Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם חל התיישנות על דוח שהתובע לא נתן עבורו מענה מעל שנה ?

פוסטים מומלצים

האם חל התיישנות על דוח שהתובע לא נתן עבורו מענה מעל שנה ?

לפני שנה וחצי קיבלתי דוח על נסיעה בנתיב תחבורה ציבורית מעיריית ירושלים ובצדק.
פיספסתי את מועד התשלום מאחר והדוח הגיע אליי באיחור והקנס עלה מ500 ל750 ש"ח.

הגשתי עירעור באמצעות מסמך וחתימת עו"ד להפחתת הקנס ל500 ש"ח וכרגע הבקשה יושבת אצלם מעל שנה (מנובמבר 2022) 
האם קיים חוק התיישנות במידה ואין מענה מהתובע לגבי המכתב? כמובן שהכל מתועד במאתר של עיריית ירושלים .
אודה לכם אם תשפכו לי אור על הנושא 

תודה!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נודע לך על הקנס והודית בכך (עצם הערעור מעיד על כך שקיבלת את הדו"ח) - אז אין התיישנות.

אגב, הבן שלי קיבל קנס חניה בצפת באפריל 2021. ערערתי באותו יום (החניה שולמה אבל מספר הרכב בפנגו היה שגוי) בפעם האחרונה שבדקתי - לפני שבוע - עדיין היה בסטטוס "בערעור". כנראה שלעיריה הזו לוקח 4-5 שנים לטפל בערעורים. בסוף אני אשלם אותו רק כי נמאס לי לחכות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שפריל,

אתה טועה.

קיבלתי דוח מהירות  ביד משוטרת.

ביקשתי להשפט.

הודיעו לי שבקשתי נקלטה ויודיעו לי על מועד המשפט.

365 יום על השניה קיבלתי מכתב שהדוח מבוטל עקב התישנות.

שלח לעיריית צפת מכתב, כתוב למעלה בסד, תבל אותו בהרבה בעזרת השם וסכם ב"זדיינו, עברה שנה ובטלו את הדוח לאלתר".

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המצב פה שונה,
אין הדיון על העבירה וההתיישנות שלה, אלא על בקשה להקלה בקנס.
כך שההתיישנות לא חלה על העבירה.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.12.2023 בשעה 18:32, bagira כתב:

שלח לעיריית צפת מכתב, כתוב למעלה בסד, תבל אותו בהרבה בעזרת השם וסכם ב"זדיינו, עברה שנה ובטלו את הדוח לאלתר".

קיבלתי מתנה לחנוכה. נכנסתי היום למטרופארק, הקלדתיאת הפרטים, אישרתי שאני לא רובוט - ומצאתי כי הדו"ח בוטל.

אפשר להרים כוסית קריסטל.

• אהבתי 3

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע החום בוטל - שותים קריסטל. אז גם עם הדו״ח בוטל. גם כדי להמנע מדו״ח יותר בעייתי😉 

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הירוק הירוק הוא קריסטל מת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...