Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החזרת מכונת קפה לאמזון אנגליה

Octavia-TSI11
שימו לב! השרשור הזה בן 779 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

לפני מספר שבועות הזמנתי מכונת קפה מאמזון. 

אני מעוניין להחזיר את המכונה ולקבל החזר כספי. 

מצאתי מדריך בגוגל לביצוע התהליך 

במדריך כתוב שניתן להביא את המכונה לאחד המחסנים של dhl וחברת השילוח תטפל בהחזר המוצר לאמזון. 

משום מה כשניכנסתי לאמזון אנגליה ראיתי אפשרות יחידה לביצוע החזר המוצר - 

אני שולח את המוצר ומטפל בכל התהליך ומקבל החזר על המשלוח. 

האם יש למישהו ניסיון עם החזר מכונות קפה לאמזון אנגליה? 

איך בדיוק מתבצע התהליך? 

תודה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא מכונת קפה, אבל לפני מספר שנים החזרתי להם טלפון סלולרי שהגיע תקול. עליתי מול שירות הלקוחות בצ'אט, קיבלתי את המסמכים לצורך החזרה כולל טופס עם בארקוד וכתובת, ארזתי ושלחתי בדואר. לאחר שהתקבל באנגליה קיבלתי את הזיכוי הסטנדרטי שלהם, כך שבקו התחתון הסיפור עלה לי איזה 10 ש"ח.

ממליץ לך ליצור אתם קשר בצ'אט, תקבל הדרכה מדוייקת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכול נמצא באתר של אמזון.

תלחץ על "אני רוצה להחזיר" ותקבל את הברקוד ואוסף של טפסים שאתה מדפיס, ממלא, מדביק על החבילה ושולח.

למשך תקופה קצרה ב"ימים הטובים" היה לאמזון שירות החזרים בעזרת dhl - שליח היה מגיע אליך עד הבית ואוסף את החבילה... פינוק פסיכי. גם במקרה הזה אתה אמור להחזיר אריזה נורמלית לפי ההוראות באתר.

אני לא חושה שהאופציה קיימת היום, בטח לא באמזון בריטניה, אז תשלח דרך הדואר. יצא לי להחזיר ככה פעמיים, הגיע מהר יחסית וזוכיתי מיד עם הגעת החבילה.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי מייל ובו 3 תוויות - אם הבנתי נכון, כל אחת מהן היא מעין תעודת משלוח\ חשבונית

שתיים מהן   צריך להדביק על הקופסה המקורית .
ואת השלישית צריך להביא לשליח .
מיהו השליח ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אותה חברה שתבחר לשלוח בה את החבילה לאנגליה.

שים לב שעלות המשלוח תהיה גבוהה - ולזכרוני הם לא מחזירים את כולה אלא עד תקרה לא גבוהה (כבר די הרבה זמן.  אבל אולי זכרוני לא משהו) - צריך להיות מפורט לדעתי בניירת שקבלת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מליטה סולו פרפקט מילק. 

אחרי השטיפה שמתרחשת בתום הכנת הקפה, במתקן לאיסוף המים, יש הרבה מאוד מים בעוד שבכוס עצה יש ממש קצת. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקפה עצמו יוצא תקין, מהתיאור שלך העניין עם השטיפה הוא מצב תקין לחלוטין.

השטיפה בכמעט כל מכונות הקפה האוטומטיות בסיום העבודה / תחילת העבודה מוזרם מים דרך יחידת החליטה שרובם יורדים ישירות למגש האיסוף ולא יוצאים לכוס - זה פשוט ככה, המכונה שוטפת את כל היחידה גם "חיצונית" ולא רק דרך החלק הפנימי שדרכו זורם הקפה לכוס.

אצלי במכונת פיליפס זה ככה, אצל חבר במכונת סימנס זה ככה, ביורה זה ככה ואני יכול לברר לך עם חבר שיש לו גם את המליטה לוודא שאכן זה ככה אבל אין סיבה שזה יהיה שונה.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לפני חודש היתה לי מכונה של jura. 

לא זכור לי שכמות גדולה של מים נשטפה ישירות לתוך המתקן, יכל להיות שאני טועה. לפני יומיים המליטה פתאום הפסיקה להוציא קפה. 

פניתי לאמזון ופתחתי בקשה להחזר המכונה. היום שליח של DHL אמור לאסוף את המכונה. 

בדקתי עלויות ב DHL ו-UPS

DHL יצאו יותר זולים. 

באמזון הובטח לי קבלת החזר דמי משלוח מלא (ההבטחה כמובן מתועדת אצלי). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היא הפסיקה להוציא קפה זה כבר סיפור אחר, אבל מרבית המכונות האוטומטיות שוטפות את יחידת החליטה ומרבית המים יורדים למגש וזה תקין לחלוטין ורשום בחוברת של המכונות.

אם אמזון הבטיחו לשלם את עלות המשלוח חזרה אין לך מה להיות מודאג מילה שלהם זה ברזל. היה מקרה שהייתי צריך לשלוח לפטופ חזרה בגלל פגם יצור ושילמתי מעל 300 שקל על משלוח - הכל הושב לי במהירות בלי טיפת מיקוח.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיוני, על כל טופס שאתה מדםיס רשום בקטן למה הוא משמש.

אם ביקשו ממך לשלם אז תשלם, גם 600 שח משלוח הם מחזירים.

פעם שבאמת קיבלתי משהו שונה ממה שהזמנתי אז הגיע שליח dhl לאסוף ללא תשלום

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...