Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המדינה בדרך לייבא רכבים באופן עצמאי

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@קיורטוש אוטומוטיב הכנסות הן לא קנה מידה להצלחה עסקית - מה שמעניין הוא שורת הרווח.ושם המצב הוא די עגום שכן אוטומקס הפסידה 45 מיליון שקלים ב-2021.

לייצצר מחזור זה די פשוט - להרוויח, זה סיםפור אחר לגמרי...

מי שרוצה לקרוא בעצמו - זה המקור

עריכה אחרונה על ידי PriceDevil
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 47 דקות, PriceDevil כתב:

לייצצר מחזור זה די פשוט - להרוויח, זה סיםפור אחר לגמרי...

אתה בין המעטים בפורום הזה שמחזיק ממנו, שלא סתם כותב דברים בלי סימוכין.
אני מציע לך לא לשפוט רווחיות של חברה על סמך דו"חות בורסאיות,יש תוכניות עסקיות שמראש אתה מגדיר X שנים עם הפסדים לא קטנים כדי להניע משהו גדול ואתה מחובר לקו אשראי נדיב, במיוחד אצל החברה הזאת שמאין ברירה נכנס לבורסה דרך רכישת שלד בורסאי "מטומי" בתחילת 2021, ועם "חששות" פלילים וכתבי אישום בדרך שלא מזיז לבעלים (בשלוף מוצא רק את הכתבה של אהוב שלך סורי)

https://www.calcalist.co.il/markets/articles/0,7340,L-3896182,00.html

אז תהיה בטוח שהם בתכנון מס הכי אגרסיוי על גבול ה......את הרווחים שלהם יודעים איך למשוך לא ממוסה, תהיה בטוח זאת ליגה אחרת של ניהול עסקים של כרישים !
אחרי שבארץ נגמר עידן הפירמידות של חברות אחזקה, יבואני רכב הפכו לטייקונים הכי גדולים בארץ ביחד עם הייטקיסטים שעשו אקזיטים במספרים אסטרונומיים.
תזכורת למאבקים רווי היצרים על ה"שמנת" 

https://www.themarker.com/markerweek/2017-12-22/ty-article/0000017f-dc56-db22-a17f-fcf752b70000

אחרי הקורונה בעלי השמנת התחילו להפנים ה"צבועיים" ( יבואנים מקבילים וזעירים ), ומנצלים את שיבוש האספקה של יצרני רכב, חיים טוב מ"שאריות" וכרגע דואגים שזה לא יימשך בעתיד.
מי שחושב שהיבואן רכב הבלעדי של מותג בארץ, ייתן ל"צבועיים" להרוויח טוב ועוד להתרגל לזה, בלי שום מחויבות להחזיק רשת מוסכים לתת שירות, רק להחזיק סוכנויות מודרניות עם אנשי מכירות חלקלקים ואם קורה משהו גש למוסכים של יבואן ....חיים בסרט,סורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שאתה לא נותן לעובדות לבלבל אותך.ייבוא מקביל אינו דומה בשום דבר לייבוא ישיר והוא עסק עם רמות סיכון גבוהות בהרבה. קשה לתכנן הרבה קדימה כי בד"כ הסחורה שיש לעסק למכור תלויה בשאריות שיש לדילרים ברחבי העולם לספק לך, יבואן שירצה לחסל אותך יכול להוריד במעט את המחיר או לצאת במבצע נקודתי שיותיר אותך לא רלוונטי.

מי שרוכש את מניות אוטומקס בבורסה כדאי שידע שמדובר בעסק עם רמות סיכון משמעותיות.

השלב הבא יהיה (כנראה) הנפקת אג"ח או במילים אחרות גיוס כסף מהציבור. לרכוש רכב מהם הייתי רוכש בשמחה, לקנות  אג"ח שלהם - פחות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אתה רואה שאני מנסה לעקם עובדות כדי שיתמוך בפרשנות שלי, ודעות יכולים להיות לפה או לשם, אין אמת אבסולוטי ובטח זה לא עולם של שחור או לבן, איך אני מחבר נקודות זה עדיין מייצג דעה אישי שלי.
ההפך, הוספתי קישור שמחזק עד כמה המצב הפיננסי של אוטמקס לפני מיזוג עם שלד בורסאי, לא היה מזהיר כבר מ-2019, מאז רק מתדרדר בכל מדד פיננסי, בולט הרעה מתמדת בתזרים שלילי, יש שיפור רק בהון עצמי, אבל עדיין נסחר במכפיל רווח קטן, ויש סיבה למה רצה נואשות להיכנס לבורסה, ודרך הנפקה רגילה לא היה לה שום סיכוי כי לא עמדה באמות פיננסיות בסיסיות, ודווקא כאשר כל החברות איכותיות עשו את ההפך, חזרו להיות פרטיות כדי שהדו"חות לא יהיו ציבוריות, ויכלו לקבל אשראי זול דרך הבנקים, הם בחרו בדלת האחורית, שבשנתיים האחרונות הרבה חברות סוג ז' נכנסו לבורסה, ותהיה בטוח מכינים תשקיף להנפקת אג"ח שיהיה מדורג "זבל" עם תשואות בהתאם.

