Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתגייסים- מתי והיכן?

Yoni P.
שימו לב! השרשור הזה בן 6906 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח פוצצתי כבר , פוצצתי יחסית הרבה , באימון אין מצב שאני מקבל קצר אולי בקו וגם זה כמעט בטוח שלא .

ברובאית כמעט בטוח שכן .

דרך אגב מי אתה ??

אני אוג' 01 ,לוחם במחס"ר 603 .

ואחד היחידים שמתגעגע לצבא(לא לבהל"ץ)

לפני הגיוס שאלת כל מיני דברים על החיל ועניתי לך...

מי המפקדים שלך ?(קצינים השאר צעירים מידי....)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תלוי איפה..

יש לי חבר שהוא מפקד בבה"ד 20 (חיל חימוש בצריפין) - והוא מאושר.. :roll:

לעומת זאת, שמעתי סיפור על בןאדם שירה לעצמו בכף הרגל כדי להוריד פרופיל ולצאת מחימוש.. :roll:

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

26.7 כנראה גבעתי ( גיוס משולב עם חיר יעודי,ככה לפחות זה נראה )

בשאיפה ל פלסר גבעתי

כמובן שפרופיל 97

לשכת גיוס חיפה

אתה מתכוון גדס"ר גבעתי.:roll:

לעזאזאל עם הצבא האידיוטי הזה, אמנם אני לא אוהד גדול של משחקי היוקרה בין היחידות אבל לאחד את היחטיות לגדוד אחד, מילא, אבל לתת לכולם את אותה הסיכה???

גוועלד!

למכירה - פולריס ריינג'ר. 2002. פרטים בה"פ או כאן:http://carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=129096

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן 18 וחודש.

אין תאריך גיוס. באוקטובר האחרון היתה לי פריצת דיסק מלאה בחוליות L4-L5. לאחר מכן קיבלתי 24 אוטומאטית.

הייתי ממויין לחמ"ן גאמא, אבל זרקו אותי משם ומחיל מודיעין בכלליות(יתכן שבגלל הפרופיל... אני אישית לא יודע מה הסיבה, ולא רואה סיבה).

כרגע? שוקל אם להתגייס בכלל(פרופיל 24 על דצמבר ואז יקבעו אם להמשיך עם ה-24 או לתת לי 45).

אם לא נותנים לי תפקיד טכנולוגי אני מעדיף להשתחרר על 21 רפואי("כואב לי הגב בלה בלה בלה") וללכת ללמוד מנהל עסקים ומדעי המחשב.

שלד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעזאזאל עם הצבא האידיוטי הזה, אמנם אני לא אוהד גדול של משחקי היוקרה בין היחידות אבל לאחד את היחטיות לגדוד אחד, מילא, אבל לתת לכולם את אותה הסיכה???

גוועלד!

זה נכון שכל היחס"ר (גדס"ר) הולכים עם אותה הסיכה, אבל לכל פלוגה יש סיכה משלה.

יש לי חבר בפלס"ר ואחד בעורב גבעתי (נ"ט), יש להם סיכות לכל פלוגה אבל משום מה לא הולכים איתם.

ד"א בגבעתי לפי מה שאני שם לב מחברים שלי יש להם יציאות הכי טובות (בהשוואה לחברים בצנחנים/נח"ל הנדסה). זה כבר שווה, חוץ מזה שזו אחלה של חטיבה!

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גוועלד!

אני מתכוון פלסר גבעתי שהם חלק מהגדסר
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשכת גיוס,חיל הנדסה,גדוד סיור ,יחידת סיור,בית הספר להנדסה צבאית.

אנחנו מדברים בצה"לית ,ניב גברי (על פי רוב) שהתפתח מהעיברית ,בלשנים רבים עדיין מנסים למצוא בו חוקיות הגיונית חוץ מריבוי ראשי תיבות ...

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WOW...

לשכ"ג, חה"ן, גדס"ר, יחס"ר, גדס"ר, בהל"צ...?

תגידו, באיזו שפה אתם מדברים?

יותר מדי ר"ת, הראש שלי הולך להתפוצץ.

יותר מידי קיצורים

מישהו מוכן להסביר מזה כל דבר לפני שאני יתחיל להשתגע מזה?

לפחות אני יודע מה זה מ"פ =מפקד פלוגה

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...