Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נעילה מרכזית סיטרואן c4 2007

אלאו
שימו לב! השרשור הזה בן 1239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום יש לי בעיה הנעילה מרכזית

כשאני נועל את הרכב עם מפתח מהדלת של הנהג (אין לי שלט) כל הדלתות ננעלות למעט דלת אחורית מצד ימין כשפותחים את הדלת הזו זה פותח גם את כל הדלתות האחרות מישהו יכול להגיד לי מה יכולה להיות הבעיה ואיך אפשר לתקן?

(הבעיה החלה רק לאחרונה ותמיד הייתי נועל עם המפתח בלבד)

אפשר גם לשלוח לי בוואטסאפ 0548860251

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו שאולי יש לו רעיון מה קורה שם
בדקתי את כל הפיוזים כולם תקינים מה שכן הפיוז של הנעילה מרכזית שמצוין בחוברתF2 אני לא מוצא אותו לא בלוח פיוזים פנימי ולא בזה שליד המצבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...