Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נוזל קירור של פורד פיאסטה 2011 יורד, מוסך לא מצא נזילה

Ido.G
שימו לב! השרשור הזה בן 697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי Ford Fiesta 2011. שמתי לב שישנה ירידה של נוזל הקירור.

אני מוסיף קצת נוזל מדי מספר שבועות, עד לגובה של בערך באמצע בין המינ' למקס'.

לקחתי את הרכב למוסך שבדק את העניין. לטענתם אין נזילה.

אני כמובן יכול לקחת את הרכב למוסך נוסף פשוט, אך הייתי שמח לראות מה אתם חושבים על העניין לפני כן, כדי להנהל בצורה טובה יותר.

נ"ב
על הדרך אשמח להמלצות על מוסך מומלץ באיזור גבעתיים-עמק אונו עבור פורד. ראיתי שיש "שי לי" באור יהודה, האם למישהו יש מושג איך שם?

תודה.

עריכה אחרונה על ידי Ido.G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Ido.G כתב:

נ"ב
על הדרך אשמח להמלצות על מוסך מומלץ באיזור גבעתיים-עמק אונו עבור פורד. ראיתי שיש "שי לי" באור יהודה, האם למישהו יש מושג איך שם?

תודה.

מוסך שי לי באור יהודה בסך הכל די מומלץ פה בפורום. לי אישית הם לא הצליחו לפתור בעיה שהייתה ברכב אבל הם לא רעים.

• אהבתי 1

"כל מי שנוסע לאט ממני הוא אידיוט, וכל מי שנוסע מהר ממני הוא מטורף"... :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רטיבות בתוך הרכב. אני לא יודע אם הם עשו בדיקת לחץ, אבל אני מנחש שלא. מעריך שאם היו עושים משהו כזה, היו אומרים לי. לגבי הוספה של צבע לנוזל לשם האיתור, אכן נשמע פתרון טוב, אך אני לא מבין במכאניקה של הרכב ולא יודע בכלל מה לבדוק, זה משהו שאולי אשאל את המוסך לגביו.

האם לנסוע בצורה הזו, כשאני ממלא מדי תקופה את נוזל הקירור, זה פתרון סביר לטווח הקצר, לפחות עד הקיץ?

מעריך שאנסה לקחת למוסך שי-לי, ומקווה שזה לא יהיה כסף שירד לטמיון. תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החליפו מים בזמן האחרון, כי אם לא עשו ניקוז אוויר זה הבעיה, לי היה את אותו דבר כל שבוע/שבועים הייתי ממלא מים במיכל עיבוי והיתי משתגע למה המים נעלמים, עשיתי בדיקת לחץ והכל תקין, החלפתי בנדים חדשים, והמוסכניק גם לא ראה שום נזילה, עד שהחלפתי את כל המים שוב ואז עשו ניקוז אוויר טוב ומאז הכל מצוין ברוך ה'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Ido.G כתב:

אין רטיבות בתוך הרכב. אני לא יודע אם הם עשו בדיקת לחץ, אבל אני מנחש שלא. מעריך שאם היו עושים משהו כזה, היו אומרים לי. לגבי הוספה של צבע לנוזל לשם האיתור, אכן נשמע פתרון טוב, אך אני לא מבין במכאניקה של הרכב ולא יודע בכלל מה לבדוק, זה משהו שאולי אשאל את המוסך לגביו.

האם לנסוע בצורה הזו, כשאני ממלא מדי תקופה את נוזל הקירור, זה פתרון סביר לטווח הקצר, לפחות עד הקיץ?

מעריך שאנסה לקחת למוסך שי-לי, ומקווה שזה לא יהיה כסף שירד לטמיון. תודה.

כמו כל אדם נורמטיבי עלי אדמות אתה עלול לשכוח ולגרום נזק חמור למנוע בשל התחממות. מומלץ לפתור את התקלה בהקדם. שיתחילו בבדיקת קומפרסיה, שם סביר להניח שיבחינו בירידת לחץ (זו מערכת סגורה. אין למים לאן "לברוח") ולאחר מכן ישתמשו בצבע מתאים לבדיקה.

• אהבתי 1

עדיפות לשפשוף עצמי בבית ולא אצל בעלת מקצוע

צריך גם קרם אני מאמין.

:roll::lol::oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

הרכב הגיע למוסך "שי לי" לפני כחודש וקצת. ביצעו בדיקה, אמרו שצינורות הקירור עברו תיקונים לקויים. ביצעו אטימה של איזה חיבור, אבל אמרו שלא ניתן לתת עליה אחריות מאחר שהמצב של המערכת לא טוב. מחיר התיקון היה 180 ש"ח.

האטימה לא ביצעה את העבודה. חזרתי לפני בחזרה לפני שבוע, והפעם הם החליטו שצריך להחליף 5 צינורות קירור ואת מיכל נוזל הקירור (מיכל עיבוי). הסיפור עלה כ 2,400 ש"ח. עד כה עושה רושם שהמצב בסדר, אך אעדכן במידה שזה ישתנה.

הרושם מהמוסך די מוצלח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

לאחר כחודש, חודש וחצי, כנראה שהיציבות בשאר חלקי המערכת הביאה לגילוי של תיקון חאפרי נוסף שעשו שם. כעת יש נזילה מהחלק העליון של הרדיאטור.

הנטיה שלי היא ללכת על התיקון הכי טוב שאפשר. מהו הפתרון הסביר פה מנסיונכם?

איך בעצם, לדעתכם, מחליטים עד לאיפה להגיע עם תיקונים ברכב שבעצם כבר לא ממש שווה הרבה ולא ברור עוד לאן יוביל בעתיד?

עושה רושם שכלל המערכות ברכב עובדות בצורה תקינה והבעיות מרוכזות במערכת הקירור, האם להערכתכם אפשר להגיע למצב יציב לעוד איזה שנה-שנתיים לאחר תיקון נורמלי של זה?

IMG_20220416_142950_2.thumb.jpg.870dbc1477e0074308e9ca830510e76b.jpg

IMG_20220416_142950.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך להחליף מצנן מים ותרמוסטט . 

כבר השקעת סכום נכבד - תשקיע עוד קצת ותהנה משקט יחסי בגזרה . 

במידה ותרצה לקבל הצעה הוגנת -

מוזמן לדבר עם השותף שלי בן . 

0543126964 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Ido.G כתב:

@ב.מ.שרותי רכב
איפה המוסך ממוקם?

אנחנו מוסך נייד , מגיעים ומתקנים בבית הלקוח . 

עם חשבונית מסודרת כחוק וכל הנלווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במערכת קירור לא מזלזלים, התחלת לתקן - תמשיך וסגור את הפינה הזו, ותהנה מרכב מצויין לעוד כמה שנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט לא. אני מעוניין לתקן כל דבר בצורה תקנית ואיכותית, נגד לבצע תיקונים חאפריים. ברשותי ספארק 2014 עם כמעט 90K שלא עושה שום בעיות לאחר שטופלה כראוי תמיד. הרכב הזה יד 4 (עכשיו 5) ולכן אני תוהה \ מקווה שזה באמת יגמר פלוס מינוס פה. אקח את החוויה כחוויה לימודית, מקווה שפעם הבאה שארכוש רכב אדע לגשת לתהליך בצורה נכונה יותר.

נראה מה יהיה במוסך ביום שלישי, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...