Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

golf mk6 החלפת מערכת מולטימדיה

Noxius
שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוקיי אז התחדשתי ב golf mk6 2011 1400 tsi ה 122 כ״ס.

וכרגע יש לי מולטימדיה אני מאמין שזה דגם rc310 יש כפתור phone אבל שאני לוחץ עליו ונכנס לאייפון לחפש ב bluetooth ולא מצליח למצוא את המכשיר.

הסתכלתי מתחת למושב הנהג וגם הנוסע ליד הנהג ולא הצלחתי למצוא את הבקר של ה bluetooth (ייתכן ולא קיים וזה דגם בסיס?).

איך אפשר לדעת אם קיים bluetooth? אני צריך לפרק את המערכת ולראות את הכבל מאחורה? אשמח לטיפים איך לבדוק אם קיים.

דרך אגב יש לי מיקרופון בסך שמש של הנהג, אז סביר להניח שיש אפשרות לדבר בצורה מסויימת אחרת לא היה קיים מיקרופון נכון?

בכל מקרה מהסתכלות קטנה ראיתי שאפשר לשדרג ל rc330 plus שמגיע עם bluetooth מובנה ומיקרופון מובנה.

ראיתי באליאקספרס דגם מסויים ורציתי לדעת אם מישהו כאן היה לו ניסיון עם דגמים כאלה? עם הזמנה מאליאקספרס?

(דרך אגב אם יש בארץ אני אשמח מאוד לקבל הכוונה לאנשים)

הדגם הוא כאן:

https://www.aliexpress.com/item/4000036890012.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.e9dc2bdbsvpCRP&algo_pvid=55518aa5-3edd-40cb-9d37-c78a1754b8b8&algo_expid=55518aa5-3edd-40cb-9d37-c78a1754b8b8-2&btsid=0ab50f6115967978330874344e8e51&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

סביר להניח שזאת לא מערכת מקורית אבל מה אתם חושבים שתהיה האיכות שלה?

עדיף לשים מערכת מולטימדיה אחרת ולא דגם שתואם ל vw?

תודה מראש :)

(אי אפשר היום בלי bluetooth באוטו זה חובה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז טעיתי ואני לא מצליח לערוך את ההודעה.

כרגע מצאתי ספר איפה הגלגל ספייר שמיועד ל RCD 510, Premium 8.

לא הצלחתי למצוא בהגדרות משהו שירמז על דגם המכשיר או גירסה מסויימת של תוכנה.

אני אצטרך להמשיך לחפש את ה unit של הבלוטוס, עדיין לא מצאתי. אשמח לרעיונות איפה אני יכול למצוא את זה (מתחת לכסא נהג ונוסע אין).

בכל מקרה אשמח גם להמלצה למולטימדיה אחרת שתתן בלוטוס, מיקרופון מובנה (עדיף על למשוך חוט למיקרופון לפחות ככה אני חושב), אפשרות לחבר אייפון ואופציה נוספת תהיה לעבוד עם waze.

תמונה של המערכת שלי 

pinout_822455534_92dce44s-960.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי האם 9w7 זאת היחידה שאתה מדבר עליה?

https://www.aliexpress.com/item/4000962327027.html?spm=a2g0o.cart.0.0.660e3c00qAkNZH&mp=1

פשוט ראיתי אחת בשם 9w2 ידוע לך הבדל ביניהן במקרה?

האם שווה להשקיע כמעט 110 דולר או שעדיף ללכת על אופציה של מולטימדיה חדשה עם בלוטוס מובנה ו waze וכו׳?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה 9w2 לא תומכת בהזרמת אודיו וייתכן שבעוד פונקציות. לדעתי אין כמו האיכות של המכשירים המקוריים אם כי יש כאלו שיעדיפו את שלל הפונקציות הקיימות במכשירי האנדרואיד השונים. יש לי מכשיר אנדרואיד חדש שקיבלתי עם הגולף של הבן. אני מחפש להחליף אותו ל510 כמו שלך. אם זה מעניין אותך שלח ה.פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1328 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...