Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב ב80K או ליסינג תפעולי?

SuperBamba
שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני ואישתי הגענו למסקנה שאנחנו זקוקים לרכב משלנו.

בימים כתיקונם אנחנו בכלל לא מתגוררים בארץ, אבל בעקבות המצב צפויה לנו כאן שהיה של לפחות שנה, שלאחריה נצטרך להחליט מה אנחנו עושים.

בישראל כמו בישראל וגם בהתחשב במיקום שבו אנחנו נמצאים והמצב המשפחתי (התרחבות בקרוב) אנחנו זקוקים לרכב.

עלו בפנינו 2 אופציות:

1. הראשונה היא לקנות רכב במימון מלא ובתקציב של עד 80K, כאשר הסגמנט אמור להיות באזור הסופר מיני  ודומיו (פולו, איביזה, ראיתי שיש גם סיאט ארונה במחיר)

2. האפשרות השנואה על אשתי: ליסינג תפעולי מלא באחת מחברות הליסינג ובתנאי שניתן לצאת מהחוזה בתנאים מקלים.

בסופו של דבר מפאת הסיטואציה אנחנו מעוניינים להפוך את הרכב ל״הוצאה חודשית קבועה״ בתוך סל ההוצאות שלנו, ולכן המימון מול הליסינג מתאימים לכך.

מצד אחד אני לא מפחד יותר מדי מאובדן ערך במקרה של קניה, מהצד השני ישנה את המקדמה של הליסינג שהאישה לא מוכנה לשמוע עליה.

גם השכרה ארוכת טווח נשקלה כאופציה, אבל מפאת מחיר והעובדה שהבחירה ברכב לא כלכך בידינו (ואני נצטרך רכב על פי קריטריונים ספציפיים, כמו שאמרתי התרחבות המשפחה) היא נפסלה.

השאלה שלי היא מה עשוי להיות משתלם יותר כלכלית כאשר מדברים על טווח של שנה?

בתור מי שהיו בבעלותו רכבים וגם כבר עשה ליסינג לטווח של שנה, אני עדיין לא יודע לשים את האצבע על ההפרש הצפוי בין עלויות ההלוואה + ירידת ערך ממוצעת לרכבים מהסוג הזה, לבין המקדמה + עלויות הליסינג בחידוב של כמה היה עולה לי אם הייתי מתפעל את זה לבד.

לגבי הרכבים עצמם (אשמח גם פה לעצה) כמו שציינתי קודם, מכוונים לתוצרת vag בקטגוריות יחסית קטנות אבל עם מקום לכיסא תינוק + עגלה וכל הנלווים האלה למיניהם. גם ארונה וקאמיק באות בחשבון אבל אני לא בטוח מי מהן תיכנס בתקציב.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1349 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...