Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איפה נמצאת תושבת המשקפיים בג'סטי

roenn
שימו לב! השרשור הזה בן 6816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אולי טעיתי אבל אולי , אך אני בטוח שכל אחד מכם גם המיקצוענים שבינכם טעה באבחנה שלו והחליף משהו שלא היה צריך (למרות שזה בסדר גמור שהחלפתי עכשיו פסקו הרעשים של הטרקטור בזמן עמידה שנבעו כתוצאה מהתושבת הדפוקה ) אבל אני כן הלכתי למוסך כבר בשבוע שעבר והוא בכלל אמר לי שעליי להחליף את כל התושבות כדי שהרעש יפסיק אך לי היתה הרגשה שהוא מנסה לקמבן עליי לכן התייעצתי אתכם , אז אני שואל היכן נמצאת תושבת המשקפיים בג'אסטי האם זו התושבת הנמצאת משמאל על יד המיכל בו ממלאים מים לרדיאטור ומה תפקידה .

ובקשר לרעשים זה וודאי שעלי להחליף ציריה כי הציריה הזו היא די חדשה האם זאת מכיוון שהגומיה קרועה וכבר נכנס מספיק לכלוך כדי להורסה .

תודה על שיתוף הפעולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונן שלום, תושבת המשקפיים נמצאת מתחת לפילטר אוויר, בסמוך לקרבורטור, ונתמכת בין הבלוק מנוע לקיר האש...

ע"מ להגיע אליה ולטפל בה, יש להוציא את כל בית הפילטר ממקומו.

*עריכה*

מוסיף תמונה של תושבת משקפיים בג'אסטי...

ואל תתפלא אם כאשר תוריד את הפילטר תגלה שהתושבת הנוכחית היא ב2 חלקים נפרדים, זה בעצם הנקישה שאתה שומע...

http://pic.hevre.co.il/UserPicPopup.asp?pid=7076763&alid=24251&uid=15FB339D765E4A9E8CC796537547FCA2&AlbumIsOpen=False

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רונן זהירות לפני שתמשיך לדבר עם אחיך בפורום צבורי במקום בבית ושמר ינעל לך פעם שניה את השרשור,

קבל את המלצתי רצוי שתמשיך שרשור ישן ולא תפתח פעמים ביום שרשורים חדשים בניגוד לכללי הפורום!

קבל המלצה נוספת, אם אתה מטיל ספק ביושרו של מוסך מסויים, גש לקבל חוות דעת נוספת, ממוסך אחר, אך אל תפסול אותו מיידית!

ולסיום טענת בשרשור אחר שהתושבת משקפים חדשה, אז מדוע אתה שואל עכשוו על מיקומה?!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחליה זהו לא אחי באמת זה רק סלנג.

מכיוון שחשבתי שמדובר באחרת אכן תושבת המישקפיים נראית במצב טוב כפי שאמרתי קודם לכן פשוט הורדתם לי את הבטחון אך לאחר בדיקה חוזרת נראה שהתושבת הימנית ככל כך גמורה עד שכבר החלה להוריד את שכבת הצבע של האוזניים של הרכב , ושוב היכן נמצאת תושבת הגיר ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6816 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...