Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אייייי האצבע

udical
שימו לב! השרשור הזה בן 6909 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אודי! תפסיק להתבכיין, אני עוד אתחיל לחשוב שכל הפתח-תקוואים לפלפים!

סתאאאם, אתה הרי יודע שאני הגרופי הכי גדול של שיר השכנה -you guys ROCK !!!.:twisted:

הנה התרומה שלי לנושא:

שעת בין הערביים אי שם באביב 91.

התחביב: טיסנים מונחי רדיו.

המקרה: ביצעתי הרצה למנוע 40 (למי שמכיר. למי שלא: מנוע 6.5 סמ"ק- 2 פעימות).

תוך כדי נסיונות להגיע לסל"ד אופטימלי, אני מעביר את האצבע באיזור המדחף, שמסתובב בכ-10,000 סל"ד.

התוצאה לשמחתי קלה יחסית: אצבע עם חלק בשרי מתדלדל + חתך בקמיצה.+ שפריצי דם לכל עבר.

מאז אני מקפיד: א' לא להריץ מנועים של טיסנים בשעות החשיכה.

ב' לא לנסות לבדוק מי יותר מהיר, אני או המדחף.

דני.

פיאסטה MK1 שנת 79 בשלבי שיפוץ ->[thread=41214]כאן[/thread]

מנוע:1L, ממוזגת+ תוספות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

udical

אני יכול לשמח אותך בעובדה שזה גודל בחזרה גם הבשר גם העור וגם הציפורן- ולא אמור להישאר סימן לחתך בכלל...

רוצים לשמוע סיפורים שלי יש?

תארו לעצמכם אתם מדממים באופן מסיבי ואתם לא יודעים את זה...- אני מדבר על דימום לתוך הריאות...

ואז מגיעים למיון שם מחדירים צינור לתוך הריאות בין הצלעות ללא כל הרדמה- כאבים שאי אפשר לתאר..

לא מאחל לאף אחד...

כל זה תוצאה של ת"ד בין רכב פרטי ועץ דקל- לא ניסיתי על עצמי אבל שפת הגוף של המסכן שידרה את עוצמת הכאב...

עוד סיפור? בכיף רק תגידו יש לי מלא במלאי- ואלו סיפורים אמיתיים שלא תגידו שאני ממציא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם סיפור !!!

כשאני ואחותי היינו קטנים היינו נוסעים כל שבת עם אבא לים, חזרנו, עלינו לאוטו(מרצדס D410) בקבינה של הנהג .

אחותי באה להושיט את היד לסגור את הדלת ומישהו שעבר סגר לנו את הדלת ויצא שהאצבעות של אחותי קיבלו מין מחיצה כזאת היד נתקעה איפה שהצירים של הדלת, הדם לא הפסיק לזרום היא כמעט התעלפה . האיש לא הפסיק להתנצל ועשו לאחותי תחבושות באצבעות בעזרה ראשונה .

בתור ילד קטן- זה היה מאוד מפחיד !

עוד אחד הוא שלא מזמן אבא שלי חתך את כף היד מחתיכה שבורה של קרמיקה, היה לו חתך בעומק של כמעט סנטימטר . לבסוף הוא נסע לבית חולים ועשו לו תפרים עם סיכות...

HU: Pioneer deh-6050UB, AMP: boss ch-650.

Suzuki Jimny 2003:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישבתי במשרד היום, ולפני שעתיים הרמתי נייר שהמזכירה השאירה כדי שאחתום עליו, ונחתכתי ממנו.

חלאס עם כל סיפורי הירד לי דם האידיוטיים האלה!

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להבין אם תפרו לך חזרה את החלק הסורר?

חוץ מזה אני מוהנדס עם עשר אצבעות שלמות (בנתיים) אבל תהייו בטוחים שאם אני מתחיל לספר פה על פציעות כולם תקבלו שוק (יש לי חבר מועדון בבית חולים.....)בקיצור תנסו לא להיפצע כי ככה החיים יפים יותר(אבל משעממים)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני הייתי ילד,באיזה שישי לחוץ חזרתי עם אבא מקניות בשוק,חזרנו במונית ,אבא שלי הוציא את הדברים מהתא מטען וטרק את הדלת על האצבע שלי,והמונית החלה לנסוע למזלי לפני שהוא הספיק לצבור מהירות צעקו לו לעצור,הוא עצר ופתח את הדלת של הבגאז', ושיחרר אותי.

