Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כיסוי בוגארט לרכב מתחיל להתפורר לאחר שני קייצים. כדאי לגלח את השכבה הפנימית?

שימו לב! השרשור הזה בן 773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, מציין שמשתמש כבר המון שנים בכיסויים. ניסיתי כבר הכל. סיניים, התאמה אישית, זולים, יקרים. הכל.

הבוגארט באמת עשה את העבודה מבחינת התאמה, הגנה, משקל דיי כבד שגרם לו לא להתנפנף ברוח ולעשות סווירלים. גם אין צורך לאבטח אותו.

לציין שמשתמש בו יום יום תחת שמש יוקדת בתקופה שבין חג השבועות ועד חג הסוכות.

אז הנה, אנחנו אחרי שבועות והרכב מכוסה כבר יומיים.

בהסרת הכיסוי מהרכב, כולו צבוע בלבן מהשכבה הפנימית שמתפוררת לממש מן אבקה. לא כיף.

חשבתי לגלח את השכבה הזו ולהשאר עם שכבת הגומי (או, איזה זה חומר בכלל ?) החיצונית. זה יכול להזיק לצבע?

האופציה השניה היא לרכוש חדש, אבל המחיר עלה מ 500 ש"ח לפני שנתיים ל 750 ש"ח עכשיו. הייתי משקיע את זה אם אני יודע שהרכב נשאר. אבל כנראה שהגיע הזמן והוא יוחלף בשנה הקרובה.

לציין שהרכב שרכב שנת 2015, עובר פלסטלינה ופוליש כל רבע שנה, ואוטם כל חודש וחצי חודשיים. הצבע במצב מושלם כרגע והייתי רוצה לשמור אותו כך שגם היד הבאה תהנה ממנו.

תודה,

עריכה אחרונה על ידי Muzic4Ever

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזוי שאצלי יש אותו כיסוי והוא לגמרי מתנפנף כשיש רוח, אפילו קלה ממש. מתנפנף ברמה שהוא פשוט עף מהרכב! זה קרה לי כבר המון פעמים. אז באיזשהו שלב הנחתי לבנים כאלה (שגם הן אגב לא תמיד עזרו וזה היה ממש מפליא לראות שאפילו איתן, הכיסוי עף! ואני מדבר כמובן על תקופת הקיץ, בדיוק בזמן שאתה מדבר עליו גם, בין יוני לאוקטובר) על המכסה מנוע והגג, עד שיום קייצי אחד שנה שעברה, בדיוק שבוע אחרי טיפול פוליש ונאנו שהרכב עבר, באתי רק לפתוח את הבגאז' של הרכב והרמתי את הכיסוי חלקית...לא האמנתי למה שקרה אח"כ. הכיסוי פשוט עף וגרר איתו את הלבנים שהיו על הגג והמכסה מנוע...הפח נפצע קצת באיזור הכנף הקדמית וזה ביאס לי את הצורה לגמרי, בטח אחרי הפוליש (לא תיקנתי את זה עד היום אגב). וזו הייתה בכלל דילמה אם להשתמש בכיסוי או לא...

מאז אותה תקרית, לפתע נפל לי האסימון וחבל שלא חשבתי לעשות את זה מזמן, יצאתי ממש מטומטם, חייב להודות...פשוט עשיתי 4 חורים בכיסוי עם סכין ליד כל בית גלגל. קניתי חבל וגזרתי אותו ל- 4 חלקים ואני פשוט קושר את הכיסוי לחישורים של הג'אנטים. וזה תודה לאל כן מספיק לכיסוי בשביל לא לעוף. עוד לא כיסיתי את הרכב מאז התחיל הקיץ. התכנון הוא לשטוף מחר את הרכב ואז אוכל לכסות, בתקווה שיהיה לי כוח לעשות מטלה זו. 

אגב, הכיסוי אצלי קצת קרוע בכמה פינות, לא בטוח שמתפורר. שנה הבאה אבל כנראה אקנה כיסוי כזה חדש.

ואגב, אתה יותר מדי פדנט. לעשות פוליש כל שלושה חודשים זה מוגזם. פוליש עושים אחת לשנה. פלסטלינה אתה יכול לעשות פעמיים בשנה, בקיץ ובחורף. אוטם כל שלושה חודשים זה לגמרי סבבה. 

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהמיקום הגאוגרפי משפיע. אצלך כנראה יש רוחות ערות יותר. לא נתקלתי במה שאתה מתאר. אולי פעם אחת באיזור תחילת הסתיו.

לגבי הפוליש, מדובר בסוג עדין מאוד. 3 באחד הכולל פוליש (הסרת סווירלים), הברקה ואוטם באחד לא משהו שמשפיע על הלכה כלל.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Muzic4Ever כתב:

יכול להיות שהמיקום הגאוגרפי משפיע. אצלך כנראה יש רוחות ערות יותר. לא נתקלתי במה שאתה מתאר. אולי פעם אחת באיזור תחילת הסתיו.

לגבי הפוליש, מדובר בסוג עדין מאוד. 3 באחד הכולל פוליש (הסרת סווירלים), הברקה ואוטם באחד לא משהו שמשפיע על הלכה כלל.

על איזה תכשיר מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 773 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...