Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מערכת מולטימדיה מקורית (מדגם LT+) בשברולט ספארק LT 2018 , האם אפשרי?

innvision
שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מעוניין לשדרג את המערכת השמע המותקנת בשברולט ספארק 2018 LT למערכת מולטימדיה, והייתי מעדיף להתקין אחת מקורית (או לפחות את זו שהיבואן התקין) מפירוק (כזו שהגיעה במקור עם LT+).

האם מישהו ניסה? האם החיבורים מתאימים או שיש צורך בהתאמות? האם קיים קוד נעילה למכשיר המקורי?

אודה על כל מידע רלוונטי וטיפים בנושא.

עריכה אחרונה על ידי innvision
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי ולסבא שלי היה שני ספארקים מהדור הזה, שלי lt ושלו lt+

מבחינת פירוק אני יכול להעיד שזה מאוד קל אבל אם אני זוכר נכון היה בlt+ חיווט שונה מבlt וזה מנע ממני להתקין אצלו מולטימדית אנדרואיד שרציתי לשים לו מהאוטו שלי שמכרתי.

אין לך מה לשים את המולטימדיה המקורית היא לא כל כך טובה והandroid auto שלה היה די בעייתי אצלו לפחות.

אם תרצה יש לי את המולטימדית אנרואיד עוד אצלי והיא ברמה גבוה (4gb ram ו8 ליבות עם DSP) תשלח לי הודעה פרטית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה, מאכזב לשמוע שהחיווט שונה, מעניין אם יש מתאם שיכול לפתור את הבעיה.

כעיקרון הייתי מעדיף מערכת מפירוק על מערכת סינית, המערכת המקורית גם מתממשקת עם מערכות ברכב לדעתי, ואני מניח היא קצת יותר עמידה ממערכת גנרית מאליאקספרס או משהו בסגנון. יש לי ניסיון לא טוב עם מערכת "תואמת מקורי" מרכב אחר ושם הוזמן גם דגם "חזק".

אם יש לעוד מישהו ניסיון בנושא, אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא באופן מצחיק שהייתי במוסך שמעתי מישהו מתעצבן עליהם שהספארק שלו שעדיין באחריות והמסך מת ואמרו לו שיקח להם כמה ימים להשיג את כל המולטימדיה.

ובlt+ אני יכול להעיד שהandroid auto כל הזמן נתקע ומאבד מיקום בוויז ברמה שהוא כבר לא משתמש במסך לזה.

עריכה אחרונה על ידי Shab00
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 780 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...