב- הממשלה העלתה את אחוז הרווח שלהם כאילו שהם לא מרוויחים מספיק ראיתם כמה כח יש להם?

בברכת שנה טובה – המטה המתגבש למלחמה במחירי הדלק

לתגובות

להצעות ותמיכה-

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, מה לגבי המבצעים שהיו פעם של 98 במחיר 95? יש עדיין כזה דבר? באיזה תחנות/חברות? זה מוגבל בזמן או מה?

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסו ותראו

מתן

כמו ששמר כבר ציין, בכל החברות ניתן למצא דלק מהול, ולכן אסור להכליל תחנות, במידה ויש תחנה ספציפית ניתן לומר זאת.

ליד הבית שלי ישנן שתיי תחנות שמוהלות דלק ואנחנו נמנעים מלתדלק בהן לאחר שהן פורסמו ברשימה של התחנות שמוהלות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו, מה לגבי המבצעים שהיו פעם של 98 במחיר 95? יש עדיין כזה דבר? באיזה תחנות/חברות? זה מוגבל בזמן או מה?

אני לא בטוחה לגבי המחיר הזהה, אך ישנה הנחה משמעותית של 1.60 על כל ליטר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסו ותראו

מתן

אני מתדלק בטן גבר כמה שנים טובות מאז שנפתחה בצומת אשקלון וההפך אני מאוד אוהב את איכות הדלק שם וגם המחיר לליטר עם הנחה של 18 אגורות

וזה שהדלק מהול זה לא בכל טן אם בכלל

2013 TOYOTA VENZA LIMETED 3.5 V6

HU: Clarion NX501, AMP1:HIFONICS Brutus 1610d,AMP 2:JL AUDIO XD400 4,Component:Cerwin Vega v-max 65, SUB: JL AUDIO 12W6V2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוחה לגבי המחיר הזהה, אך ישנה הנחה משמעותית של 1.60 על כל ליטר.

ל'

הנחה מאיזה מחיר בדיוק?

אף פעם לא הצלחתי להבין את עניין ה"הנחה" בדלק 98 וסולר, שאינם תחת פיקוח בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא הבנתי למה ההנחות על סולר הם בין1.10 ל1.70 ולבנזין95 נותנים הנחות כל כך קטנות 0.12-0.20, למה על הסולר חברות הדלק יכולות לתת הנחה גדולה יותר בתדלוק עצמי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא הבנתי למה ההנחות על סולר הם בין1.10 ל1.70 ולבנזין95 נותנים הנחות כל כך קטנות 0.12-0.20, למה על הסולר חברות הדלק יכולות לתת הנחה גדולה יותר בתדלוק עצמי?

זו בדיוק הפואנטה - ההנחה במחיר על 95 היא ממחיר מקסימלי שנקבע ע"י הממשלה (כיום 6.23) כל ראשון לחודש.

ה"הנחה" בסולר או 98 לא ברור מאיזה מחיר בדיוק היא מתחילה, הרי אפשר גם באותה מידה למכור סולר ב"הנחה" של 18 שקלים לליטר כאשר המחיר ה"רגיל" הוא 24 שקל. אז תוקעים מחיר גבוה ועושים טובה כאילו הנחה גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קבלו תיקון הנחה על בנזין 98 אינה 1.60, ההנחההיא 0.60.

מחיר דלק 98 7.16 ולאחר הנחה 6.56

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו בדיוק הפואנטה - ההנחה במחיר על 95 היא ממחיר מקסימלי שנקבע ע"י הממשלה (כיום 6.23) כל ראשון לחודש.

ה"הנחה" בסולר או 98 לא ברור מאיזה מחיר בדיוק היא מתחילה, הרי אפשר גם באותה מידה למכור סולר ב"הנחה" של 18 שקלים לליטר כאשר המחיר ה"רגיל" הוא 24 שקל. אז תוקעים מחיר גבוה ועושים טובה כאילו הנחה גדולה.

אבל בסופו של דבר יוצא שהסולר יותר זול מהבנזין לאחר ההנחה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל קבלו תיקון הנחה על בנזין 98 אינה 1.60, ההנחההיא 0.60.

מחיר דלק 98 7.16 ולאחר הנחה 6.56

ל'

מאיפה המספר 7.16?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

תחנת טן בפ"ת ברחוב גיסין מהלה פעם בדלק, אני לא יודע מה קורה עכשיו.

חברה יש כרטיס אשראי YOU של מגה שנותן הנחה של 22 אג' לליטר בתחנות דור אלון.

לא מנסה לעשות פרסומת לחברה אבל ההנחה משמעותית..

כדאי לנסות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי, באיזה כדור התעוררת ? התרד הזה מלפני שנתיים, (לפני שנתיים היה 5.7 שקל).

היום כבר הליטר דלק עולה 13 שקלים... :-) :-) :-).

תמיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...