Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפים כשניגשים לטסט (מבחן נהיגה מעשי)

מקלארן F1
שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אנסה לתת כמה עובדות, שאולי הם יוכלו לעזור לכם

בטסט שלי (כמובן בזה שעברתי) שכחתי לחגור חגורה בשניה הראשונה, יצא לי לנסוע חצי מטר ולעצור בצד ולחגור. - אם קרה לכם, אל תלחצו.

עוד טעות, ירדתי קצת מהשוליים, אך בגלל שהייתי רגוע, והוא ראה שאני מודע לטעות הקטנה הזו, הוא כנראה לא החשיב את זה כטעות. אפילו אפילו, שהוא העיר לי על זה!

כל נהג שוכח לחגור/או יורד מהשלויים מעט.

ותמיד שיהיה לכם בראש, 'מקסימום אני לא יעבור, לא קרה כלום!'

אז כמה שיחדת את הטסטר ;)

אז ככה.

שאני למדתי נהיגה, המורה שלי לימד אותי שלפני כל התנעה אני צריך לעשות משהו שנקרא כמ"ח (כסא, מראות, חגורה) שזה אומר לבדוק את תנוחת הכסא אם היא מתאימה לכם, השיטה הכי טוב כדי לוודא זה ללחוץ על הקלאץ' עד הסוף ואם אתה מרגיש שהרגל שלך חופשית אז זה טוב, אחרי זה לבדוק מראות ואז לשים חגורה.

המורה שלי תמיד היה אומר על זה אם אין כמ"ח אין תורה

אני עברתי טסט שני, לצערי טסטס ראשון נכשלתי כי הוא בלם אותי בדיוק לפני שסיימתי את הטסט.

אני אישית השתמשתי בשיטות מיסטיות

*סיפרתי לחברים שלי על הטסט רק אחרי שהוא עבר, אומרים שלפני זה עושה מזל רע

*סבתא שלי לפני הטסט הדליקה לי נר נשמה ולא יזיק לכל אחד לפני טסט, אפילו להכי חילוני להניח תפילין או לקרא פרק תהילים.

*אם קורה לכם מקרה של בלימה או עצירת פתע, אף פעם אל תגידו זה בגלל הנהג השני, תמיד תהיו מוכנים להכל ואל תשכחו שהמורה לנהיגה אחרי זה כבר לא יהיה לידכם כדי לתקן לכם טעויות.

*תנסו לגרום לו שלא יתערב לכם כלל בנהיגה אלא יגיד לכם לאן לנסוע בלבד.

טוב בתור מישהו שעבר טסט שני שלשום , אני

לקרוא פרק תהילים ולשים את הספר הקטן בכיס , בטסט הראשון (שאגב הכשילו אותי סתם) לא קראתי פרק וגם לא לקחתי איתי את הספר (זה בגודל מחזיק מפתחות) ולא עברתי , בטסט השני השני שלקחתי וקראתי עברתי...

נ.ב.

לא שאני דתי אדוק או משהו אבל מאמין ,מה כבר יכל להיות...

ציטטתי את שניכם מכיוון שאני רואה בזה צביעות.

לקרוא תהילים או להניח תפילין רק כשאתה צריך משהוא כמו לעבור טסט לדוגמא.

לא רואה את זה בעיין יפה בכלל

ועכשיו לנושא : פשוט ורגוע ותעבור..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתור אחד שעבר לפני 5 חודש זה לא משנה איך אתה נראה אני באתי עם חלי פה אדידס ( כיביכול אם אתם רוצים חזות של ערס) , דברו יפה בלי עוונטות , אל תעשו כיאלו יש לכם ביטחון עצמי מופרז ( אבל גם חוסר ביטחון לא טוב ), והכי חשוב תבואו כמה שיותר רגועים ( אין מה לעשות כי לבוא רגוע ממש לטסט אי אפשר לבוא ) ותנסו לנקות מהראש שמדובר בטסט אלה פשוט לנהוג לא סיפור גדול , בלימודי נהיגה זה נשמע עיניין של חיים ומוות אבל אחרי שתעברו אתם תצחקו על זה שנלחצתם, אהה והדבר הכי חשוב כמו שאמרו פה תלכו על בטוח, אם אתם לא בטוחים במשהו תשאלו ואל תפעלו ביהירות כי זה סיבה לברקס .

בטסט הראשון שלי הכשיל אותי הטסטר הכי טוב בכרמיאל כי נהגתי לפני ובאתי לצאת מהחניה על המילימטר , בטסט השני נפלתי על הטסטר הכי מלחיץ של כרמיאל ועברתי, הכל פה עיניין של גישה וכמובן של לדעת מה אתה עושה ...

בהצלחה

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...