Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא רכב מחו"ל - החזר מע"מ במדינת היבוא

mentos
שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי 

האם מישהו יודע מנסיונו האישי  אם ישנה זכאות להחזר מע"מ או מיסים אחרים כאשר מייבאים רכב מחו"ל? הכוונה לזיכוי במדינת הרכישה - נניח גרמניה 

במידה ומישהו יודע או התנסה אשמח לדעת איך זה עובד ? הכוונה היא לרכישה מסוכנות ולא מאדם פרטי .

תודה למגיבים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן,

אענה בקצרה כי אני מהטלפון.

בגרמניה הסוכנות מוציאה לך חשבונית נטו - ללא מע״מ שאותה אתה משלם ולוקחת בנוסף פיקדון בגובה המע״מ - 19%, כאשר אתה מגיש לסוכנות את מסמכי היצוא(הוכחת יצוא) הם מחזירים לך את הפיקדון.

b47 - 140 kW (190 PS; 188 hp)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה 

אתה יודע אם זה ככה בכל אירופה או כל מדינה לגופה ?

המחירים שמופיעים באתרי החברה של המדינות הזרות כוללת את המע״מ שלהם ?

מישהו יודע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאני ייבאתי רכב מחו"ל הסוכנות עזרה לי עם זה.

בכל מדינה המע"מ הוא שונה, שאתה נכנב לאתרים המובילים כמו Autoscout24  או Mobile DE  מצוין רכיב המע"מ.

כל סוכנות מסודרת תדאג לעזור לך בהליך הזה וחשוב מאוד לוודא שאתה עובד עם מקום אמין כי התחום די פרוץ.

עריכה אחרונה על ידי hdal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...