Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיה נירו EV הגיע לישראל

ShayOr
שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדרך כלל קיימת גירסה לציי רכב עם מחיר מנופח לצרכן הפרטי אבל גם קיימת גירסה לצרכן הפרטי עם מחיר לא מנופח.

מוזר שלא פעלו כך גם לגבי הנירו.

עריכה אחרונה על ידי evc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, mottis כתב:

למה שממתמש הליסינג יבחר ברכב חשמלי עם מגבלות טעינה וטווח כשבאותו שווי שימוש הוא יכול לקחת רכב בנזין או היברידי עם דלקן עם תדלוק טווח של 600-700 ש"ח בכמה דקות וללא חרדת טווח?

כיוון שיש לא מעט ממשתמשי הליסינג אשר חשובה להם השמירה על הסביבה ורוצים לעבור לרכב חשמלי.

לא כולנו רוצים לדפוק את המערכת כיוון שיש לנו רכב ליסינג, ולא כולנו נוסעים סתם רק כדי לדפוק את השיטה.

אם הנירו הזו הייתה מתומחרת ה 160K לא הייתי מהסס לרכוש אותה , טווח של 400 ק"מ מספק לפחות 90% ממשתמשי הרכב באופן יום יומי +++++++

לפני 3 דקות, yossiaviel כתב:

לא נתקלתי ברכבים חשמליים מלא, בזירת ה-0 ק"ם.

יש לזה סיבה?

אין הקצאות מספיקות , הכל נמכר לידים פרטיות בלבד.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yossiaviel כתב:

לא נתקלתי ברכבים חשמליים מלא, בזירת ה-0 ק"ם.

יש לזה סיבה?

רכבים בזירת ה 0 ק"מ הם עודפים, במקרה של רכבים חשמליים מה שמגביל את המכירות זה כמות הרכבים שהיבואן מצליח (ורוצה) להביא לארץ ולא הביקוש. היבואנים מוכרים כל כמות שהם מביאים ולכן הם לא צריכים לחפש לקוחות עם קומבינות של 0 ק"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.8.2021 בשעה 09:52, vadim6385 כתב:

אם כבר, אז הבן דוד של הנירו הרבה יותר משתלם (איוניק חשמלי דור קודם ב160 אש"ח).

עם הנירו אתה מוסיף עוד קצת וקונה מודל 3 או איוניק5, לא ברור מה הם חשבו לעצמם עם המחיר הזה.

כאילו עולה כמעט כמו איוניק5, אבל נחות ממנה בכל פרמטר.

גם בליסינג לא בטוח שזה ישתלם - נראה שיותר זול קורולה או נירו היברידי/PHEV, כולל דלק.

האיוניק החשמלית מגיעה עם סוללה וטווח קטנים יותר.

היבואן של קיה בחר שלא לייבא את הגרסה עם הסוללה החלשה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.8.2021 בשעה 14:58, CX25GTI כתב:

כיוון שיש לא מעט ממשתמשי הליסינג אשר חשובה להם השמירה על הסביבה ורוצים לעבור לרכב חשמלי.

לא כולנו רוצים לדפוק את המערכת כיוון שיש לנו רכב ליסינג, ולא כולנו נוסעים סתם רק כדי לדפוק את השיטה.

אם הנירו הזו הייתה מתומחרת ה 160K לא הייתי מהסס לרכוש אותה , טווח של 400 ק"מ מספק לפחות 90% ממשתמשי הרכב באופן יום יומי +++++++

ליסינג מהעבודה בישראל זה בדיוק מקום לדפוק את המערכת ברוב המקרים (אם הרכב לא דרוש לתפקיד).

לא לוקחים ליסינג רק בשביל לקחת ליסינג.

לוקחים ליסינג כשצפוי ק"מ גבוה, או רוצים רכב בתשלום חודשי קבוע שלא צריך להתעסק איתו.

ליסינג עם טווח של 400 ק"מ, במיוחד כשאין לי עמדת טעינה בבית* (ופריסת עמדות ציבוריות מהירות עדיין לא בדיוק להיט), אז עם כל הכבוד לאיכות הסביבה, זה עדיין פחות עדיף מרכב ליסינג רגיל.

*כי אני לקוח ליסינג, אז למה לי להתקין עמדת טעינה בבית על חשבוני בשביל רכב לא שלי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה היה לו פוטנציאל גדול, לגנוב את כל ההצגה.

יש לו את כל הנתונים הדרושים. טווח גדול, מרווח פנימי, תא מטען מספק, ואפילו טיפה "פוזה גיפאית". גם אם זה בקטנה.

הדבר שאני אישית רואה כאן כיתרון ברור על חשמליות אחרות, זה דווקא, ריבוי הכפתורים בקונסולה.

כי במקום להתחיל לחפש ולחפור בתפריטים, הרי כאן, כל דבר נגיש, פרקטי, ולא מצועצע.

תאוצה שלו טובה מאוד, והוא לא נופל הרבה מהמתחרות מבית. 

אפילו בתוך מכסה המנוע, מסתתר לו מנוע חשמלי אמיתי, עם גישה נוחה לכל דבר,[גם אם לא יהיה בזה צורך], ולא עוד תא מטען משעמם...

ולמי שזה כל כך חשוב לו, גם מהירות סופית שאינה מוגבלת, כמו ברכבים דומים בסגמנט הסיני.

אבל מה? היו חייבים להרוס את כל החגיגה הזו, ולשלוח אותו לזירות ש ה-0 ק"ם, או והליסינג.

פוטנציאל מבוזבז. חבל.

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה לא יגיע ל-0 ק"מ ולליסינג כ"כ מהר, וקיה יודעים טוב מאוד מה הם עושים.

למי שמחפש רכב חשמלי עם טווח של מעל 400 ק"מ ומרכב שימושי-משפחתי ועיצוב שלא נראה כאילו הגיע מהסרט "בחזרה לעתיד", אין כרגע פשוט שום אופציה אחרת, ועם ההייפ הנוכחי סביב הרכבים החשמליים, אני מעריך שקיה ימכרו או לפחות מתכננים למכור את כל ההקצאה לנירו החשמלית ללקוחות הפרטיים. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...