Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אירוע למען חוק הספורט המוטורי ושאר ירקות

שמר
שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למארגני האירוע- יש תיעוד של האירוע ?

הוזמנה התקשורת ?

לצערי אני יחמיץ את האירוע. אך אני אשמח לראות קטעי וידאו או סרט של כל האירוע.

GTA זה הכי אחי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום חבריה ,אני יוני ממועדון קירור אוויר. הייתי פעמיים בשיחות ,וואללה אופתעתי !! כול הכבוד על הארגון המהיר ! באמת כששאלתי את בני אם מדובר על אירוע שהיה תוכנן תוך חודשיים ,והוא אמרלי שכן!!

כל הכבוד על היוזמה!!

כמו דני לוי אמר חייבים לסמן את המקום איפו שיהיה את התצוגה אחרת זה יצא משליטה ,עכשיו אני מיטלבת אם לבוא עם הרכב שלי מכיוון שהיו שם מיספר אנשים מוזרים שאי אפשר לדעת מאיפו הם ביכלל ומה הם יחפשו אז אשמח לקבל העצאות.

תודה

Fast trafic keep the left.

מחפש:גלגל תנופה למנוע TYPE4 של 411-412 או טרנספוטרטר 215מ"מ או 210, אם למישהו יש או יודע היכן ניתן לפרק/ להשיג. תודה

אירועים הבאים:מיפגש סופ"ש ב5.11.05 משעה 10 בבקור.

מיפגש מקוררי אוויר ב11.11.05 במיגרש איקאה -נתיניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירוע תהיה תיקשורת נוכחת

לבחור מקירור האויר :

יש לך דאגות לגבי הרכב ? כמו שכבר אמרנו ...

אם הרכב שלך חוקי למהדרין והכל בסדר אז אין לך שום דאגה

אם יש לך תוספות /שינויים לא מאושרים/לא חוקיים על אחריותך האישית בלבד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב , בפעם השלישית והאחרונה.

נא לקרוא את הת'רד מתחילתו - כל הפרטים בפנים.

כולל מיקום , דרכי הגעה , מיקום חנייה ,מינהלות וכו'.

את מיקום הרכבים במגרש נעלה בשרטוט מסודר. הבטחתי וזה יהיה. יש לי עוד כמה עיסוקים לכן זה ייקח עוד יום . סבלנות.

את השאלה הזהה הבאה לזו מעליי אני אמחק , אז תחסכו מעצמכם את המאמץ. :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה,רק עוד 3 ימים לאירוע

הכול מוכן והכול מפורט בשירשור למעלה

הצלחת האירוע ומטרתו,תלויה בכל אחד ואחד מכם

וזה אומר בדרך לאירוע ובדרך חזרה ,שטות קטנה של מישהו

והלך החוק והספורט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באירוע תהיה תיקשורת נוכחת

לבחור מקירור האויר :

יש לך דאגות לגבי הרכב ? כמו שכבר אמרנו ...

אם הרכב שלך חוקי למהדרין והכל בסדר אז אין לך שום דאגה

אם יש לך תוספות /שינויים לא מאושרים/לא חוקיים על אחריותך האישית בלבד

אין דאגות אחי, האוטו חוקי,אני לא בקטע של אי חוקיות לנפש שלי ולכיס שלי אבל האוטו נירא בסדר.השאילה היא כמה מקומות יש לחיפושיות.כן, כן הגרוטעות האילו.. אני מיתכוון לבוא רק לא רוצה שיבוא איזה אחד משועמם ויתחיל לציץ לי או לישאן לי עליה. משהו חשוב ויותר: מחר תיהיה לנו העקרנה ראשונה של הסרט החיפושית בהילוך גבוהה וכנירא יהו כתבי ערוץ החדשות .שאילה שלי אם מתאים או אפשרי שניתן מילה אחד או שניים לגבי האירוע יום שישי? אני צריך אישור מיכם באופן אישי במסר או בפורום שלנו בתפוז ואז אני אנסה לריץ את ההערה העלה.

