Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לסטודנט עד 30k

dudefreeman
שימו לב! השרשור הזה בן 882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי לכולם, אני מחפש המלצה לרכב עבורי בתקציב של 25-30 אלף. חשבתי על כיוון של מיני או סופר מיני, אבל אני לא בטוח מה עדיף. הנסיעות שלי הן יומיות בשעות הבוקר מפתח תקווה לתל אביב (לרוב בשעות העומס אם זה משנה משהו). 

בגדול מה שהכי חשוב לי ברכב זה כמה שפחות התעסקות עם תקלות וביקורים במוסך, וגם כשזה כן קורה - שלא אצטרך למשכן כליה עבור הטיפולים והתיקונים. 

כל השאר פחות משנה לי. זה לא שלא הייתי מעדיף משהו חסכוני ונוח שגם נראה נחמד ומשנתון גבוה, אבל זה באמת לא מהותי. 

מעדיף אוטומט, אבל שנים נהגתי ברכב ידני כך שזה לא ממש יפריע לי כך או כך. 

אודה מאוד להמלצות! 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אם מדובר בשעות העומס עדיף אוטומט.

רכב מיני יכול להתאים, למשל יונדאי i10 עם מנוע 1.2.

המנוע בכביש מישורי יספק ביצועיפ סבירים, הרכב די נוח עם מושבים תומכים, סלון נעים.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה! אני רואה שאתה בעלים של ספייס סטאר, ולמרות זאת אתה לא ממליץ עליה. תוכל להסביר למה? 

קיבלתי המלצה שהספייס סטאר דווקא עדיפה על הi10 והפיקנטו, בעיקר בגלל צריכת דלק טובה יותר, אמינות ועלויות אחזקה זולות טובות יותר. יש אמת בדבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לספייס יש את היתרונות שלה, מרווח, צריכת דלק מחיר זול יותר לעומת פיקנטו.

אבל ישמגם חיסרונות כמו בידוד פחות טוב, רכינה בפניות.

אם אתה לא נוסע הרבה ומבחה הרבה בפקק לצריכת דלק שיקול משני, ולכן הייתי מעדיף רכב עם מנוע 4 צילנדרים שלא רועד ומושבים נוחים יותר כמו ביונדאי למשל.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...