Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מובילאיי

כפיר. כ
שימו לב! השרשור הזה בן 847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום אנשים נחמדים נתקלתי בתופעה במערכת המובילאיי נסעתי עם האוטו מחוץ לעיר המערכת התנהגה למופת היום נסעתי בעיר המערכת הייתה שקטה ביותר ידוע משהו על תופעה כזו ופתרון לה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב אבל גם נביתתי להתקרב למכוניות ועדיין היה רק ציור של רכב אבל בלי צפצוף וגם שעברתי ליד הולכי רגל לא היה שום דבר 

בקיצור המערכת כאילו בתרדמה שהייתי מחוץ לעיר היא לא הפסקה להתריאה 

לפני 9 שעות, המהיר הזהיר כתב:

תסביר יותר..

יכול להיות שפשוט נהגת נכון

כן אבל נסיתי גם להתקרב לרכבים והמערכת הייתה שקטה וגם להולכי רגל אותו הדבר אבל שהייתי מחוץ לעיר המערכת לא הפסיקה להתראה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למערכת מובילאי חוברת שמופיע שם בדיוק מאיזה מהירות כל התראה מופעלת

ומנסיון שלי בנהיגה נכונה המערכת מאד מאד שקטה ולא מתריאה יותר מידי 

לא ברור לי ההשמצות על ה"צפצפה המיותרת" כשנוהגים נורמלי עם איתותים ובלי להצמד יותר מידי יש שקט

דרך אגב יש גם אפשרות לכוונן את המרחק מהרכב מלפנים שממנו המערכת תתריע ואם מצפצף לך יותר מידי אתה יכול להוריד את הרגישות של המערכת

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפחות מנסיוני ומהצד השני (עודף התראות) - יש לפעמים התראות שווא , דיי מבהילות אפילו.

וזה, ככל שראיתי היום בבוקר ודווקא שמתי לב, בתור נוסע ברכב בו נהגה האישה. הבוקר המובילאיי פעם אחת צפצף ללא סיבה שראיתי לנכון.

אולי זה תלוי בהתקנה (אם התקנה מקומית כמו שאצלי) או באג זה או אחר.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, נהג חדש תקציב קטן כתב:

יש למערכת מובילאי חוברת שמופיע שם בדיוק מאיזה מהירות כל התראה מופעלת

ומנסיון שלי בנהיגה נכונה המערכת מאד מאד שקטה ולא מתריאה יותר מידי 

לא ברור לי ההשמצות על ה"צפצפה המיותרת" כשנוהגים נורמלי עם איתותים ובלי להצמד יותר מידי יש שקט

דרך אגב יש גם אפשרות לכוונן את המרחק מהרכב מלפנים שממנו המערכת תתריע ואם מצפצף לך יותר מידי אתה יכול להוריד את הרגישות של המערכת

מכוונים את המרחק הרצוי מהמסך עצמו? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בצידי המסך יותר כלפי מעלה יש לחצנים 

כנס לאתר של מובילאי יש שם הסברים איך לתפעל את המערכת

https://www.mobileye.com/he-il/wp-content/uploads/2019/10/Manual-Mobileye-630-ME6-HEB-130-140-W.pdf

אצלי ההתקנה מקומית ולמרות זה אין התראות שווא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, נהג חדש תקציב קטן כתב:

בצידי המסך יותר כלפי מעלה יש לחצנים 

כנס לאתר של מובילאי יש שם הסברים איך לתפעל את המערכת

https://www.mobileye.com/he-il/wp-content/uploads/2019/10/Manual-Mobileye-630-ME6-HEB-130-140-W.pdf

אצלי ההתקנה מקומית ולמרות זה אין התראות שווא

תודה רבה אח יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שכתבו פה, כנראה שאתה נוהג נכון.

זכור לי שלאחר התקנת מובלאיי, הייתי בטוח שהיא לא עובדת... פשוט אפס התרעות. הייתי מנסה להדבק לרכבים, אני הייתי מתחיל להזיע והמובלאיי שקט כמו דג.

לבסוף נכנסתי למערכת והעלתי את הרגישות לכמעט מקסימלית... וסוף סוף הגיעו ההתרעות.

פשוט המתקינים מכוונים את הרגישות לכזאת שתתן מינימום התרעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין התקנה לא מקומית - כל המובילאיי הם מהתקנה מקומית בארץ. החריג היחיד שאני זוכר הוא אחד מסוגי האוטובוסים הסינים, לא זוכר איזה מהם, ששם אם אני זוכר נכון צפצפת המובילאיי מותקנת על פס היצור בסין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Mr.Hybrid כתב:

מהי התקנה לא מקומית?

התקנה לא מקומית זה שהמערכת כבר מותקנת על ידי החברה והרכב כבר מגיע עם המערכות של הרכב למנהן והתקנה מקומית זה מתי שהרכב מגיע לסוכנות המקומית הם מתקנים את המערכות השונות במקום לא את כולם אבל חלק

אצלי במערכת אין התראה על הגבלת מהירות ותמרורים כאלה שהמערכת אצלי לא מהדור האחרון

לפני 19 שעות, כפיר. כ כתב:

תודה רבה אח יקר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 847 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...