Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוב מטריד.... מחפש כירת גז/מנגל להתקנה זמנית בחוץ. מה מומלץ?

Haim_gds

פוסטים מומלצים

אני זקוק למנגל/גז שאוכל למקם בגינה כדי שבישולים ריחניים ושימושים אחרים (עיקור מצעים לפיטריות וכו') לא יטרידו את שאר שוכני הבית. מה שאני צריך הוא:

-להבה אחת (רצוי שתיים נפרדות) שניתן להניח עליה סיר/ים גדול/ים (30 ס"מ?)

-עוצמה כמו של גז בייתי.

-חיבור לבלון, אין נקודת גז.

-זול. זה ישמש לעוד מספר חודשים ככה שאני לא רואה טעם בלהשקיע. אין לי בעייה עם משומש.

-מוגן מרוח.

חשבתי בהתחלה על כירה ביתית משומשת עם שתי להבות אך כנראה שהיא לא תתמוך בסעיף האחרון. אני לא בטוח כי מנגל יתמוך בסעיף הראשון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כירות פיקניק.

עולה סביב 200-300 שח.

אולי אפשר להשיג יד שניה (אולי כן עכשיו בחורף שיש פחות טיולים. אבל זה משהו שאתה משאיר במחסן בכל מקרה)

עומדת ברוח סטנדרטית,

לרוח חזה יותר שים מחסום (אם זה מקום קבוע. אפשר לבנות מחסום מאבנים משתלבות שזרקות בצד הדרך)

image.thumb.png.1f777c0283d753127d28064efdc67c17.png

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• רעיון טוב! 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי כזה משומש למרבה הצער, במקרה הכי גרוע אשתמש בכירת שתי להבות ביתית (יש לי שולחן עץ שם). בכל מקרה, האם ניתן לחמם סיר שמן לצ'יפס על מנגל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. אי אפשר לחמם סיר צ'יפס על המנגל.

יותר נכון. זה מאוד לא פרקטי. כי חום של גחלים לוחשות (כמו שעושים על האש) לא מספיק חם כדי לטגן צ'יפס, ואם זה כבר תהיה אש ממש (כדי לקבל חום גבוה יותר) זה ישחיר את תחתית הסיר בצורה שעלולה להוציא אותו משימוש (אלא אם כן זה נירוסטה בלי ציפוי שאז זה סתם יהיה עבודה לשפשף ולנקות אותו)

יותר נכון. זה מאוד לא פרקטי. כי חום של גחלים לוחשות (כמו שעושים על האש) לא מספיק חם כדי לטגן צ'יפס, ואם זה כבר תהיה אש ממש (כדי לקבל חום גבוה יותר) זה ישחיר את תחתית הסיר בצורה שעלולה להוציא אותו משימוש (אלא אם כן זה נירוסטה בלי ציפוי שאז זה סתם יהיה עבודה לשפשף ולנקות אותו)

אתה יכול לבדוק גם את הפתרון הזה.

אני פחות אוהב אותו מטעמי בטיחות.

אבל כילד כל פיקניק היינו מבשלים כך.

כולל הכנת צ'יפס

https://www.electrogas.co.il/web/?pagetype=9&itemid=19119

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אתה מתעקש על משומש?

קנה חדש, יחזיק לנצח ויהיה שימושי באיזה קמפינג עתידי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה וויכוח ביני לבין אשתי, היא חושבת שיש דברים שבישול בגינה עדיף ע"פ בישול בבית ואני חושב שאחרי פעם פעמיים זה ימאס לה וזה ישכב במחסן (עם עוד שלל מוצרים ש"חייבים/חיוניים" בזמנו🥴). אני לא מוצא הרבה טעם בסתם לזרוק קרוב לאלפייה על דבר כזה, אני חושב שעדיף משהו משומש ואפילו לא ממש איכותי להתנסות. אם היא תתעקש ותשתמש בזה יותר מחודש אקנה משהו איכותי.

לפני שעתיים, om2 כתב:

הכוונה היא לגריל גז (משום מה הם מכונים 'מנגל' במודעות) ולא למנגל הקלאסי של פחמים. פשוט שמתי לב בתמונות כי זה לא מקור להבה אחד אלא מעין 'U'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...