Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון צינור מזגן - המוסך אמור לקחת אחריות?

shraga100
שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לילה/בוקר טוב,
שלום,
לפני כחודש וחצי המזגן ברכב שלי (מיצובישי ספייס סטאר 2014) הפסיק לקרר, מבדיקה במוסך עלה שהגז כולו ברח מחור בצינור שנוצר עקב חיכוך של מתכת (של השילדה?) בצינור. במוסך החליפו או תיקנו את הצינור וכן מילאו גז (מסוג R1234 YF, רק המילוי עלה 650 ש"ח).
כעת המזגן הפסיק שוב לקרר, מבדיקה שלי נראה שקצה הצינור נפתח ונזל משם חומר שומני (במעט) כלשהו ואולי גם כל הגז ברח משם.
שאלתי, האם המוסך אמור לקחת אחריות על זה? מצד אחד, כנראה סיכוי גדול שהעבודה לא נעשתה בצורה טובה וזה מה שגרם לבעיה הנוכחית. מצד שני, אולי זו תקלה חדשה שאינה קשורה כלל לטיפול שנעשה בתקלה הקודמת ולא מוצדק שהמוסך יקח אחריות.
אין לי נסיון עם מוסכים....
האם הם בכלל אמורים לקחת אחריות כוללת במקרה זה גם על תיקון הצינור וגם על מילוי הגז מחדש?
האם בדרך כלל הם בורחים מאחריות?
למה לצפות? מה אפשר לעשות?
מלבד הטיפול באיטום של הצינור, יהיה צורך גם כנראה במילוי מחדש של הגז 🙁.
מה דעתכם?
כמו"כ האם המחיר שהם נתנו לי על התיקון והמילוי - סביר? על פניו, מבדיקה קטנה שעשיתי נראה שזה אפילו זול מעט.
עצות והצעות יתקבלו בברכה!
תודה

20210722_024204[1].jpg

עריכה אחרונה על ידי shraga100
הוספת קבצים
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יש אחריות על עבודה של מוסך, ואם הצינור שכשל זה הצינור שהמוסך התקין אז המוסך צריך לקחת עליו אחריות.

פנה למוסך בהקדם ודרוש תיקון באחריות

• רעיון טוב! 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז הלכתי לתומי למוסך, הראיתי את התקלה, והם טיפלו בעניין ללא אומר ודברים, ללא ויכוחים ללא צעקות ובאוירה נעימה. אולי כל המוסכים מתנהלים ככה, אין לי נסיון... אבל די הופתעתי מכך שלא ניסו להתנער או להתחמק בשום צורה.

מדובר ב"ש.ע.מ. כהן חשמלאות וצמיגים" ברחוב אהליאב בירושלים (מקווה שמותר לתת פידבק כזה לפי חוקי הפורום, זה לא פרסום סמוי אלא פשוט לקוח מרוצה, מגיע להם!), תיקנו את הצינור (מקווה שעל הצד הטוב ביותר), ומילאו גז, וללא כל תשלום או בקשת תשלום. הלוואי וירבו מוסכים כמותם.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל לא בטוח שרוב המסכים היו מתנהלים ככה. 

אני מכיר את המקום היטב.

תיקנתי אצלם פעמים רבות בעיות מזגן וחשמל במכוניות שונות.  

אכן הם הגונים ומקצועיים והמלצתי עליהם לא פעם בעבר בתחום חשמלאות רכב בירושלים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1002 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...