Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קורס נהיגה מתקדמת\ספורט

אלוניר
שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש בארץ משהו רציני ? 

בית ספר לנהיגה וכו? פעם שמעתי על משהו אבל כל מה שמצאתי באינטרנט זה סתם "קורסים" של יום אחד... ועוד כאלה שאתה אמור להביא את הרכב שלך מהבית :D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורס של יום שלם זה לא משהו לזלזל בו.

אני לא יודע אם מישהו היום בכלל עושה את הקורסים של ה-3-5 ימים שהיו עושים פעם במקומות כמו Bob Bondurat ו-GET.

• אהבתי 1
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם לקבל כלים לתרגול, שהתרגול כמובן קורה אחרי הקורס, עם הרכב שלך.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, הרקוליטו כתב:

שלום

רציני זה כמה הכיס שלך עמוק וכמה אתה רוצה ללמוד , כי תמיד יש מה ללמוד .

תבדוק בפרודרייב .

יש לא מעט אפשרויות היום ללמוד נהיגה מתקדמת. פרודרייב של ראם סמואל וגידי קרונין מציעים מגוון רחב יחסית של אפשרויות. אבל לא רק הם. בדוק עם לאון (לאון דרייב) ועם און יעקבסון (דרייב ארט). הקורס הבסיסי הוא יום אחד, אחד על אחד ועם הרכב שלך (עדיף).

מבחינת מדריכים, גידי קרונין ואון יעקבסון לדעתי הם הטובים יותר למתחילים.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-Alma Mater שלי זה אלטרנתיבי.

מאז שאיתי אלון עבר לנהל את המסלול בערד אני לא יודע מה הולך שם מבחינת רמת ההדרכה, אבל אני לא מתאר לעצמי שהיא השתנתה מאוד. מאז שמסלולים נסגרה, הם בית-הספר לנהיגה הגדול ביותר שיש לנו.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, חן ג. כתב:

קורס של יום שלם זה לא משהו לזלזל בו.

אני לא יודע אם מישהו היום בכלל עושה את הקורסים של ה-3-5 ימים שהיו עושים פעם במקומות כמו Bob Bondurat ו-GET.

פרודרייב היום הכי קרוב למה שנעשה בצרפת , עוד מימי מסלולים, שהביאו את המודל של loheac  תוכל לראות כאן https://www.hmc-loheac.com/

גילוי נאות , אני בוגר קורס כזה 3 ימים ועוד יום single seater (יעני פורמולה רנו) . הקורסים היום בצרפת מציעים הרבה יותר וכולל מכוניות ספורטיביות כמו פורשה ו BMW M.  בארץ און יעקבסון מציע את הניסן Z .

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שאחרי שסגרו את GET ראם עבר להוציא קורסים של 3 ימים ב-Loheac. אבל מלהסתכל באתר שלהם עכשיו, אני לא רואה שום קורס של יותר מיום אחד. ערן אביבי פעם אמר לי שכשהוא עבר קורס ב-GET (עוד כשאיתי אלון הוציא לשם הדרכות - קצת לפני ראם) זה היה שבוע שלם.

לא יודע לגבי מקומות אחרים בצרפת, אבל באנגליה יש בשנים האחרונות מעבר מהדרכות מובנות ל-Coaching כמו שדון פלמר עושה, אבל הכי ארוך שהוא מציע זה יומיים. יש כמובן מאמנים כמו רוב וילסון שעובדים עם נהגי פורמולה 1, אבל זה מחוץ לליגה של כולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב loheac היו קורסים בכמה רמות החל בחצי יום והמלא היה 3 ימים , בכל יום נוספו יותר טכניקות ותרגילים. מכיוון שכבר טסנו לכמה ימים היה כדאי לנצל כמה שיותר והוספנו קרטינג ופורמולה. כנ"ל לגבי נהיגת ראלי שעשינו בהונגריה עם מועדון מקומי. 3 ימים. 

כאן ניתן לבצע יום של מתחילים ויום נוסף למתקדמים ובהמשך תירגול במסלול. זה יהייה שווה ערך לקורסים בחו"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר שהיו קורסים של שלושה ימים ב-Loheac, אבל היום אני לא חושב שיש כאלו כבר. באתר שלהם בהחלט אין שום אזכור לקורס ארוך יותר מיום אחד.

Just now, zaf כתב:

כאן ניתן לבצע יום של מתחילים ויום נוסף למתקדמים ובהמשך תירגול במסלול.

כן, אני חושב שעדיף שלושה הדרכות יומיות נפרדות מאשר הדרכה אחת מרוכזת של שלושה ימים. זה בערך מה שעשיתי באלטרנתיבי בשעתו.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנת 2014 עשיתי קורס ב"מסלולים" של יום אחד, עיקר הלמידה היה בלימת חירום ושליטה ברכב.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסלולים נסגרה מאז.

ראם היום מדריך ב-Prodrive, בהיקף הרבה יותר קטן ממה שמסלולים היתה בשיאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, חן ג. כתב:

מסלולים נסגרה מאז.

ראם היום מדריך ב-Prodrive, בהיקף הרבה יותר קטן ממה שמסלולים היתה בשיאה.

פרודרייב מציעה היום הרבה, מעל ומעבר ממה שהוצע במסלולים. המסלול בערד היום הוא מסלול "הבית" וכמות ההדרכות שמתקיימות שם היא גבוהה בהרבה מכל מה שהיה קודם. יש גם צוות לא קטן של מדריכים צעירים. נכון שאין להם את הנסיון העשיר של הותיקים אבל חלקם מאד מוכשרים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמח לשמוע שהם גדלו מאז. אבל גם בשיאה מסלולים לא הגיעה לגודל של אלטרנתיבי. לא שגודל בהכרח משליך על איכות ההדרכה, כמובן.

אני אישית גם מעדיף את סגנון הנהיגה של איתי/און/ליאור על פני זה של ראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...