Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב על-עיוור מטויוטה סלקט - סביר?

luigiconteabateg
שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 שעות, luigiconteabateg כתב:

נכון לעכשיו, אני לא מתכוון לבצע שום צעד, למעט לשלם ולבוא לאסוף את הרכב (הסוכנות מרוחקת מביתי).

הפרטים היחידים אותם אני יודע על הרכב הוא מספר הרישוי (וממנו נגזר חודש עליה לכביש, צבע ורמת גימור) וק"מ (50K).

(אגב, הרכב הנוכחי שלי, שנת 2011, אותו אני מחזיק 4 שנים, קניתי מטרייד מוביל עליהם אני סומך הרבה פחות בידיוק באותו חוסר זהירות. אני מרוצה)

עכשיו יגיע המבחן האמיתי, כשתנסה למכור ויקחו לך את הרכב לבדיקה ותגלה מה באמת טיבו.

בדיוק מחפש רכב לאישתי, דיברתי עם בחור מאוד נחמד שסיפר לי שקנה את הרכב ממגרש של חבר משפחה, בדוח סליקה ששלח לי הוא גילה שהרכב היה אובדן להלכה.

לא מאחל לך חלילה כזה מקרה, פשוט לא מבין אם אתה מאוד תמים או מאוד עצלן.

אם תמשיך לסמוך על אנשים שכל האינטרס שלהם הוא למקסם את הרווח על חשבונך, אתה תיפול בסוף..

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, luigiconteabateg כתב:

מה המוטיבציה של אדם לרכוש רכב מסלקט, לשלם עוד אלפי שקלים עבור השירות, לצמצם את מאגר הרכבים מהם הוא יכול לבחור אם עליו להניח שהוא קונה חתול בשק כאילו הוא קונה רכב בשוק "החופשי"?
האם האחריות? מה שווה אחריות של עסק אם מראש אינך סומך עליו? אני לא סומך עליו לבצע בדיקות רכב מקדימה (למרות שהוא מצהיר על כך) אז אסמוך עליו לכבד אחריות?

אם יש פה הסכמה שאין שום עסק שמייתר עבורך את הבדיקות, על בסיס איזה היגיון עסקי עסקים אלה קיימים?

מה המוטיבציה?

אני אנסה להסביר.

קודם כל אנשים הולכים לסוכנות של טויוטה שמוכרת רכב חדש. ליד יש עוד רכבים של טויוטה עם ניילון עליהם. יושבים אנשי מכירות עם חולצה יפה ועניבה ועל החולצה רקום טויוטה.

אתה מרגיש כאילו אתה קונה רכב חדש או רכב שהיצרן שם עליו חותמת אישור שהוא תקין.

שוב, גם רוב האנשים שקנו במגרשים מפוקפקים בנתניה או מסוחרי רחוב בסופו של יום מרוצים. או כי הם לא יודעים שעבדו עליהם או כי השד לא כזה נורא. אחרת המקומות האלה לא היו מתקיימים.

אני לא מזמן רכשתי רכב מטרייד של יבואן אחר. הסתמכתי על הבדיקה שלו בלבד.

למה קניתי משם? נוחות בעיקר. 

כמו שאמרו לך - יש כמה דברים שאתה יכול לעשות לצמצם משמעותית את החשיפה שלך בלי להשקיע יותר מ-10 שקל ומהנוחות של הבית שלך.

לבקש היסטוריית טיפולים. דוח בדיקה שלהם ולבקש דוח מרכז סליקה ולא לשלם עד שאתה לא רואה את הרכב בפועל.

זה לטעמי, ברכישה ממקום רציני יסגור לך 90% מהבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרתי לחבר לקנות רכב מיבואן אחר. 

הבדיקה שהראו היתה נקיה כמובן. 

הבדיקה שעשינו הראתה ליקויים שעלות תיקונם מעל אלפיים שקל. 

הליקויים תוקנו על חשבונם. 

הבדיקה עלתה 500 שקל. 

תעשה חשבון לבד. 

לא מדבר על מקרה שבו הבדיקה יכולה להראות מצבים קשים יותר כמו תאונות שילדה / הצפות. 

לא מכיר אנשים שקונים אוטו משומש בטלפון. 

אפילו רכב חדש באונליין קונים בד"כ בשילוב נסיעת מבחן עד הבית. 

מה מניע אותך להתנהגות חסרת אחריות כזו ברכישה של מוצר יקר כל כך? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...