Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיואש מפרטנר, אשמח לעזרה...

דניאל1983

פוסטים מומלצים

מה קורה כאשר אתה מחבר מחשב לראוטר בכבל רשת? אם עדיין יש לך הבעיות יתכן שהבעיה בספק האינטרנט.  מיהו?

אני מחובר לקואקס של הוט, הייתי מחובר דרך הוטנט וסבלתי מריבוי ניתוקים. עברתי ל-ITC  על אותה תשתית ומאז יש שיפור עצום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, sperial כתב:

מה קורה כאשר אתה מחבר מחשב לראוטר בכבל רשת? אם עדיין יש לך הבעיות יתכן שהבעיה בספק האינטרנט.  מיהו?

אני מחובר לקואקס של הוט, הייתי מחובר דרך הוטנט וסבלתי מריבוי ניתוקים. עברתי ל-ITC  על אותה תשתית ומאז יש שיפור עצום.

מחובר עם כבל רשת.

תשתית סיבים פרטנר 1גיגה.

כאשר הראוטר מאתחל את עצמו כמה פעמים ביום, לא חושב שזה משנה איך אני מחובר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מבטל את בעיית ערוצי האלחוט שהזכרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ממש לא מבטל כלום. ראיתי תופעות מוזרות מאד בחיי. ראוטר יכול לרסט את עצמו במקרים מאד הזויים.

תעשה ״החלפות״ עם חבר שיש לו פרטנר. תראה שאין אצלו את הבעיה הזאת.

ניתוח של כמה שעות של התעבורה האלחוטית מאצלך תענה לך על השאלה.

בדרך כלל מדובר על ציוד סיני עם עוצמה משוגעת. כנראה שכן שהזמין מצלמה אלחוטית/מנורה חכמה.

"מה אתה מעדיף, מה רע בשביט? או מראה בשביט?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שזה קשור בשכנים, הבעיות התחילו כאשר החליפו את הראוטר שהיה אצלי שנה בראוטר אחר.

למה אתה חושב שהראוטרים של פרטנר הם ראוטרים סינים עם עוצמה משוגעת?

לפי דעתי, יש תו תקן שתקף לכול הראוטרים שנכנסים לארץ. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, מה רע בשביט? כתב:

אולי פרטנר. אולי שכן. לא ניתן לדעת בלי לשבת עם ציוד ולאבחן.

זה מה שהטכנאים של פרטנר אמורים לעשות.

חוץ מלבדוק עוצמות ולהחליף ראוטר הם לא עושים כלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, דניאל1983 כתב:

לא חושב שזה קשור בשכנים, הבעיות התחילו כאשר החליפו את הראוטר שהיה אצלי שנה בראוטר אחר.

האם אתה משתמש כבד שפותח המון חיבורים ו/או משתמש בתוכנות P2P? אם כן יכול להיות שלנתב החדש אין מספיק זיכרון זה גורם לבעיות שהזכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכלל לא...

משתמש בנתב לגלישה דרך מחשב שמחובר בכבל ודרך מכשירים ניידים, מידי פעם מוריד טורנטים.

פעם אחרונה שהוא אתחל את עצמו התרחש בדיוק מתי שגלשתי בקארספורום וניסיתי לפתוח תמונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר נוסף, השימושים לא השתנו בשנים האחרונות...

הראוטר הראשון שקיבלתי מפרטנר, בדיוק מאותו סוג כמו הנוכחי, עבד מצוין שנה.

ולפניו במשך 4 שנים היה לי ראוטר של בזק בינלאומי תוצרת vtec שעבד כמו שעון שוויצרי, לא נגעתי בו אף פעם. 0 תקלות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להערכתי, אם אתה לא רוצה לעבור לציוד פרטי, אז אין לך ברירה אלא להציק לפרטנר. לנסות להעלות את הבעיה לדרג גבוה יותר.

או לעבור לחברה אחרת, אם  אחת מהן מציעות שירות אצלך בבניין. 

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי את אותה בעיה עם פרטנר.

ציוד שלהם (ראוטר טכניקולור) היה מתנתק כל כמה זמן לשנייה, זה היה עוצר לי כל הזמן את השידורים שיושבים על האינטרנט האלחוטי (סטינג וכדומה).

החלפתי לראוטר פרטי של אסוס, מאז (כבר מעל שנתיים) לא היה אפילו ניתוק אחד.

את הראוטר שלהם מחזירים למרכז שירות וחוסכים את ה20₪ דמי שכירות שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראוטר של אסוס, לא זוכר בדיוק את הדגם, 

עלה כ200₪ דרך KSP.

לא מהמשוכללים ביותר, אבל עובד יפה עם סיב אופטי 300 מגה של פרטנר (מוציא 295 מגה כשקרובים אליו פיזית ברשת האלחוטית).

בנוסף לזה צריך מתאם ג׳יביק וגם ממיר מדיה אופטי.

את זה קונים באופן פרטי (אני קניתי דרך אמזון בזמנו).

זה בעצם ממיר את הסיב האופטי לכניסת רשת רגילה (כי בראוטר אין כניסה ישירה לסיב אופטי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...