Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב ליסינג מהעבודה על מה לשים דגש בקבלת הרכב

ANUTKK
שימו לב! השרשור הזה בן 851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 שעות, ANUTKK כתב:

ח.

מדובר על חברה קטנה שלא מזמן נוצרה (קיימת כשנתיים) ,בכל מקרה בעיניי זה נשמע ונראה די חובבני ואני מעדיף כמו בכל חברה נורמלית להגיע לחברת הליסינג או לצי הרכבים של החברה ומשם להתנהל כל נושא ההחתמה עם נציג כמו שצריך ויתנו לי אסמכת שלקחתי את הרכב וכשאני מחזיר את הרכב.

כשאני מחזיר את הרכב מי מבטיח לי שפה זה נגמר ומאותו רגע הרכב עובר אליהם..

מפחד שזה יפול בין הכיסאות ועדיין הרכב יהיה רשום על שמי גם לאחר שאני מחזיר את הרכב.

היו לי לא מעט רכבי ליסינג בחיי ומעולם לא הגעתי לחברת הליסינג לקבל או להחזיר רכב.  זה תמיד נעשה מול החברה שלי, בלי קשר לשאלה אם הרכב היה חדש או שקיבלתי אותו מעובד אחר.
כשאתה מחזיר את הרכב תתבקש מסמך דומה לזה שאתה חותם עליו כשאתה מקבל בו חותמים לך שהחזרת את הרכב בתאריך X עם קילומטרז' Y  ואין לחברה תביעות מולך בגינו

בהצלחה

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מדובר בחברה מאוד קטנה ומשפחתית, ביקשו ממני לשלוח להם תצלום רשיון נהיגה.

טופס החתמה על הרכב סביר להניח שאני לא יעשה (ככה נאמר לי בעדינות בטלפון) אבל אני כן יצלם את הרכב.

בחוזה העסקה רשום מס' רישוי של הרכב, ברגע שאני חותם על ההסכם הרכב מוסב אליי בתאריך שרשום (סביר להניח שלא יהיה טופס החתמה מסודר על הרכב). בגלל הדברים הללו אני חושש,

נגיד לאחר מס' ימים אני מתפטר ומחזיר את הרכב על מה בדיוק אני אני יחתים את החברה שהרכב עבר אליהם בשעה המסויימת הזו? אין לי שום טופס ... אני צריך להמציא טופס שאני יכתוב?

מדובר על תפקיד שאני מאוד רוצה ורק הסעיף הזה של הרכב מוריד לי את המוטיבציה מהמשרה הזו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סתם אוכל סרטים.

קודם כל לאף אחד אסור להוריד לך אגורה מהשכר בלי הסכמה שלך בכתב.

לגבי מועד החזרת הרכב אין בעיה להחתים את הבוס. אם הוא מסרב לחתום אז הודעת ווצאפ ויש לך אסמכתא.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פות'ש נלחץ בלי סיבה.

שאתה מקבל ומחזיר את הרכב, צלם מכל הכיוונים ושמור את התמונות. אם יש פגמים, רצוי שמי שמקבל/ מוסר לך, יהיה בפריים, בכדי שיראו שאכן אלו צילומים מיום הקבלה. בהחזרה כנ'ל, בייחוד אם אין נזקים.

אני עד לא מזמן הייתי עם רכב ליסינג. נראה לי שהייתי העובד היחיד בהיסטוריה שלקח את רכב חברה לטסט ולטיפולים במוסך והמתין שם לאורך כל הטיפול. עשיתי את זה בין היתר בכדי להמנע מעובדי שינוע שעושים עברות/ מתחראים על הרכב. בנוסף לווודא שלא גורמים נזקים לרכב במוסך. עשיתי את זה בד'רכ בימי שישי. אם מגיעים עם פתיחת המוסך, אפשר לרוב לצאת תוך שעתיים. מטסט אפילו יותר מהר.

עריכה אחרונה על ידי FARM
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.11.2021 בשעה 21:01, Mr.Hybrid כתב:

בצה"ל יש אחריות על צמיגים (שלמה סיקסט, פרי ירוחם)

זה לגמרי מסלול ליסינג אחר...

הוא ל-5 שנים למשל, הוא כולל טיפולי "תלת" שלא עושים באזרחות, הוא לא כולל רכב חלופי וכו'

זה חוזה ליסינג Tailor Made שמי שקבע את התנאים שלו זה הלקוח. לא מו"מ.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 851 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...