Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה מצב הצמיגים הנ"ל? FLAKEN 2017

carsgo
שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צמיגים מחוזקים פוגעים עוד יותר בנוחות הרכב שלך. תיקח זאת בחשבון.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, carsgo כתב:

ברשיון קוד מהירות 89, את הדאנלופ אני פחות אוהב משום מה. 

המישלין לא צמיג זול בכלל האמת - 720₪ לצמיג בערך.. אבל נוחות דבר שמאד חשוב לי וגם אחיזה כמובן. 

הייתי מציע לך לא לחפש צמיג ספורטיבי אלא צמיג נוחות(אתה גם מציין שזה מה שחשוב לך)

הPS אמנם ביחס לצמיגים ספורטיבים נחשב יחסית נוח אבל תהיה בטוח שבהשוואה לצמיגים "רגילים" אך איכותיים הPS יהיה משמעותית פחות נוח ויתן פחות ברוב הדברים שמשמעותיים לרכב רגיל(נוחות, צריכת דלק ועוד פרמטרים נוספים יקבלו את הצד המתפשר יחסית על מנת לספק יותר אחיזה וביצועים), הוא כן יהיה צמיג טוב לרכב ספורטיבי- אלא אם כן מדובר במינימום בהוט האצ לא הייתי מסתכל לכיון של הצמיג הזה.

אם אין פרימסי 4 במידה הייתי מחפש מאחת המתחרות הישירות שלו(לא מכיר את כולם- תעשה סקר שוק),

במקומך הייתי מתמקד ב"צמיג למשפחתית מחברה איכותית", במקום "צמיג לרכב ספורטיבי"(תצא גם משמעותית יותר בזול)

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקטע שבמידה הזאת אין צמיגי נוחות של יצרנים מובילים, רק דגמים ספורטיביים.

לא הגיוני לקנות Pirelli P7 במחיר יותר יקר מאשר מישלין PS4/3.

יש Falken ze310 שלדעתי מספיק מעל ומעבר למאזדה 3 עם מידות הגלגלים כאלה. רק שפותח השרשור לא מעוניין יותר בפאלקן אחרי הניסיון עם ze914, שהוא נחות יותר בהכל. 

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם האסימטריק 2 זה לא בדיוק הצמיג הנוח בקטגוריה, ממה שאני רואה הדבר הכי נוח במידה שלך כנראה יהיה הפרמיום קונטקט של קונטיננטל, אבל הם יקרים.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו היתה לי מאזדה 3 עם מידות הצמיגים האלה, לא הייתי חושב פעמיים וקונה Falken ze310 בפחות מ 450₪ ולא צמיגים ספורטיבים מיותרים ב 700₪+.

אסימטריק 2 בהחלט לא צמיגי נוחות אבל (לפחות  לפי האתר השוואת מחירי צמיגים ) עולים פחות מאשר מישלין פיילוט ספורט.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Ze310 דגם חדש והוא החליף את ZE914 ( שבזמנו החליף את 912 ).

הדגם החדש 310 עדיף  על הדגם הקודם : אחיזה ( במיוחד ברטוב ), שחיקה ( הוא גם לא מתפורר עם הזמן ).

כאן יש מבחן בלימה השוואתי מ 2021 בו ZE310 הגיע למקום ה 8 מתוך 53 דגמים שונים  ( צמיגי קיץ בלבד ) והקדים לא מעט דגמים נחשבים של יצרנים מובילים ( למשל, Goodyear Efficient Perfomance 2)

https://www.tyrereviews.com/Article/2021-53-Summer-Tyre-Braking-Test.htm

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא שקט ונוח כמו Michelin Primacy4 ( לא קיים במידה שלך) אבל יותר שקט מצמיגים ספורטיביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 945 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...