Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוררות קטנה בוויכוח עם אבא ביום שבת קיצי וחם

ExtraD
שימו לב! השרשור הזה בן 682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, aviaviavi כתב:

לא סתם קבעו חוקים - כדי לעשות סדר, כדי לא להסתמך על נחמדותם של אנשים כאלה ואחרים.

ובכל מקום שמישהו עושה דברים "נחמדים" עשרה רכבים אחריו סובלים וככה נוצרים גם פקקים לא מובנים

מסכים איתך באופן עקרוני, אבל יש הרבה יוצאים מן הכלל.

לדוגמא אני נוסע מידי יום בכיכר שבשעות העומס זו הסיטואציה: רכבים מגיעים מכניסה 1 לכיכר ויוצאים ביציאה 3 (כלומר פניה שמאלה), היציאה מלאה ולכן כל הזמן הכיכר עצמה מלאה ברכבים שנוסעים בכיוון הזה, ורכבים שמגיעים מכניסה 3 ורוצים לצאת ב-1 (חוצים את הכיכר ישר) לא יכולים להיכנס כי הכיכר כל הזמן מלאה ברכבים, אז יש את אלה שהולכים ראש בקיר ונצמדים לרכב שלפניהם ולא נותנים לאף אחד להיכנס לכיכר, אבל הרבה נהגים שרואים שאין להם כרגע לאן להתקדם כי היציאה מהכיכר מלאה - עוצרים ומאפשרים לנהגים מהכיוון השני להיכנס ולחצות את הכיכר.

לפני 29 דקות, aviaviavi כתב:

כמו שיש הרבה מבוגרים שאתה עוצר להם במעבר חצייה והם מסרבים לעבור ומסמנים לך לנסוע, לא אכפת להם ששוטר שרואה אותך עובר יכול לתת לך דוח

אבל תבין גם אותם, הם הולכים לאט, וכשיודעים שהתנועה מחכה להם עלולים להילחץ וללכת מהר יותר ומסתכנים בנפילות.

אני מקפיד בכזה מקרה לעצור עצירה מלאה ורק אז להמשיך, כך אף שוטר לא יוכל להאשים אותי כי הוא רואה שעצרתי לפני המשך הנסיעה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה עוד דוגמא - אני נוסע כמעט כל בוקר מכיוון איילון לכיוון מחלף שמריהו  (רבין). לרוב יש פקק לאורך כל הדרך.  לאנשים שיוצאים מהיציאה המזרחית של כפר שמריהו יש ממש בעיה להשתלב בכביש. גם לאלה שפונים ימינה (מערבה) אבל גם לאלה שפונים שמאלה.  אני לרוב עוצר ונותן להם להשתלב - מדובר בעיכוב קצרצר עבורי ועבור כל אלה שמאחוריי שיכול לחסוך הרבה זמן לאלה שרוצים להשתלב

image.thumb.png.8a2e001b4ea15aca63b4858917a4d621.png

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, chezik כתב:

אני מקפיד בכזה מקרה לעצור עצירה מלאה ורק אז להמשיך, כך אף שוטר לא יוכל להאשים אותי כי הוא רואה שעצרתי לפני המשך הנסיעה.

אין קשר בין עצירה ללתת מעבר להולך רגל. לדוגמה, אם עצרת עצירה מלאה אבל התחלת נסיעה לפני שהולך הרגל עלה על המדרכה, זו עילה לתת דו"ח.

במקביל, אם אתה רואה הולך רגל ואתם מבינים אחד את השני והוא עובר למרות שלא עצרת לחלוטין, אין פה עילה לדו"ח כי אין תמרור עצור בכל מעבר חצייה.

בקשר לדוגמאות שנתתם, ברור שיש תחום אפור, אם אתה תקוע ואתה יכול לתת לאנשים לצאת אז ברור שצריך לעשות את זה - אנחנו לא רובוטים. כמו שכתבתי - יש סייגים.

גם אני נותן מדי פעם לאנשים לעבור למרות שלא מגיע להם על פי חוק, אבל רק כשאני יודע שאני לא מקפח ומעכב אף אחד אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, aviaviavi כתב:

אין קשר בין עצירה ללתת מעבר להולך רגל

נכון שאין קשר חוקי, אבל אם יבוא שוטר ויטען שלא נתתי זכות קדימה - אני אענה לו שעצרתי והולך הרגל בחר מרצונו שלא לעבור, אם השוטר רואה שעצרתי - גם אם לא ראה שהולך הרגל סימן לי לעבור - אם הוא לא רשע הוא יאמין לי, אבל אם לא אעצור אין לו סיבה להאמין לי. כמובן שיש לי גם מצלמת דרך, אבל אני מעדיף שתהיה לי טענה מול השוטר בלי להיגרר לבית משפט.

לפני כשעה, aviaviavi כתב:

אם עצרת עצירה מלאה אבל התחלת נסיעה לפני שהולך הרגל עלה על המדרכה, זו עילה לתת דו"ח.

חולק על זה. לשון החוק עד כמה שזכור לי - 'לאפשר להולך הרגל להשלים את החציה בבטחה'. מכאן והלאה זה שיקול דעת, אם תיסע חצי מטר מהולך רגל שנמצא על הנתיב שלך כמובן שזה לא חוקי ותקבל דו"ח, אבל אם נניח יש 2 נתיבים וההולך רגל גמר את הנתיב שאתה נמצא בו - אין שום סיבה להמתין עד שיגיע למדרכה (כמובן שלא מדובר במקרה הפוך - אם הולך רגל ירד לכביש ואתה נמצא בנתיב הרחוק ממנו אתה מחוייב לעצור לפני שהגיע אליך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 682 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...