Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי טוסון 2.0 2016 AWD שלל נורות אזהרה נדלקות בלוח שעונים

Dan Chekanov

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , ברשותי יונדאי טוסון 2016 מנוע 2.0 AWD.

לפני שבועיים בערך באחד הערבים תוך כדי נסיעה נדלקו לי שלל נורות אזהרה על לוח השעונים כמו שניתן לראות בתמונה , לאחר מכן נדלקה נורית הגה כוח וההגה הפך להיות קשה . 

עצרתי את הרכב במקום בטוח , ולאחר מספר שעות התנעתי שוב , נורות האזהרה עדיין דלקו , נסעתי הביתה ותוך כדי נסיעה נדלקה גם נורת הצ'ק אנג'ן - הגעתי הביתה בשלום , דוממתי את הרכב ללילה והלכתי לישון .

יום למחרת התנעתי את הרכב ושלל נורות האזהרה נכבו אך נורית הגה כוח וצ'ק אנג'ון עדיין דלקו, עשיתי סיבוב בשכונה ותוך כדי נסיעה כל הנורות כבו . 

ככה זה נמשך עד שלשום בערב שהתסריט חזר על עצמו, היום בבוקר ניגשתי למוסך ותוך כדי נסיעה כבו נורות האזהרה ורק הצ'ק אנג'ון דלק , דוממתי את הרכב במוסך וכאשר התניעו אותו מחדש לא היו שום נורות דולקות, המוסכניק חיבר את הרכב לסורק ולא הצליח לאתר אף בעיה .

יצאתי מהמוסך ונסעתי לעבודה , עכשיו בדרך חזרה שהתנעתי את הרכב שוב יש לי חגגיה על הדש בורד . 

חשוב לציין שאני לא מתגורר בארץ , הרכב עבר טיפול של ציפויי נגד חלודה לפני חודש ויתכן הבעיה אולי נובעת מזה . המכונאי עשה גם בדיקה ויזאלית והכל נראה תקין .

מישהו מכיר . שמע על בעיה כזו ? כרגע אני חוזר למוסך שיבדוק יותר לעומק מה יכול להיות הבעיה .

תודה 

desh error.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לפרט מה עושים בטיפול של ציפוי נגד חלודה?

אני שואל זאת, כי הניחוש הראשון שלי היה בעיה במגעי החשמל ברכב.

(ובעיקר, הארקות לא טובות, אשר גורמות פעמים רבות לשלל תקלות כמו שתיארת).

אני מעריך שדבר ראשון בדקו במוסך את מע' החשמל שלך?

כלומר: בריאות המצבר ומערכת טעינה.

צריך לבדוק גם הארקות. למשל: הכבל שהולך ממינוס מצבר לגוף הרכב ולגוף המנוע.

תעדכן, מעניין לדעת.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, IsraCar כתב:

אפשר לפרט מה עושים בטיפול של ציפוי נגד חלודה?

אני שואל זאת, כי הניחוש הראשון שלי היה בעיה במגעי החשמל ברכב.

(ובעיקר, הארקות לא טובות, אשר גורמות פעמים רבות לשלל תקלות כמו שתיארת).

אני מעריך שדבר ראשון בדקו במוסך את מע' החשמל שלך?

כלומר: בריאות המצבר ומערכת טעינה.

צריך לבדוק גם הארקות. למשל: הכבל שהולך ממינוס מצבר לגוף הרכב ולגוף המנוע.

תעדכן, מעניין לדעת.

אני מתגורר בקנדה , במשך חצי שנה העיר מכוסה בשלג , על מנת למנוע החלקה מפזרים "מלח" על הכבישים שממיס את השלג/ קרח שמצטבר על הכביש , על הדרך " המלח" הזה אוכל גם את הפח של הרכבים ומתחילה חלודה .

בכדי למנוע את זה מצפים את הגחון ואת איזור המנוע  של הרכבים בחומר שמנוני מיוחד שאמור למנוע הוצרות של חלודה , כנראה שהחומר נכנס לאחד המחברים ויוצר קצר או נתק באחד החיישנים . 

וכן בדקו את מערכת החשמל , חיברו את הרכב למחשב והמכונאי לא הצליח לאתר שום דבר שיוצא דופן, כרגע התנעתי את הרכב והכל תקין כל המנורות כבו שוב , דיברתי עם המוסך ואני אגש אליהם פעם נוספת שיבדקו יותר לעומק .

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכמה מתח זה עולה, כשהמנוע מונע (=בדיקת טעינה).

אני חוזר ואומר לך בדוק הארקות.

בעיית הארקה לא קשורה ישירות למתח ההדקים של המצבר. מתח ההדקים יכול להיות תקין אבל עדיין ההארקה לא תקינה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבל קרוע זה מה שעשה את כל הבעיה , ניגשתי למוסך אחר , מצא את הבעיה תוך כמה שעות .

הכבל נגע בשלדה של הרכב וקיצר ולכן נדלקו כל הנורות אזהרה .

תודה לכולם 

עריכה אחרונה על ידי Dan Chekanov
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...