Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיואש מפרטנר, אשמח לעזרה...

דניאל1983

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון הניתוקים היו לי מההתחלה, אבל מה שהפריע לי היה הכיסוי החלקי של הדירה מבחינת קליטה אלחוטית.

אז ניסיתי מגביר טווח אבל גם הוא קיבל את

הניתוקים מהראוטר שלהם, לכן החלטתי להחליף באופן עצמאי. 

לאחר מכן הוספתי נקודת מאש אחת נוספת וכרגע בדירה של 120 מטרים יש קליטה מלאה בכל תחומי הבית של 5 הרץ.

לא ידעתי אם הניתוק הוא מהראוטר או התשתית אבל בכל מקרה רציתי להחליף בגלל הכיסוי החלקי, הבעיה נפתרה עם ההחלפה.

עריכה אחרונה על ידי TurboMan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-RT-AX56U לא כל כך מוצלח. יש לי 3 כאלה (משורשרים כ-MeSH קווי) וגם בקומות (כל קומה 50 מ"ר) יש לי נקודות מתות. אני צריך להוסיף עוד AP ואולי שניים כדי להשלים את הכיסוי.

הדגם אכן לא נמכר כבר די הרבה זמן, למעשה את אלה שלי קניתי בשליש מחיר, במה שהתברר בדיעבד כמכירת סוף העונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, TurboMan כתב:

כעיקרון הניתוקים היו לי מההתחלה, אבל מה שהפריע לי היה הכיסוי החלקי של הדירה מבחינת קליטה אלחוטית.

אז ניסיתי מגביר טווח אבל גם הוא קיבל את

הניתוקים מהראוטר שלהם, לכן החלטתי להחליף באופן עצמאי. 

לאחר מכן הוספתי נקודת מאש אחת נוספת וכרגע בדירה של 120 מטרים יש קליטה מלאה בכל תחומי הבית של 5 הרץ.

לא ידעתי אם הניתוק הוא מהראוטר או התשתית אבל בכל מקרה רציתי להחליף בגלל הכיסוי החלקי, הבעיה נפתרה עם ההחלפה.

ומה פרטנר אמרו על הניתוקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, TurboMan כתב:

אתה בטוח שהג'יביק הזה מתאים לפרטנר? אתה יכול לוודא בבקשה את הדגם? כי על זה של פרטנר מופיעים נתונים שונים.

חוץ מזה שעל הג'יביק עצמו לא מחייבים מפרטנר לפי מה שידוע לי, רק על ממיר או ראוטר. כלומר ניתן לקנות ממיר ולהחזיר את שלהם (במקום לשלם 5 ש"ח בחודש עליו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, innvision כתב:

אתה בטוח שהג'יביק הזה מתאים לפרטנר? אתה יכול לוודא בבקשה את הדגם? כי על זה של פרטנר מופיעים נתונים שונים.

חוץ מזה שעל הג'יביק עצמו לא מחייבים מפרטנר לפי מה שידוע לי, רק על ממיר או ראוטר. כלומר ניתן לקנות ממיר ולהחזיר את שלהם (במקום לשלם 5 ש"ח בחודש עליו).

כול ממיר מדיה מתאים לפרטנר או יש דגמים מסוימים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב הדגמים שנמכרים עם כניסת SFP יתאימו לדעתי, את זה למשל ניסיתי ועובד:

https://ksp.co.il/web/item/152600

.

הבעיה היא המודול SFP שנכנס לשם, הוא צריך להתאים לצד השני של הציוד של פרטנר. את זה לדעתי פרטנר יספקו לך (עקרונית אתה יכול לשלוף אותו מהראוטר ולחבר לממיר מדיה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, innvision כתב:

עובד ועובד מצויין. הקישור שצירפתי לך זה מהיסטוריית הרכישות שלי באמזון.

לא מכיר אם הם נותנים את הג׳יביק בחינם, שווה לבדוק איתם.

אם כן, אז רק רכישה של ממיר מדיה אופטי וראוטר ואתה מסודר.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, ממה שאני ראיתי הג'יביק של פרטנר הוא WDM  שידור: 1490 ננומטר , קליטה: 1310 ננומטר  (בצד של נקודת הקצה), בגלל זה שאלתי, ומה ששלחת נראה עם נתונים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בקשר לראוטרים, אני רואה שבקספ מוכרים ראוטרים של אסוס, טיפילנק מ300שח ועד 800 ואפילו מגיע גם לכמה אלפים.

השאלה במה יורגש ההבדל?

חוץ מהטווח וויפי ויותר אפשרויות של ההגדרות, במה זה עוד יתבטא?

אין לי שום דרישות מיוחדות חוץ מגלישה לאתרים, יוטיוב, טורנטים...

מחשב שמחובר עם כבל לראוטר ב800שח ולראוטר ב300שח, יורגש איזשהו הבדל בשימושים שלי?

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה צרכנים יש בבית? 

האם יש ילדים ורוצים לבצע בקרה/הגבלה עליהם? 

בגדול נתב יקר יותר (מעבר להבדלי תמחור בין חברות שונות) כנראה יתאים לסביבה עמוסה יותר. 

לאסוס יש ממשק עשיר באפשרויות ניטור ובקרה על הצרכנים השונים ברשת.

כמו כן, אפשר להתחיל עם נתב אחד שלהם ואם עולה הצורך בהמשך להוסיף עוד יחידות, גם אם מדובר בדגמים אחרים שלהם, וליצור רשת אחת מכולם (mesh).

להערכתי זאת תהיה בחירה טובה: 

https://ksp.co.il/mob/item/265973

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, דניאל1983 כתב:

טורנטים...

תוכנות  BitTorrent  פותחות עשרות קישורים במקביל. בנתב זול עם מעט זיכרון זה עלול לגרום לקריסה של הנתב.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוצה לעדכן שלפני שבועיים פרטנר עוד פעם החליפו לי ראוטר...

הפעם לראוטר סגמקום חדש מהקופסא.

הראוטר עובד מאוד יציב, ללא ניתוקים, וללא תופעות אחרות.

אבל, בשבוע האחרון התחילה תופעה די מוזרה, משעות הבוקר ועד 16:00~ יש קצת השהיה בכניסה לאתרים, הזמן תגובה קצת איטי, האתרים נפתחים אבל לא מייד.

אחרי 16.00 כאילו משתחרר פקק והכול מתחיל לטוס, האתרים נפתחים מייד ללא השהייה בכלל.

אני רוצה לציין שבדיקות המהירות תמיד תקינות, וגם מהירות ההורדה של הטורנטים תמיד מהירה בסביבות 100מגה.

התופעה מתרחשת בכול המכשירים שמחוברים לראוטר...

בפרטנר כמובן לא רואים שום בעיה.

אתמול בבוקר היה גם דבר מוזר, כול כמה דקות הופיעה הודעה בפלאפון: "מחובר ללא אינטרנט" . ריסטארט לפאלפון  פתר את הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...