לפני שעתיים, PriceDevil כתב:

לרכוש רכב מהם הייתי רוכש בשמחה, לקנות  אג"ח שלהם - פחות.

מה קשר, רוב המשקיעים של טסלה לעולם לא יקנו רכב שלהם, זה לא שיקול לקניית רכב, גם אני, יש פה יבואני רכב שבחיים לא אקנה רכב שלהם, אבל אם אראה שזאת הזדמנות השקעה לא אהסס.

תקרה שוב את התגובות שלי, ותנסה להבין את הסאבטקסט, לשניה לא טוען, שיבואן מקביל דומה במשהו ליבואן ישיר (חוץ מאולי הפרש בין עלות קניה מול מחיר מכירה), הם חיים על זמן שאול, כי ביום שהיבואן ראשי מחליט לשים אותם על כוונת, בשניה יכול לחסל אותם, לכן כמה חברים שלי שהם יבואנים זעירים, מעדיפים להישאר מתחת לרדאר, בוחרים להתמקד בסגנון "יבוא בוטיק" אבל כמו שראית גם זה מפריע לגדולים, ולא סתם השתמשתי בדימוי של "צבועיים" שחיים על שאריות, הכרישים כרגע החליטו להיכנס בהם, ובעצמם כרגע עובדים על מבנה של תאגידים בינלאומיים מקושרים, שבעצמם יהיו יבואנים מקבילים תחת חברות בנות שונות !

אז בוא נסכים שלא נסכים, ממילה כרגע אחרי קניית EV לפני חודש ו-PHEV לפני 3 שנים מניילון, לא מעניין אותי הצד המסחרי של העולם הדפוק הזה בארץ, ב-3 שנים הבאות ממש לא מתכוון לקנות או להחליף, והעיסוק שלי בצד השני של התעשיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.5.2022 בשעה 15:26, WE988244 כתב:

בקרוב מדינת ישרא בשנת 2025 תתחיל להיות צפון קוריאה של המזרח התיכון

הזכיר לי משהו:

מי יודע מה המשותף לשתי המדינות הללו? חוק משותף, ייחודי.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהשוואה של יעילות טכנולוגית,

אני מעריך שכל חייל כאן שווה עשרה חיילים צפון קוריאניים

וזה בגלל שאני מאוד מעריך את היכולות הטכנולוגיות של פיוניאנג !

כך שאם רק חצי מהמגוייסים כאן באבטלה סמויה,

אנחנו במצבת כח אדם יעילה פי חמש מהצפון קוריאניים ! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, race driver כתב:

גיוס חובה....

לא שאני כזה בקיא,

ח"כ מוסי רז (מנחם האבלים מחומש) מדבר על זה הרבה.

לפני 6 שעות, tinoki כתב:

לנשים

לפי בדיקה קצרה באינטרנט גם בנורווגיה, באריתראה ובצ'אד יש גיוס חובה לנשים.  אולי גם בשוודיה - מצאתי מקורות סותרים. 

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001270425
https://www.haaretz.co.il/news/world/europe/2017-03-02/ty-article/.premium/0000017f-e185-d804-ad7f-f1ff7a300000

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, tinoki כתב:

מי יודע מה המשותף לשתי המדינות הללו? חוק משותף, ייחודי.

יש גם משהו אחר משותף וייחודי - תחנת רדיו צבאית

• מעניין 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, motior כתב:

לפי בדיקה קצרה באינטרנט גם בנורווגיה, באריתראה ובצ'אד יש גיוס חובה לנשים.  אולי גם בשוודיה - מצאתי מקורות סותרים. 

הכוונה לגיוס חובה אמיתי לנשים שמיושם בפועל.

רק כאן ובצפון קוריאה.

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מומחה לגיוס נשים בנורווגיה.
אתה כן?

לפי המאמר הזה, ב-2020 33% מהצבא הנורווגי היה נשים. מכיוון שזה לא רק חיילי חובה, אני מניח שכן הרבה נשים מתגייסות שם

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

יש גם משהו אחר משותף וייחודי - תחנת רדיו צבאית

ולעוד צבאות, אם כי לרוב התחנות האלה באמת מיועדות לחיילים בלבד

https://www.afneurope.net/Radio-Frequencies/
https://en.wikipedia.org/wiki/British_Forces_Broadcasting_Service

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחנות צבאיות לשימוש צבאי זה הגיוני.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 689 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...