Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב פנאי קטן 80K-110K

itamargs
שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

אני מחפש ג'יפון קטן (או שיותר מתאים להגיד רכב פנאי קטן).

שנת 2021 עוד שניה וחשוב לי שיהיה מצוייד באבזור מתקדם:  בקרת סטיה ושמירה על אמצע נתיב עם תיקון אקטיבי. בקרת שיוט אדפטיבית וכמובן בלימה אוטונומית שכבר הפכה לסטנדרט.

אני רווק ולכן מעדיף "ג'יפון סופר-מיני".

שמתי עין על קיה סטוניק 1.0 EX טורבו שאחרי מבצע יעלה באזור ה110K למודל 2021 טורבו. הרכב ממש לטעמי אבל כנראה שלא יכלול בישראל בקרת שיוט אדפטיבית אז דיי ירד לי ממנו.

למרות שאני מעדיף לא להתעסק עם יד שניה אני פתוח לרכבים בני שלוש ומטה כדי לקבל את האיבזור שאני רוצה בג'יפון.

קיה נירו 2018 גם עלה ברדאר. הוא מכיל את האבזור שציינתי והמחירון נע סביב K85-90K. קצת חושש לקנות היברידי משומש בגלל עלות החלפת הסוללה. מה דעתכם בנושא?

יש עוד רכבים שיכולים להיות אופציה עבורי?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי itamargs
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטוטו משיקים בארץ את הסטוניק מתוחת הפנים. 

תמתין ותראה מפרט/מחיר ותחליט. 

אין בתקציבך רכב פנאי קטן שכולל את כל מערכות הבטיחות. 

קינ נירו נראה כרכב שמאוד לא מתאים לרווק. 

זה רכב משפחות קלאסי. 

אופציה שהייתי בודק (עם מתיחה של התקציב) היא פוקוס אקטיב x שעולה 117k מליסינג 0 קילומטר. 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה קאמיק לא משתלמת לרכישה ב-0 ק"מ בגלל שההנחה לא מספיק גדולה.

אם הרכב נגנב או הופך אובדן גמור/להלכה הפיצוי יהיה נמוך מסכום הרכישה.

מעבר לכך גם בעת מכירה בשנים הראשונות ירידת הערך תהיה גבוהה יותר מההנחה שקיבל בעת הרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על התגובות.

לפני 18 שעות, dpat3344 כתב:

סקודה קארוק/ סיאט ארונה בגרסאות הגבוהות שלהן - במידה ותמצא יד שנייה מהשנתיים האחרונות

לסיאט ארונה אין בקרת סטיה אקטיבית

סקודה קארוק 2018 בהחלט אופציה מעניינת אבל כרגע אני לא מוצא משהו נורמלי. חיפשתי בטרייד-מוביל, אוטודיל ואתר יד 2.

סקודה קאמיק כמו שכבר הזכירו לא משתלמת מ-0קמ וחדשה לא בתקציב.

ככל שאני יותר בודק מחירונים ורואה את הנפילות בשנים הראשונות אני נוטה לטובת יד2 משנה מתקדמת ופחות לחדש מיבואן.

אחכה לראות אם תהיה תוספת שיוט אדפטיבי לסטוניק 2021 שאמור להיות מושק עוד שבוע אבל מסתמן מקיה שלא יהיה שדרוג בתחום האבזור.

האופציה היחידה שאני רואה שעונה על הדרישות כרגע זה קיה נירו 2017 בכ100K

עריכה אחרונה על ידי itamargs
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1229 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...