שמי ךשאןמם1302 בפורום נא להודיע לי עד מחר בבוקר מוקדם.

להיתראות.

57666503.jpg

vtwin.gif

1302left_frontview_reduced.jpg

Fast trafic keep the left.

מחפש:גלגל תנופה למנוע TYPE4 של 411-412 או טרנספוטרטר 215מ"מ או 210, אם למישהו יש או יודע היכן ניתן לפרק/ להשיג. תודה

אירועים הבאים:מיפגש סופ"ש ב5.11.05 משעה 10 בבקור.

מיפגש מקוררי אוויר ב11.11.05 במיגרש איקאה -נתיניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהלן חבר'ה

רק עוד יום אחד לאירוע שלנו, האירוע!!!!

אני מיתרגש,ואתם?

בכול אופן הזדמנות אחרונה שלי לבקש לנסע לאט

אז בבקשה סעו לאט, לפחות באותו יום :wink:

שיהיה לנו בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי סלח לי על הבורות,

גם דיברת עם אבא שלי וממנו לא הצלחתי להוציא תשובה ברורה,

ידוע לך, אתה יכול לספר לנו אולי,

מה הולך להיות סדר האירועים מחר?? (אני מצטער אם רשום כבר, סרקתי את כל ההדעות בנושא)

מודה לך,

עמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלנו עד לרגע זה רשימת מציגים ומקומותיהם במגרש כפי שהובטח!!! , כמו כן סדר יום!!!!!

אני מתרה שוב ,הנושא יותר מדי חשוב לכולנו, לחובבים ולעוסקים במלאכה למיסוד הספורט.

אם העיניין מחר ישא אופי של יהיה בסדר אנו חוטאים למטרה וזה ירדוף אותנו לאורך זמן.

קובי וחבריו המארגנים!

אני יודע שאתם בשיא התרוממות הרוח ו"בפול טורים" לקראת מחר, אני מצפה מכם עוד הערב

למפת המגרש מסומנת למי שמציג כמו שהבטחתם.

שונא את המשפט "יהיה בסדר" ו"סמוך"

בהצלחה

מירוצי מכוניות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

site.jpgמפה מפה מפורטת של האיזור , בצהוב זהו המגרש בו ייערך האירוע (המגרש מגודר ומאובטח, כניסה ברכב תותר רק למשתתפים רשומים).

בכחול ניתן לראות את השירותים הציבוריים , בכתב אדום יש לכם את איזור החנייה (לא חנייה מוסדרת ,שטח עפר כבוש , וכן את מסעדת אסא , מסעדת "נוף איילון" (הריבוע השחור מעל המגרש) ומוזיאון השריון (של הצבא).

מצטער על האיכות - זה מה שאני מסוגל לעשות בעזרת הצייר של מייקרוסופט בכמה דקות. חכו למפה המפורטת , בכלל תיבהלו...

קובי , שלחתי לך במייל שרטוט סכמטי של המגרש -אנא חזור אליי עם פירוט המיקומים בתרשים.

שמר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה לשיירה קטנה מדרום הארץ.

אני יוצא מקרית גת (צומת פלוגות) ונוסע מהדרום לכיוון צפון בכביש 40. בדרך עובר בצומת קסטינה (קרית מלאכי). אני הייתי באזור לטרון כמה פעמים ובעזרת מפה הבנתי איך מגעים, אז אם מישהו רוצה להצטרף לשיירה הקטנה של שני הרכבים וללכת לאיבוד ביחד :wink: מוזמן להיפגש איתנו ב 7:45 בדיוק בתחנת פז בצומת פלוגות. לחפש אסטרה GSI שחורה כמו בסימלון או קליברה. 7:47 אנחנו כבר לא שם.

יאאלה ביי :-P

דימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6869 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...