עכשיו נשארה צלקת ,המונית היתה סובארו DL ,עד עכשיו שאני מביט על התא מטען של הDL עוברת בי צמרמורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי! תפסיק להתבכיין, אני עוד אתחיל לחשוב שכל הפתח-תקוואים לפלפים!

סתאאאם, אתה הרי יודע שאני הגרופי הכי גדול של שיר השכנה -you guys ROCK !!!.:twisted:

הנה התרומה שלי לנושא:

שעת בין הערביים אי שם באביב 91.

התחביב: טיסנים מונחי רדיו.

המקרה: ביצעתי הרצה למנוע 40 (למי שמכיר. למי שלא: מנוע 6.5 סמ"ק- 2 פעימות).

תוך כדי נסיונות להגיע לסל"ד אופטימלי, אני מעביר את האצבע באיזור המדחף, שמסתובב בכ-10,000 סל"ד.

התוצאה לשמחתי קלה יחסית: אצבע עם חלק בשרי מתדלדל + חתך בקמיצה.+ שפריצי דם לכל עבר.

מאז אני מקפיד: א' לא להריץ מנועים של טיסנים בשעות החשיכה.

ב' לא לנסות לבדוק מי יותר מהיר, אני או המדחף.

דני.

הווו, נישמע מוכר...

היה לי חבר שניסע לכוון את הסיכה של הקרב' מהצד הלא נכון :wink:

(מהצד של הפרופ)... גם שפריצים של דם, צעקות, בעיקר עלינו, שבימקום לעזור לו שכבנו על הריצפה מחזיקים את הבטן :lol:

פעם, קנו לי סכי יפנית חדשה.. ואני נורא התלהבתי, החלטתי לנסות אותה...

לקחתי פקק שעם וניסיתי לחתוך אותו מלמעלה כלפי מטה כנגד הבוהן... כולם הבינו לאן זה הולך?

ערב ראשון של סוכות, מלא אנשים מוזמנים אלינו לסוכה... ואני, עם תחבושות שלא ממש מפסיקות לדמם...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו הצטרפות מקרים!

גם אני בדיוק מסתובב עם תפרים באצבע, רק שאצלי זה מסכין של לחם..

אני חושב שאנחנו כבר כח מספיק. בואו נריץ מועמד לכנסת!

דרך אגב, אם חתכתי את האצבע, אז אני חתיך?:roll:

'אבל אותי לא מעניין מה שיכנס. אותי מעניין מה שיצא..'

אלטמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז הנה הסיפור שלי

לפני איזה שנתיים הייתי עובד כברמן בחוף גורדון

שלחו אותי לסדר את המקרר הגדול(מקרר תעשיתי שמפוצץ בבקבוקי שתיה)

שלסדר אותו לוקח המון זמן ומחשבה(לסדר ערמות של בקבוקים לגובה של 2 מטר שלא יפלו על הראש וגם שיהיו בערך בסדר שנוח לשלוף את הסוג משקה הרצוי בלי להפוך חצי מחסן)

טוב בקיצור אני מסדר ואז בא הבעלים של המקום בן אדם בן 40+ ומתחיל לעזור לי ואומר לי אתה רואה אפשר לעשות הכל הרבה יותר מהר

אז אמרתי לו שזה מסוכן כי חלק מהבקבוקים הם מזכוכית והקרטונים שלהם כבר רטובים ויכולים להקרע מזה שמרימים אותם.

אז הוא כמובן אומר לי שהוא כבר שנים מנהל את המקום ולא קרה לו כלום והוא מושיט את היד

לעבר ערימה של בקבוקי סמירנוף.

כאשר הקרטון הגיע לגובה של הכתפיים שלו חצי מהבקבוקים מצאו את הדרך לרצפה והתפוצצו

למזלי לא נפגעתי אבל הרגל שלו הייתה מלאה זכוכיות שקראו לו חלק מהשריר בשוק ואיזה וריד או משהו כזה....

כל כך רציתי להגיד לו אמרתי לך !!!!!

אבל לא אמרתי...

בכל מקרה כל הרצפה של המקרר הייתה מלאה דם וזכוכיות

ומי היה צריך לנקות את זה אם לא עבדכם הנאמן????

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...